Bekendmaking De Faam PIETER MARINUS SONKE HUIB SCHRIER Rijkswaterstaat Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 8 Wanneer je iemand verliest waar je heel veel van houdt, geeft het troost en steun om zoveel blijken van medeleven te ontvangen. Omdat het niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij op deze manier een ieder die met ons heeft meegeleefd tijdens de korte periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze 'onvergete lijke vader en opa hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij voor velen iets heeft betekend. J. Sonke-Wisse Corrie Sonke (in herinnering) Will Sonke (in herinnering) Jeannet Hamelink-Sonke en Dick Hamelink Marielle Hamelink en Wouter de Kort Rick Hamelink Kapelle, mei 2007 mköcluu'in 9 m v B In plaats van kaarten Op 30 maart 2007 hebben wij afscheid genomen van mijn innig geliefde en zorgzame man, onze pa en opa Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullen voor ons een dierbare herinnering blijven. Hiervoor hartelijk dank. Marie Schrier-Koster Kinderen en kleinkinderen Waarde, mei 2007 Ü8 Familieberichten bevatten mededelingen van: A. geboorte, verloving, verjaardag en dankbetuiging B. overlijden, dankbetuiging en Memcriam De onder A en B genoemde advertenties zijn standaard 74 mm breed. Oplage De Faam 54.000 inclusief bezorging buiten de woonkernen Afsluittijden: Opgave familieberichten kan tot maandagmorgen 11.00 uur. Spoedeisende berichten kunnen tot maandag 14.00 uur worden doorgegeven. Telefoon tijdens kantooruren 0113 - 274014 Fax 0113 - 274010 E-mail: fabe@whk.wegener.nl Steeds meer mensen laten voor zichzelf alvast een grafkist maken. Ook houtbewerker Paul Hamers krijgt steeds meer opdrachten, foto: jaap wolterbeek door marcel van der voort VLISSINGEN - Begra ven in dezelfde kist als de laatste overleden paus. Dat is de wens van een springlevende Zeeuw op leeftijd. Hij liet een replica maken door de Vlissingse hout bewerker Paul Hamers. Bij hem wacht de kist nu op zijn tijd. Want thuis in het schuurtje bewaren vindt de op drachtgever vreemd voor zijn vrouw. "Mensen die gek zijn op varen willen de kist in de vorm van een bootje. Of iemand laat zijn grafkist door een kunstenaar be schilderen. Dat kan alle maal", zegt Hamers. Hij krijgt vaker bijzondere opdrachten. Zoals het opknappen van een an tiek wapen uit de Twee de Wereldoorlog. "Dat was een lastige klus, maar wel apart", vertelt de houtbewerker in zijn bedrijf aan de Vlissingse Edisonweg. Hij maakt verder kasten, tafels, trappen, kozijnen voor monumentale panden in de provincie en zelfs een keuken bouwt hij graag op maat. De gebo ren Limburger deed daar de opleiding meester meubelmaker. Informa tie: 0118-419242 of 06- 55974077. Het lijkt een nieuwe trend. Geen kist als het zover is bestellen uit de catalogus van de begrafenis onder nemer. Evenmin een keus maken uit massaproduc tie. Maar een fraaie kist let terlijk en figuurlijk op maat laten maken door de tim merman. Opgeslagen De pauselijke kist ligt opge slagen in het bedrijf. Voor zichtig haalt Hamers het van een stellage. Wat stof fig en de bodem en deksel zijn los. "Ik moet die later nog afmaken, want het hout werkt. Het is van vu renhout en netjes in de lij nolie gezet. Dat beschermt tegen vocht en vuil. Ik ben een week met deze kist be zig geweest. Machinaal en de zwaluwstaart verbin ding heb ik met de hand gedaan." De broer van Hamers die bij een begrafenisonderne mer werkt, voorziet hem van informatie. "Toen ik hem belde en om de juiste maten vroeg schrok hij en zei dat ik na een kwartier antwoord zou krijgen. Hij dacht dat er iemand plot seling was overleden. Toen ik vertelde dat het alvast in opdracht was, zei hij: 'Ik bel je over een wel week te rug'," zegt Hamers la chend. Boekenkast Deze uitvoering is met een prijs van negenhonderd euro een stuk goedkoper dan die van de Paus. Daar ging nog een andere hou ten en een zinken kist in. "Ik kwam met dit voorstel. Strak en sjiek. Het loopt netjes naar het voetenein de smaller af. Deze man wil zijn vrouw later niet op ho ge kosten brengen. Boven dien is het zijn wens om zelf alles van tevoren te re gelen. Ik ga hier mee door. Men sen komen zelf met een ontwerp. Alles is mogelijk bij mij, mits van hout. Ten zij iets wettelijk niet mag. Er zijn er ook bij die een kist laten maken en het tij delijk in de woonkamer zetten als boekenkast. Als die nodig is gaan de plan ken eruit en dienen dan als deksel", besluit Hamers. Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ontwerpbesluit inzake een aanvraag ingevolge de Wet verontreini ging oppervlaktewateren van Sorteerbearijf Vlissingen B.V. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Op 24"januari 2007 is van Sorteerbedrijf Vlissingen B.V. te Vlissingen een aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging opper vlaktewateren (Wvo) ontvangen voor het wijzigen van de huidige lozingseisen. Het voornemen bestaat om, onder het stellen van voorschriften, hiervoor tijdelijk vergunning te verlenen. Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 17 mei 2007 tot en met de termijn waarbinnen tegen het besluit op de aanvraag beroep kan worden ingesteld ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaele- singel 18 te Middelburg op vooraf gaande afspraak (tel. 0118 - 62 23 87) op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Ministerie van Verkeer en Waterstaat 2. In de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (tel. 0118 - 48 73 39/48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Zienswijzen Eenieder kan tot en met 27 juni 2007 zowel schriftelijk als mondeling, ziens wijzen inbrengen bij de hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijke zienswijzen inbrengt kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 16 mei 2007. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, de hoofdingenieur-directeur, drs. J.H.G. Jacobs

de Faam | 2007 | | pagina 8