Voorjaar? Vijver? Tijd voor Bubbels! dé Weekkrant Spektakel Darttoppers nemen het weer tegen elkaar op De Aquarium en Vijverkenners Phalaenopsis diverse kleuren in decoratief glas Voor 11,50 IPIPHHl m Voor 11,95 J Metalen lantaarn (*J 1 \/orc<c/or£ De FaSiïl Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 45 Martin Adams, winnaar van het afgelopen Lakeside World Darts Championship, komt naar Zee land om het tegen andere dartfenomenen op te nemen, foto: pr SAS VAN GENT - De finale tijdens het afgelopen Lakes ide World Darts Cham pionship in januari in Frim- ley Green gaat de boeken in als één van de meest heroï sche dartsgevechten ooit. Die eindstrijd zal voor het eerst in een half jaar weer op het programma staan. Het decor is nu echter niet de Lakeside Country Club maar De Vlaanderen in Sas van Gent. De onderlinge confrontatie maakt deel uit van de Dutch Darts Premier League. De uiteindelijke winnaar Martin Adams ging de pauze van de Lakeside-finale in met een 6-0 voorsprong en had nog slechts één set nodig om de meest pre stigieuze titel te pakken. Tegen stander Phill Nixon kwam ech ter als een weergaloze uit de kleedkamer en won de eerstvol gende zes sets. Adams kwam de klap net op tijd te boven en won nipt de beslissende dertiende set die hem de titel en eeuwige dartsroem opleverde. Gala's Beide spelers nemen de ko mende twee maanden deel aan de Dutch Darts Premier League (DDPL). De DDPL is een cyclus van een aantal dartsgala's door heel het land, gevolgd door een grote finale in 'The Zenith' in Venray. Acht van de beste spelers ter wereld doen op zaterdag 26 mei als tweede station De Vlaande ren aan. In de Zeeuws-Vlaamse evenementenhal zullen naast de Lakeside-finale drie andere De Dutch Darts Premier League is een waar spektakel voor de beaoekers. Naast het hoofdgerecht op zaterdag avond organiseert de orga nisatie een aantal interac tieve side-events. Zo is er zaterdagmiddag een open toernooi en is er op zon dagmiddag 27 mei in het Hampshire Hotel Churchill in Terneuzen een Master Classic Brunch. Deelnemers krijgen een 'meet and greet' met de spelers en zullen geza menlijk aanschuiven voor een brunch. Meer informatie over het programma van de DDPL, het open toernooi en de Mas ter Classic Brunch is te vinden op www.ddpl. nl. Ook kunnen via de website kaarten worden besteld voor het spektakel. toppartijen op het programma staan. Gary Anderson, de Schot se nummer één van de wereld neemt het op tegen een ander dartkannon, Ted Hankey. De Nederlandse held Co Stompé speelt een andere toppartij te gen Gary Robson en de tweede landgenoot Niels de Ruiter staat voor een zware opgave tegen Darryl Fitton. De winnaars van deze vier partijen spelen vervol gens een halve finale en finale. De resultaten worden omgezet in punten die meetellen voor de DDPL-ranking. De beste vier spelers na de vier gala's plaatsen zich voor nale in Venray. In Nederland is de populariteit van de dartsport de laatste jaren toegenomen door de vele suc cessen van verschillende Ne derlandse spelers. Wereldwijd worden er grote toernooien ge organiseerd. Ook in Zeeland zijn er dankzij de Dutch Darts Premier League (voorheen World Darts Gala) binnenkort darters op topniveau te bewon deren. Zaterdag 26 mei in De Vlaande ren in Sas van Gent is het genie ten geblazen met Lakeside World Professional Darts Champion Martin Adams, maar ook met Co Stompé, Ted Han- Doe mee! De Faam en De Bevelander ge ven u de kans het dartsspekta kel van dichtbij mee te maken. Er is een VIP-arrangement voor twee personen te vergeven en vijf keer twee toegangskaarten. Wat moet u doen Sms WIN FGO darts en uw naam en adres naar 2121. Uit de inzendingen verloten we het arrangement en de kaarten. Dus doe mee en win. key, Darryl Fitton, Niels de Ruiter, Gaiy An derson, Gary Robson en de ver rassende Lakeside finalist Phil Nixon. Hemelvaartsdag open van 10.00- 16.00 Bubbels BV, Voltwèg 25, 4631 SR Hoogerheide, Tel: 0164-612810, e-mail: post@bubbelsbv.nl internet site: www.bubbelsbv.nl Tijdens de Ruyter jaarmarkt kunt u profiteren van diverse scherpe aanbiedingen! Ill Van 17,95 Deze acties zijn geldig van woensdag 16 mei tot over wonen in de provincie Zeeland. 00.30 Kabelkrant 00.35 Kabelkrant 00.32 Kabelkrant Alle programma's worden ieder uur herhaald Programmer SÈMW-*CjMM Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag KIJK VOOR MEER INFO OP W WW M AX I M A A L N L 00.00 LIJF-stijl Magazine Het magazine voor de Zeeuw met Stijl. Gepre senteerd door Miranda Slabber 00.00 Zeeuwse Lekkernijen Zeeuwse Streekgerech- ten bereid door chefkok Marcel Schouwenaar. 00.00 LIJF-stijl Magazine Het magazine voor de Zeeuw met Stijl. Gepre senteerd door Miranda Slabber 00.00 Filmspot Jac Goderie bespreekt wekelijks de nieuwste films die in Cine City draaien. 20 t/m 26 mei 2007 00.00 Wonen in Zeeland Sanne de Regt gaat op zoek naar alles over wonen in de provincie Zeeland. 00.00 Straatpraat Programma waarin de mening van de Zeeuwse bevolking centraal staat. 00.00 De Zeeuwse Week Overzicht van 1 het Zeeuwse nieuws van de J afgelopen week. Delta Digitale TV standaardpakket: preset 111-113 Delta Kabelcomfort analoog: kanaal 10 (2 W.25MHzj 00.10 Top Speed Martin Utberg gaat op zoek naar alles wat met snelheid te maken heeft. 00.30 Kabelkrant 00.12 Watersport land Regionaal watersport programma met aandacht voor vaar routes en andere water sportzaken. 00.30 Kabelkrant 00.30 Kabelkrant 00.06 Kabelkrant Maximaal 7Vls te ontvangen via. 00.10 Top Speed Martin Utberg gaat op zoek naar alles wat met snelheid te maken heeft. 00.12 Maximaal Anders Wekelijks gaat Escha Tanihatu op stap met een Zeeuwse kandidaat die volledig in de watten wordt gelegd en van top tot teen wordt veranderd. 00.08 Maximaal Anders Metamorfose programma. Zie dinsdag 00.22 Wonen in Zeeland Sanne de Regt gaat op zoek naar alles 00.25 Muziek Festival Programma waarin het Nederlandse en Vlaamse product centraal staat. Van 19,95 I Hoogte 38 cm, exclusief kaars. Coosje Buskenstraat 200 4381 LW Vlissingen Hp Tel.: 0118 - 441 736 BLOEMEN, KADO'S DECORATIES info@floradore.nl www.floradore.nl Dé leukste winkel voor bloemen, kado's decoratie in Vlissingen!

de Faam | 2007 | | pagina 45