r ffSTTm naar GEVECHT Levensecht RP HOLIDAYS Vlissingen, Zoutelande, St. Laurens en Grijpskerke dé Weekkrant De Faam SCHOONMAAK MEDEWERKERS BEZORGERS GEZOCHT IN De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wei een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Informatiemedewerkers m/v ervaren heftruckers mA/ industrieel schoonmaker week enden mA/ assistent laboratoriummede werker mA/ Met DuoZorg Uitzendbureau kom je verder Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 39 s^S^BSSÊS^mm- - uitzendHiiIToH Ben je opgeleid voor een baan in de zorg, wil je kennis maken met de zorg als zinvol werkterrein of ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Kom dan eens langs bij DuoZorg Uitzendbureau, hét uitzendbureau dat zich volledig heeft gespecialiseerd in de zorg- en welzijnssector. GEÏNTERESSEERD? DuoZorg Uitzendbureau Wijngaardstraat 30, 4461 DC Goes, Telefoon (0113) 24 43 10. www.duozorg.nl WWW.RPHOLIDAYS.NL/VACATURES Interesse? 076 - 531 23 14 Kandidaat-bezorgers dienen 2ich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. In de horrorfilm The Reaping speelt Hilary Swank de nuchtere Katherine Winter, een vrouw die niet in sprookjes gelooft maar zich aan de feiten houdt. Ooit was Winter gelovig en een trouw kerkbezoekster, maar nadat haar man en dochter bij een tragisch ongeluk omkwamen, brak ze met god. Door de jaren heen ontwik kelt Winter zich tot een autoriteit'op het gebied van religieuze mysteries en pro beert die middels rationele verklaringen uit te leggen. Op een dag reist ze naar Louisiana waar het stadje Haven geteisterd wordt door plagen die veel overeen komsten vertonen met de tien plagen uit de bijbel. Dat begint allemaal als een kind dood wordt gevonden en de rivier rood kleurt. De diepgelovige bewoners van Haven denken dat alle rampspoed veroorzaakt worden door de 12-jarige Loren McConnell die verantwoordelijk is voor de dood van haar broertje. Winter twijfelt ondertussen aan alles en komt er langzaam maar zeker achter dat het verschil tussen geloof en bijgeloof niet altijd groot hoeft te zijn. The Reaping draait vanaf 10 mei in de bioscopen. In de animatiefilm Haaibaai (vertaling van Shark Bait) komt de doodgewone vis Pi (stem Staf Coppens) terecht in het exotische rif om bij zijn tante te gaan wonen. Daar ontmoet hij de prach tige Cordelia (Anouk van meidengroep KUS), waar hij meteen als een blok voor valt. Maar Troy (Frans van Deursen), de gemeenste haai in de oceaan, domi neert het rif. En om het nog erger te maken, heeft hij ook nog zijn oog laten vallen op Cordelia. Pi moet samen met zijn nieuwe vrienden proberen om Troy te slim af te zijn en tegelijkertijd het hart van Cordelia te win nen. Haaibaai is vanaf 16 mei te zien in de bioscoop. Walcheren en lui Noord-Beveland WZ Walcheren en Noord-Beveland is een regionale WV-organisatie, met 8 ZW-vestigingen binnen de gemeenten Zeere, Noord-Beveland en Zlissingen, een Zakantie Reserveringscentrale/telefooncentrale, de afdeling Marketing en Communicatie en Administratie. Wij zoeken per direct tot 1 november: voor onze VW-vestigingen te Vrouwenpolder (mini maal 20 uur per week), Zoutelande (minimaal 24 uur per week) en Oostkapelle (minimaal 20 uur per week). Wij vragen: Goede kennis van de toeristische mogelijkheden in de omgeving Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Duitse en Engelse taal en zo mogelijk de Franse taal Bereidheid om in de weekenden te werken Bereidheid om meer uren te werken Toeristische opleiding en/of werkervaring is een pré Wij bieden: Een boeiende en afwisselende werkomgeving Leuke collega's in een hardwerkend team Reacties en inlichtingen: VW Walcheren Noord-Beveland t.a.v. Anita Vleugel Postbus 8, 4357 ZG DOMBURG Tel.: 0118-569179 E-mail: a.vleugel@vwwnb.nl Capaczoekt Wij zijn op zoek naar ervaren heftruckchauffeurs die in het bezit zijn van een geldig heftruckcertificaat. Het betreft een fulltime functie in 4-ploegendienst. De werk zaamheden vinden plaats in een koude ruimtes. Je moet de Nederlandse taal goed beheersen en bij voorkeur erva ring hebben met inrijstellingen. Wij zijn op zoek naar industrieel schoonmakers (fysiek zwaarder werk) voor in de weekenden. De werkzaamhe den zijn 1 x per 2 weken op zaterdag. Ben je in de week enden beschikbaar en wil je wat extra's bijverdienen? Beheers je de Nederlandse taal in verband met veiligheid en ben je minimaal 18 jaar (4-ploegendienst), neem dan snel contact met ons op! Wij zijn op zoek naar assistent laboratoriummedewerkers. Binnen deze functie test je tijdens het gehele productie proces de kwaliteit van het product volgens de vastgestel de regels. Voor deze functie dien je minimaal mbo-niveau te hebben. Verder kan het voorkomen dat je bij verminderend werk aanbod, werk in de productie krijgt aangeboden. Capac Inhouse Services 1435.kruiningen@capac.nl Stationsweg 20, Kruiningen (0113) 39 6040 Bel gratis 0800 - 235 22 72 of kijk op www.capac.nl In Blazing Angels neem je plaats in de cockpit van een gevechtsvliegtuig tij dens de Tweede Wereldoor log. Je begint als Amerikaan se piloot met trainingsmis sies in Engeland, maar al snel ben je verwikkeld in al lerlei grote luchtslagen uit WOU. Grafisch ziet de game er goed uit. Vooral de steden trekken levensecht onder je toestel door. De vliegtuigen zelf zijn wat minder fraai. Goed uitgewerkt is het ge bruik van (door de compu ter bestuurde) squadronge noten, zodat je ook nog wat tactiek kan toepassen tij dens de gevechten. Online is het spel erg leuk, met maxi maal 16 spelers tegelijk in de lucht. Het spel kwam al eer der uit voor de 360, maar de PS3 voegt bewegingsgevoe ligheid toe aan de besturing. Net als de Wii is de PS3 con- troler in staat om beweging waar te nemen. Door de Sixaxis controler te kantelen manoeuvreer je de ge vechtsvliegtuigen door de lucht. Blazing Angels speelt op deze manier redelijk, al schakelden we uiteindelijk toch temg naar traditionele besturing, aangezien de be wegingssensor soms niet zuiver genoeg is. Er is niet veel keus in het genre van luchtgevechtspellen, dus we zijn blij dat Blazing Angels een zeer vermakelijke titel is. Roompot Beach Resort in Kamperland is op zoek naar Acquisitie voor deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Je werkt in de ochtenden van 6.00 uur tot 10.30 uur voor het schoonmaken van de kantoren en het zwemparadijs. Heb je interesse in bovenstaande functie en ben je per direct beschikbaar? Kijk dan voor een uitgebreide omschrijving op onze site! Stuur jé sollicitatie zo snel mogelijk naar Roompot Vakanties, t.a.v. Paula van Hasselt, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of mail naar hasselt.p.van@roompot.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 39