Met hulp van café Underground V Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje maakt een bijzondere reis Officiële Mededelingen milieu [»f=mv/N:i7;i111 De Faam van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeetand.nl Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 16 MIDDELBURG - Café Underground uit Middelburg sponsort het herenteam EMM2. Staand van links naar rechts: Fanny Hagens (eigenaresse), Mike v/d Voorde, Edwin Davidse, Eric Dingeman- se, Hans Nijsen, Pepijn Marinessen Rob de Groot, Eef van Gin- kel. Hans Dierickx (trainer/coach). Zittend van links naar rechts: Herco Ramsteijn, Elian Minnaert, Felix Sieling, Daaf Dokman, Tijn Tuinhof, Myron Bouwmeester. Foto: PR Vergunning Natuurbeschermingswet 1998 Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 17 in het kader van artikel 19d, eerste lid, van de Natuurbeschermingswet 1998 de vol gende vergunning heeft verleend. Voor het voor eigen gebruik snijden van zeegroenten, ter plaatse van het Natura2000-gebied Oosterschelde zijn 284 vergunningen verleend. De vergun ningen hebben betrekking op delen van enkele schorgebieden, gelegen in de gemeenten Noord-Beveland, Reimers- waal, Tholen en Schouwen-Duiveland. Bezwaar De vergunning ligt 6 weken ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werk dagen van 8-17 uur en desgevraagd bui ten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stuk ken kunt u zich wenden tot dhr. J. Brilman (tel. 0118-631154) of dhr. B. Bouwman (tel. 0118-63T795). Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na bekendmaking van het besluit tot verlenen van de vergunning bezwaar tegen de vergunning indienen bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg Voor de goede orde wijzen wij erop dat het bezwaar niet de werking van het besluit schorst. Op grond van art. 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuurs recht kan de indiener van een be zwaarschrift bij de -voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening indienen, indien - gelet op de betrokken belangen - onverwijlde spoed dit vereist. Bodemverontreiniging Poortersweg ong. (wegen en braakliggend terrein) en Oostelijke Bermweg ong. (v.m. slachthuis) te Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 21 maart 2007 de ontwerp beschikking betreffende de bodemver ontreiniging op de locaties Poorters- weg ong. (wegen en braakliggend ter rein) en Oostelijke Bermweg ong. (v.m. slachthuis) te Vlissingen gepubliceerd. Naar aanleiding van deze ontwerpbe schikking zijn geen zienswijzen ont vangen. Gedeputeerde Staten hebben vastge steld dat de gevallen van bodemver ontreiniging op deze locaties ernstig zijn (artikel 29 Wet bodembescher ming). De beschikking ligt van 17 mei tot en met 27 juni ter inzage bij de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het Stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 09.00-16.00 uur en op donderdag van 09.00-19.00 uur.. Belanghebbenden die naar aanleiding van de ontwerpbeschikking een ziens wijze naar voren hebben gebracht of belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht, kunnen binnen deze termijn beroep tegen de beschikking instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA s-Gravenhage. Gedurende- de behandeling van het beroep kan'op grond van artikel 8:81 yan de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de voorzitter van de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking tr'eedt 28 juni 2007 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het be sluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. van Hartevelt (tel. 0118-631915). Evaluatieverslag/nazorgplan President Rooseveltlaan 9 en 11 te Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben met het evaluatieverslag en nazorgplan van de gemeente Vlissin gen-met betrekking tot de bodemsa nering op de locatie President Roose veltlaan 9 en 11 te Vlissingen inge stemd (artikel 39c en 39d Wet bodem bescherming). De beschikking ligt van 17 mei tot en met 27 juni 2007 ter inzage bij de directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud. 1 te Middelburg, op werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het stadhuis van de gemeente Vlissin gen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 09.00- 16.00 uur en op donderdag van 09.00- 19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 27 juni 2007 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond'van artikel 8:81 van de Alge méne wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden inge diend. Dit verzoek moet worden ge richt aan de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 28 juni 2007 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. van Hartevelt (tel. 0118-631915). Deelsaneringsplan Van Speykstraat te Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland heb ben vastgesteld dat de bodemveront reiniging op het terrein van de Konink lijke Schelde Groep B.V. ten noorden van de Van Speykstraat te Vlissingen (ter plaatse van jachtbouw Amels B.V) ern stig is en hebben met het deelsane ringsplan ingestemd (artikel 29, 39 en 40 Wet bodembescherming). Gedeputeerde "Staten hebben, besloten geen toepassing te geven aan de'uni forme openbare voorbereidingsproce dure. De beschikking ligt van 17 mei tot en met 27 juni 2007 ter inzage bij de directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 08.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren, en in het stadhuis van de gemeente Vlissin gen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 09.00- 16.00 uur en op donderdag van 09.00- 19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 27 juni 2007 een bezwaarschrift tegen de beschikking indienen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Gedurende de behandeling van het bezwaar kan op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Dit verzoek moet worden gericht aan de_voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De beschikking treedt 28 juni 2007 in werking, tenzij binnen die termijn een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan. In dat geval treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot dhr. G. Schrage (tel. 0118-631736). MIDDELBURG - Zaterdag 28 april 's morgens vroeg om 5 uur vertrokken in totaal zo'n 60 mensen richting Schiphol voor het vliegtuig naar Kiev, Oekraï ne. Aan deze culturele reis na men 40 koorleden van het Zeeuws Byzantijns Koor Sré tenje deel met verschillende partners en 'vrienden van het koor. De 7-daagse reis ging naar Kiev (Oekraïne) en Tbilisi (Georgië). Zondag in Kiev ging het koor reeds vroeg per bus naar Lavra, naar het historische klooster complex van Kiev met de in drukwekkende Uspensky ka thedraal. Om 9 uur is deze enor me Kathedraal met twee verdie pingen afgeladen vol en staan de wordt de dienst door de gelo vigen meegemaakt. Bijzonder omdat Metropoliet Vladimir, een zeer hoge geestelijke, de dienst voorgaat. Behalve Sré- Ook Sandra Roelofs is hierbij aanwezig. Voor de enthousiaste 600 genodigden zingt het Zeeuws Byzantijns Koor Sréten je het Wilhelmus en ook het speciaal hiervoor ingestudeerde nieuwe Georgisch volkslied. Dat laatste werd erg gewaardeerd. Verder doet het koor een au- diëntiebezoek aan Patriarch Ilja II, de hoogste geestelijke van de Georgische-Orthodoxe Kerk. Hoogtepunt is het gala concert die donderdag. Daar zijn Sandra Roelofs en haar ou ders weer aanwezig. In de pau ze krijgt zij 7000 euro aangebo den voor de door haar opge richte Stichting SOCO. Zij heeft veel projecten opgestart voor mensen die weinig welvaart kennen: medisch materiaal voor blinden, op sociaal en cul tureel gebied en onderwijs, aterdag 5 mei zijn de reizigers met een voldaan en tevreden gevoel weer thuisgekomen. tenje zingt een monnikenkoor er 's avonds in het Rustaveli- en een gemengd koor. theater een ontvangst door am- Maandag, op Koninginnedag, is bassadeur Onno Elderenbosch. Veel waardering en bewondering voor het Zeeuws Byzantijns Koor Srétenje in Kiev en Tbilisi.

de Faam | 2007 | | pagina 16