PARTTIME VERKOPERS PR IJSËI TOPPER VAKANTIE GEZOCHT Overbrugging naar echte POKEMON DE ELEKTRONICA DISCOUNTER enthousiaste vrijwilligers m/v BNMDeStem CHAUFFEUR INTERNATIONAAL VERVOER CHAUFFEUR AUTOLAADKRAANMACHINIST Ondersteuning bij leven meteen beperking MEE Zeeland is op zoek naar voor de begeleiding bij activiteiten zoals vakantiereizen, speelweken en eethuizen www.meezeeland.nl TfliV/JJWM/iinlDe Faam Woensdag 9 mei 2007 - Pagina 51 De échte nieuwe Pokemon voor DS laat nog een paar maanden op zich wachten. In de tussentijd brengt Nintendo een hele lading Pokemon spellen op de markt die op een andere manier gebruik maakt van de populaire monstertjes. Een zucht van opluchting: er is weer eer leuke Wii titel. In de spelwereld van Ele- dees wordt elektriciteit opgewekt door kleine wezentjes, de Eledees. Op een dag verdwijnen de beestjes en is het aan jou om ze weer op te sporen. Je wilt tenslotte wel TV kijken en de lampen aan doen, nietwaar? Met een 'capture gun' kun je voorwerpen verplaatsen waar de Eledees zich in, achter of onder verstoppen. Ver volgens zap je ze met de gun, tot je er voldoende hebt gevangen om de stroom weer aan te krijgen. Het verhaal is er wat met de haren bijgesleept, maar het spel zelf is een leuke, originele actiepuzzel die zich in alledaagse omgevingen (huis, tuin, straat) afspeelt. De capture gun wordt gedurende de rondes steeds sterker, zodat je steeds zwaardere voor werpen (tot vrachtwagens toe) kunt verplaatsen. Naast de 25 niveaus is het mo gelijk om eigen levels te ontwerpen en deze via internet met anderen te delen. Grafisch is Eledees niet briljant. Het spel zelf maakt dit echter meer dan goed. Voor: Wii In Pokemon Ranger ben je een soort boswachter die Pokemon moet bescher men. Dit doe je door ze te vangen met het DS penne tje. In de 'gevechten' moet je namelijk zo snel moge lijk cirkels tekenen om de Pokemon die je te pakken wilt krijgen. Deze zit niet stil, en als hij of zij je cirkel raakt moet je overnieuw beginnen. Maar we nu echt toe aan de officiële opvolger, met Pokedex, Pokemon tegen Pokemon gevechten en de 'gotta catch em all' verslaving die daar bijhoren. Kun je daar niet op wachten dan over brugt 'Ranger' de tijd wel even. Op zichzelf gezien is het namelijk een hele leu ke game. Voor: DS Door heel Nederland verkoopt PrijsTopper alles op het gebied van audio, video, computers, wit- en bruingoed. PrijsTopper-filialen zitten niet op dure locaties en hebben geen dure winkel inrichting zodat artikelen tegen uiterst scherpe prijzen kunnen worden aangeboden. Voor ons filiaal in Vlissingen zijn wij op zoek naar: Wat wij u te bieden hebben: Een prima salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige, jonge en dynamische werkomgeving Ruime opleidingsfaciliteiten en doorgroeimogelijkheden Wat wij van u vragen: Commerciële en resultaatgerichte instelling Flexibele en teamgerichte instelling Leidinggevende capaciteiten Goede communicatieve vaardigheden Enthousiasme en klantvriendel ligheder ijkheid Bent u de verkooptopper die wij zoeken? Bel, schrijf of e-mail dan direct naar: PrijsTopper, afdeling P&O, Postbus 1395, 5004 BJ Tilburg, Tel.: 013-5945100 (Robert Boogaard), e-mail: vacature@prijstopper.nl Een integriteitscontrole via het waarschuwinasregister van de stichting fraude aanpak detailhandel is een onderdeel van de sollicitatieperiode. NB: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wielemaker B.V. is een dynamisch familiebe drijf, waarin bijna 70 medewerkers werkzaam zijn. De dienstverlening van dit allround transportbedrijf is primair gericht op bedrij ven en organisaties in de provincie Zeeland Transport-Lifting Containerservices Afvaliogistiek en reikt tot ver over de landsgrenzen. Voor spoedige indiensttreding worden sollicitanten opgeroepen voor de volgende functies: Voornamelijk Frankrijk en Duitsland, trekker-oplegger. Voornamelijk regionaal, autolaadkraan 18 ton/meter. Medewerkers hebben frequent contact met opdrachtgevers, daarom wordt verwacht dat kandidaten representatief zijn, beschikken over goede contactuele eigenschappen en in verband met de directe inzetbaarheid, ruime ervaring hebben in soortgelijk werk. Geboden wordt: Een prettige werksfeer, uitstekend materiaal, en een beloning volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer over de weg. Heeft u belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae vóór 16 mei a.s. aan: Wielemaker B.V. Postbus 8117 4330 EC Middelburg of: info@wielemaker.nl Kijk voor meer informatie op www.wielemaker.nl of neem contact op met K.Wielemaker (0118) 65 65 67. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Er vindt vooraf altijd een gesprek plaats om over en weer te kijken of dit vrijwilligerswerk bij u past. U ontvangt van MEE Zeeland een onkosten vergoeding en begeleiding. Wilt u meer weten of wilt u zich aanmelden? Kijk dan op onze website of bel 0118 - 432000. Word vakantiebezorger bij BN/DeStem. Dat kan al vanaf mei. Dan heb je geld en tijd om vakantie te vieren! Minimumleeftijd 15 jaar. Kijk voor informatie op www.deleukstebijbaan.nl of bel 076 - 531 23 14 Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

de Faam | 2007 | | pagina 51