Personeel horecamedewerkers m/v Commercieel Coördinator m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten Banenmarkt VERTEGENWOORDIGER M/V Kok Leerling kok Medewerkers bediening ^en ,achen eten lpj Gotfvereniging Reymerswael zoekt per direct voor 20 uur per week Heb jij zin om ons horecateam te komen versterken? Stuur een brief of e-mail t.a.v. mw. D. van de Male naar Grensweg 214411 ST Rilland Bath E-mail: horeca@reymerswael.nl NEDERLAND Meer bereiken. Met Wegener Woensdag 9 mei 2007 - Pagina 50 I Amadore zoekt voor de vestigingen in Middelburg, Vlissingen en Goes: Adverteren? Powered by Q JobTrack.nl Amadore Hotels Restaurants bestaat uit verschillende horeca bedrijven in Zeeland waaronder Grand Café Raymondo, Grand Café Stefano's, Grand Hotel Arion en Hotel Ameville. Amadore hanteert als slogan: Alles voor de gast, 100% tevreden gasten! (part-time full-time) Mensen met ervaring genieten de voorkeur. Solliciteren kan schriftelijk (e-mail) of telefonisch. Sollicitaties kunt u richten aan: Amadore Hotels Restaurants t.a.v. de directie, Boulevard Bankert 266, 4382 AC Vlissingen. E-mail: info@amadore.nl of 0118-410 502 www.amadore.nl Rexel Nederland is 'een landelijk opererende groothandel in elektrotechnische ma. Vanuit 17 vestigingen in Nederland levert Rexel Nederland aan installateurs, in, zelfinstallerende bedrijven en detailhandel een breedpakket A-merken in Elektro, Industriële Automatisering, Telematica, Beveiliging, Lichttechniek en Consumentenei Door de combinatie van gerichte marktbenadering, kwaliteitsproducten, goed technis en uitstekende service heeft Rexel Nederland een toonaangevende marktpositie opgebou) Rexel Nederland investeert veel in haar medewerkers en is intensief betrokken bij ontwikkeling. Rexel Nederland is onderdeel van Rexel SA, de grootste distributeur elektrotechnische materialen ter wereld. Voor onze vestiging Breda zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousi voor de functie van DIE COMMERCIE MET TECHNIEK WIL COMBINEREN De functie Als vertegenwoordiger ben je in jouw rayon (regio Zeeland) verantwoordelijk voor de introductie, de promotie en de verkoop van een breed assortiment elektrotechnische materialen aan bestaande én potentiële klanten, waarbij je snel en deskundig inspeelt op hun wensen. Teneinde de beoogde resultaten in jouw rayon te realiseren, stel je jaarlijks in samenwerking met de vestigingsmanager een verkoopplan op. Uiteraard kun je voor een goede uitoefening van de functie rekenen op de nodige ondersteuning vanuit de commerciële binnendienst van de vestiging. Je rapporteert wekelijks activiteiten c.q. ontwikkelingen aan de vestigingsmanager. Het profiel Je beschikt over een MTS-E (Elektrotechniek) of gelijkwaardige middelbare studie en hebt bij voorkeur enige jarert werkervaring bij een Elektrotechnisch Installatie Bedrijf met affiniteit voor commercie en techniek. Tevens beschik je over zeer goede communicatieve vaardigheden en een klantvriendelijke instelling. Daarnaast ben je in staat om efficiënt en resultaatgericht, te werken. Tót slot zorgt jouw commerciële feeling ervoor dat je de ontwikkelingen in de markt snel signaleert en hierop inspeelt. Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige functie in een solide en professionele onderneming, waarbinnen eigen initiatief en creativiteit op prijs worden gesteld. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden, waarander een representatieve auto van de zaak, zijn zonder meer goed. Informatie en sollicitatie Indien deze functie je aanspreekt en je voldoet aan de functie-eisen, nodigen wij je graag uit te solliciteren. Je kunt je sollicitatiebrief met curriculum vitae e-maiien naar s.maatoug@rexel.nl of schrijf je brief aan Rexel Nederland, afdeling Human Resources, t.a.v. mevrouw S. Maatoug, Postbus 60, 2800 AB Gouda. Als je eerst nog wat wilt weten, bel dan de heer P. Huisman, Vestigingsmanager, tel.nr. 076- 541 15 60. Bezoek óók onze website, www.Rexel.nl. Rexel Nederland heeft vacatures door heel het land, bezoek onze website voor een volledig overzicht! '2 ELECTRICAL SUPPLIES Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - 'v- 'S:.v - x :;-x Als uitgever van ruim 225 mm huis-aan-huiskranten met ;|8 een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren §«3 per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel I j van Flevoland. Door het I lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekke lijk, lezenswaardig medium Voor ons team in Goes zijn wij op zoek naar een enthousiaste (32 uur per week) Assistent van de bladmanager, administratieve duizendpoot met oog voor commercie en detail. De functie Als commercieel coördinator ligt de focus van je werkzaamheden op de administratieve ondersteuning van de bladmanager en de verkoopvoorbereiding van de media-adviseurs. Het behandelen van in- en uitgaande post, toezien op het naleven van deadlines, aannemen en afhandelen van klachten, bijsprin gen bij calamiteiten en aanleveren van rapportages, behoren eveneens tot je taken. Daarnaast ben je sparringpartner van de bladmanager. Het werkgebied is Zeeland en Goeree-Overflakkee. Je profiel Heb je een flexibele en ondernemende instelling, voel je je thuis in een no-nonsense cultuur, heb je een MB0+/HB0 werk- en denkniveau, goede contactuele eigenschappen, organisatietalent, kun je omgaan met de reguliere automatiseringssystemen en heb je zeer goede kennis van de-Nederlandse taal in woord en geschrift. Dan leren wij je de rest! Wat bieden wij je Een uitdagende baan met groeimogelijkheden Veel zelfstandigheid Een functie binnen een zeer dynamische omgeving Een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Informatie en sollicitatie Is deze baan je op het lijf geschreven? Reageer dan binnen 14 dagen middels een brief en CV naar: Wegener Huis-aan-huiskranten BV, ter attentie van mevrouw D. Drijver, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1980,3000 BZ Rotterdam. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl Wil je eerst meer weten over deze vacature, bel dan even met de heer Ch. van den Oosterkamp, commercieel regiodirecteur, tel.: 0113-274070.

de Faam | 2007 | | pagina 50