toveren Grijp snorkelplezier schaden MAAR! Slaapverwekkend het roer zwemband Leg vakantie op én in het water vast H JStf wr Wm u ïïïMV/JJH'ilfeliilDe Faam Woensdag 9 mei 2007 - Pagina 41 Sommige baby's hebben moeite met in slaap vallen en natuurlijke geluiden, zoals het geluid van de zee, een hartslag en stro mend water blijken zowel geruststellend als slaap verwekkend voor een ba by te zijn. Ook de bewe ging van geprojecteerde beelden, helpt het kind in slaap te vallen. Het Tovertheater combi neert deze elementen en creëert een rustgevende, sprookjesachtige wereld in de babykamer. Het is tevens mogelijk om zelf dia's te maken met een watervaste stift en meegeleverde lege dia's. Hiermee kunnen sprook jes en kinderliedjes tot le ven gebracht worden. Meer informatie is te vin den op www.philips.com. Nog twee weken en dan is hij er! De liefhebbers zullen meteen weten waar we op doelen: dan is het langver wachte derde deel van 'the Pirates of the Caribbean' voor het eerst in de bioscoop te zien. En dan duurt het natuurlijk nog een tijdje voordat de film -legaal- op DVD uitkomt. Dat geeft je dus nog even de tijd om goed voorbereid voor de dag te komen en deze bij zondere DVD speler aan te schaffen. Want zeg nou zelf...een beetje Pi- rates-fan wil toch zelf wel eens aan het roer staan? We hebben 'm nog niet in Europa kunnen ont dekken, maar hij is wel te bestellen via de Ja panse site www.runat.co.jp. Hij weegt ongeveer 1,36 kilo en moet 12.600 Yen kos ten. Omgerekend komt dat op zo'n 78 euro. ©Disney Waarom zou je nog een gewoon schrijfblok gebruiken, als je ge bruik kunt maken van een digitaal notitieblok? Want dat is precies wat deze DigiMemo is. Een schrijfblok, waarmee je met een elek tronische inktpen handgeschreven aantekeningen kunt maken. Deze aantekeningen worden direct opgeslagen en omgezet naar digitale pagina's, zonder gebruik te hoeven maken van een aparte computer, scanner of speciaal papier. Via een klein LCD scherm is onder meer te zien op welke pagina je bent en hoeveel inkt en batterijen je hebt. De handgeschreven teksten worden opgeslagen als digitale j pagina met een tijdstempel. i Kijk meer informatie over de vele mogelijkheden van de 1 DigiMemo op www.bestel.nl. Digitaal ;:v: ■:-;FV Een strakblauwe hemel, een kristalheldere zee, wuivende palmbomen en glinsterend wit zand. Dat is waar iedere vakantieganger van droomt. En na tuurlijk wil je al dat fraais vastleggen, om er op een later tijdstip weer van te kunnen genieten. En dan niet alleen foto's van de hemel, de palmbomen en het witte zand, maar ook van de zee. Vooral van het leven in de zee. Snorkelfanaten die al beschikken over een EX-Z75 of EX-Z65 digitale camera kunnen zich nu gaan uit leven, want voor deze camera's is een knalrode be huizing op de markt gebracht. Hiermee blijft de ca mera beschermt tegen water tot op maar liefst 3 meter diepte. En natuurlijk beschermt deze behui zing ook tegen zon en zand. Meer informatie is te vinden op www.exilim.nl. Beschikbaar in 512 MB of 1 GB, uit te breiden tot 2 GB geheugen. Genieten van 18 uur en meer dan 240 nummers (1GB variant) in een hoge geluidskwaliteit en met handige snufjes. Tot nu toe is de Sansa Shaker nog gewoon een mp3 speler. Maar zoals de naam al doet vermoeden, is het de bedoeling dat je deze mp3 speler gaat schudden. Waarom? Om van nummer te veranderen. Of gewoon, omdat je het leuk vindt. In de vorm van een zandloper en in de kleuren fel blauw en roze, is deze Sansa Shaker duidelijk bedoeld voor jonge muziekliefhebber- tjes. Meer weten? Kijk op www.sandisk.com Over het algemeen wordt er vanuit ge gaan dat iedere hond kan zwemmen. Toch komt het (te) vaak voor dat een hond - om wat voor reden dan ook - ver drinkt. Deze bijzondere halsband, dat een zwemband wordt zodra het in con tact komt met water, trok dan ook me teen onze aandacht. Het blijft een beetje vaag of het gaat om een echt product, want een winkel hebben we niet kunnen vinden. Maar dat maakt het concept niet minder fascinerend. Niet alleen omdat er een soort airbag uit de halsband te voorschijn komt, waar door de kop van de hond boven water gehouden wordt, maar ook omdat de halsband beschikt over batterijen die Die batterijen zenden een signaal uit waardoor de hond in nood kan worden We vinden het een geweldig Mee. Nu nog wachten op een fabrikant. v;- 'Geluk is niet alleen te vinden in het bezit van geld, maar ligt in het plezier van de presta tie.' Deze uitspraak van Franklin D. Roosevelt, de 32ste president van Amerika, is zeer van toepassing van de Money Maze. En een doolhof is het inderdaad. De bedoe ling is om geld in deze door zichtige kubus te doen en ver volgens cadeau te doen. De ontvanger kan vervolgens lang bezig zijn met het geld, zonder het uit te geven. Want het geld is alleen te bereiken als je een stalen balletjes door het doolhof weet te manoeu vreren. Klinkt simpel, maar de praktijk is anders! En als het gelukt is? Dan kun je de Maze gewoon nog een kèer gebruiken. Dus wees niet verbaasd als je dan zelf 'terug gepakt' wordt! Meer weten? Kijk op www.firebox.com.

de Faam | 2007 | | pagina 41