Einde niet in zicht Bouwen met een Hart voor u! Van dronken Mongolen tot min dertig in Siberië... Bostoen in Zeeland 'De berichtgeving over moslimlanden is slecht' Cacaodoppen houden grond schoon Bouwen met oog voor detail Middelburgers trekken 15 jaar rond de wereld Middag over bridge en de geschiedenis Edelsmid geeft korte workshops Moederdag Kado Glascoupe Op VOet (hoogte 25 cm) Voor 11,50 Voor 5,95 Fleurig C^. J i /orcxciorz. - C| Dé leukste winkel voor bloemen, kado's decoratie in Vlissingen! www.bostoen.nl u^Ti ":IT/=mlDe Faam Woensdag 9 mei 2007 - Pagina 21 Noord- en Zuid Korea en Irak zijn één van de weinige plaatsen op aarde waar het echtpaar Den Dunnen niet is neergestreken met de grote bus. Thailand, Viet nam, Cambodja, Turkije en Iran hebben wel een Neder lands vlaggetje op de kaart aan de zijkant van de tou ringcar. "In Mongolië zijn wij in eert dorp vastgezet. Na een feestje wilde ik de volgende dag wegrij den. De poort zat op slot en wij moesten betalen. De mensen waren dronken en er hing een rare sfeer. De hoofdman was als een toeter en viel steeds op de MIDDELBURG - Het einde van de wereldreis is nog niet in zicht. Misschien over zeventien jaar. Aan de heer Den Dunnen (65) heeft een waarzegger voorspeld dat hij in een goede gezondheid de leeftijd van tweeëntachtig grond. Eindelijk mochten wij weg. Anders was ik met mijn zestientonner door het hek ge reden", weet Den Dunnen. Stapvoets Naast de meest uiteenlopende avonturen met vaak gastvrije mensen kreeg het stel ook te maken met extreem weer. "In Siberië min 30 graden en in Pakistan 56 graden boven nul. En in Turkije dichte mist in de bergen. Stoppen ging niet, dus dan maar stapvoets. In de bergen van Marokko kreeg het stel te maken met een lawi ne van stenen, ijs en sneeuw. "Dat was tien kilometer hard doorrijden", zegt de avontuur lijke man. gaat halen. "Ze hebben in de sterren gekeken en zelfs in kip- pendarmen", vertelt hij. In het najaar reist het echtpaar onder andere door Italië, Rio de Janei ro, Vuurland, Alaska, Canada, Japan, Korea en China. DOOR MARCEL VAN DER VOORT MIDDELBURG - "Wij zijn vijf tienjaar met onze bus op reis en hebben veel van de wereld ge zien. Heimwee naai' huis heb ben we niet. Wij zijn altijd thuis. Dat is het voordeel. Hier is alles bij de hand", zegt wereldreiziger G. den Dunnen tijdens een tus senstop in Middelburg. Nieuwe Vlissingseweg in Mid delburg staat er op zijn visite kaartje. Dat is het briefadres van de heer en mevrouw den Dun nen. Zij willen niet met hun voornamen in de krant, dat is tegen hun persoonlijke etiquet te Hij is in driedelig pak met stropdas en mevrouw is even eens keurig gekleed. En dan te bedenken dat het stel in die hoedanigheid op de meest on voorstelbare uithoeken van de wereld is geweest. Over sneeuwvlaktes en door woestij nen. Op de buitenkant van de tou ringcar staat een enorme foto van de familie. Den Dunnen is in Franeker op een schip gebo ren. Jarenlang had hij een acac- countantskantoor en riep altijd dat hij zou stoppen op zijn vijf tigste. "Ik wilde gaan varen en leende een boot van een klant. Dat was hard werken. Ik had er geen aardigheid in. Toen heb ben we een touringcar om laten bouwen tot camper en zijn op reis gegaan. Ik werk nog steeds als accountant vanuit de bus met mijn satelliettelefoon en computer. Om de drie maan den parkeren wij de bus ergens en vliegen we naar Nederland. Ik moet de klanten in de ogen kunnen kijken. Verder werkt mijn dochter vanuit Middel burg mee", vertelt Den Dunnen. MIDDELBURG - Sandy Bal four schreef het boek Kwetsba re harten - Een familiegeschie denis van vaders, zonen en bridge. Deze middag gaat zo wel over het spel zelf, als over de geschiedenis van bridge. Jan van Cleeff, oprichter en hoofdredacteur van Bridge Magazine IMP, is zaterdag 12 mei tussen 14.30 en 16.30 uur aanwezig in De Drukkerij in Middelburg. Samen met de Bridgeclub Walcheren speelt hij de vijf'handjes'. MIDDELBURG - Den Dunnen: dat ik welkom was. Vijf mi- stoort zich aan de slechte be- nuten later stonden er alle- richtgeving over moslimlan- maal gesluierde vrouwen bij den in Nederland. de ingang van de bus. Ze "In Iran bijvoorbeeld ont- kwamen binnenkijken. De moette ik leuke mensen, mensen zijn compleet anders Voor elektriciteit ging ik naar en zo behulpzaam als ze dur- de Koranschool. Ze zeiden ven zijn." VLISSINGEN - Edelsmid Jozé Murre uit Vlissingen houdt workshops edelsmeden. Dit zijn korte workshops van een ochtend, een hele dag of van twee ochtenden voor zowel beginners als voor gevorder den. Naast het gebruik van edelmetalen richten de cur sussen zich op experimente ren in vormgeving en ge bruik van niet doorsnee materialen als albast, ser- pentijn, giethars en zilver- klei. Ook is er een kindera telier. Meer infonnatie via: 06-14111919. MIDDELBURG - Het jeugdorkest van het Mid delburgs Muziek Korps houdt op donderdag 10 mei de jaar lijkse open avond. Voor het eerst is dat in het nieuwe on derkomen, De Spot, aan de Beddewijkstraat 15. Kinderen kunnen komen luisteren en een instrument uitproberen. De open avond begint om 19.00 uur. Het Middelburgse echtpaar voelt zich overal op de wereldbol thuis 13 mei Moederdag! Verras je moeder met een mooi boeket of kado! Van 19,95 Van 11,50 Coosje Buskenstraat 200 4381 LW Vlissingen Tel.: 0118 - 441 736 ftt KaDÖ'S BECORATITvf; info@floradore.nl www.floradore.nl 1 t i Soms zijn er van die onmis bare hulpjes voor in de tuin die veel meer in zich heb ben dan je op het eerste gezicht zou denken. De 'cacaodop' is zo'n handig tuinproduct. Het klinkt wel licht een beetje vreemd om cacaodoppen als bodembe dekker in te zetten, mÉr naast het feit dat het een natuurproduct is, weren ze hinderlijk onkruid, voeden ze de grond, werken ze vochtregulerend, verbeteren ze de uitstraling van de tuin én helpen ze gevoelige plan ten zoals Hosta's door het weren van slakken. Ook voor het uiterlijk van de tuin hebben de cacao doppen een prachtige uit werking. De diepbruine kleur van de doppen zorgt voor een donkere achter grond waartegen kleurrijke bloemen en fris groen prachtig afsteken. Na ver loop van tijd vergaan de cacaodoppen en kunnen ze vermengd worden met de tuinaarde. Een laagje van vier tot vijf centimeter is voldoende voor een seizoen zonder ergernis. Kijk voor meer informatie op www.terrador.com. Bostoen heeft een zeer succesvolle start gemaakt ik Nederland, in Hulst, Clinge, Temeuzen en Goes zullen de eerste Bostoen woningen worden gebouwd. Nieuwsgierig geworden? Neem contact met onze directeur Nederland Dhr. van Bunderen, mobiel telefoonnummer ÖS-53Z15685 en ervaar wat Bostoen voor u kan betekenen. Voor meer informatie kijk op de uitge breide website: Postbus 118 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-432464 Fax 0115-432235 Deze acties zijn geldig van woensdag 9 mei tot woensdag 16 mei. Bostoen start daarnaast, met de bouw van een gloednieuw kantoorpand op de top locatie Handelspoort Zuid in Temeuzen. Alle woningen die Bostoen bouwt voldoen aan het geldende bouwbesluit. De technische installaties in de woningen worden aangelegd door erkende Nederlandse installateurs, kortom ook hier is de kwaliteit gewaarborgd. Elke klant heeft specifieke wensen en dat J bosoffen zo bij Bostoen maar al lo goed. I Bostoen is in staat om elke woning juist dat persoonlijk tintje te geven, door het aanbrengen van specifieke details, waarmee uw woning zich onderscheid van do andere j woningen. I Bostoen kan u uitgebreid adviseren in hot j kiezel» van dk» specifieke details welke u woning een eigen karakter geven i Uiteraard wordt ook hiervoor geheel vrijblijvend I een aanvullende offerte gemaakt, Wilt u luiken aan de gevel, intericurtfmmcrwcrk, i een open haard, een mooi vormgegeven trap bij Bostoen kan het allemaal, en dit op een hoog afwerkmgniveau en togen een betaalbare j P"js. Bostoen bezorgt u binnen zeer korte termijn een uitgebreide offerte voor uw woning. Desgewenst verzorgen wij al in het offerte- I stadium een 3d tekening, zodat u exact kan zien hoe u woning er straks uit komt te zien.

de Faam | 2007 | | pagina 21