'GEKOCHT .3 maanden i geen rente p betalen! Het is nu tijd voor een hypotheek van de Rabobank. Grandpa Nick in 't Schuttershof Landelijke jobdag Het is tijd voor de Rabobank. Vraag naar de actievoorwaarden bij Rabobank Walcheren/Noord Beveland, Beveland en Kapelle-Wemeldinge. Rabobank Meeste misdaad Vlissingen MIDDELBURG - De Grandpa Nick Sessie band treedt zondag 29 april op in café 't Schut tershof in Middelburg. Deze keer speelt de band van Nick van Raaij een sessie met bekende songs van de Dire Straits. Gasten zijn zanger Robert Stolting én toetsenist Eric de Noot. De zaal gaat 16.00 uur open het concert be- één uur later. MIDDELBURG - Wie op zoek is naar werk of toe aan een nieuwe baan kan morgen (26 april) te recht bij de dag. Het is een landelijk initiatief. Deskundige teams zitten van 9.00 tot 21.00 uur klaar in de Adecco kantoren in Goes en Middelburg met informatie over zeer verschillende vaca tures in alle voorkomende niveaus. Werkgebieden die er op dit moment uitspringen, zijn onder meer: administratief, secretarieel, transport lo gistiek, call centers, de zorg sector, catering, techniek en ICT. door marcel van der voort VLISSINGEN - Van de Zeeuwse gemeenten is Vlis singen het meest crimineel. Hoewel het op landelijke ni veau meevalt en de stad niet voorkomt in de top 20 van de meest criminele ge meenten. Dat leert de AD Misdaadwijzer. Van de te plegen strafbare feiten scoort Vlissingen in twintig ge vallen het hoogst. De politie korpsen uit de regio hebben aan de landelijke ochtendkrant hun cijfers van 2006 doorgeven. Veertien keer waren er ver krachtingen in Vlissingen en twee pornografische zaken kwamen aan het licht. In Goes waren de meeste aanrandin gen. Deze stad kreeg er achttien op de teller. Ook kwam daar twaalf keer ontucht met min derjarigen boven water. De politie van Reimerswaal spoorde drie incestgevallen op. Openbare schennis kwam het meest voor in Middelburg, waar zes keer een potloodventer ac- In Zeeland moet de politie van Vlissingen het vaakst aan de bak. foto: izaak verkeste gen is veruit het meest geweld dadig. Honderd bedreigingen, 226 mishandelingen en net als Middelburg één keer moord of doodslag. Drie overvallen, zes tien straatroven en veertien keer werd iemand voor wapen bezit aangehouden. In Middel burg werden drie mensen gegij zeld of van hun vrijheid be roofd. Op het gebied van fraude scoort Middelburg het hoogst. Drie keer was er sprake van chantage of afpersing, Vijf mensen maak ten zich schuldig aan flessen trekkerij. En net als in Vlissingen vielen 52 oplichters door de mand. In Goes maakten 28 per sonen zich schuldig aan ver duistering en zes gingen er voor heling de mist in. Kapelle staat bovenaan wat betreft vals geld. Daar zijn tweezaken bekend. De Vlissingers kregen te maken met 188 auto-inbraken, 32 au todiefstallen en 92 keer werd een brommer of snorfiets gesto len. Van Joyriding, was er even als in Middelburg, drie maal sprake. Niet minder dan 279 keer werd een auto in Vlissingen vernield. Veere gaat met acht vernielin gen aan openbaar vervoer aan kop in die categorie. Eindhoven is de meest criminele stad volgens de Algemeen Dag blad Misdaadme ter 2007 en neemt de koppositie over van Rot terdam. Terneuzen heeft de twij felachtige eer de gemeente met de meeste handel in softdrugs te zijn. Vorig jaar waren er 415 zaken. In 2005 nog vijf entachtig. tief was. In Vlissingen werden 25 handelaren in softdrugs in de kraag gevat. De politie van Goes pakte drieentwintig harddrugs dealers en staat hiermee boven aan in de lijst in deze regio. Mid delburg gaat voorop wat betreft de winkeldiefstallen. Daar gin gen 168 dieven de cel in. Zakkenrollen lijkt populair in Goes. Maar liefst 55 'rollers' de den dat niet ongemerkt. Vlissin- J»

de Faam | 2007 | | pagina 6