Studenten nodigen de bevolking uit Hart in beweging Onze Club GidsenGilde loodst wandelaar door stad medewerkers huishouding tempo-team Golden Tulip Westduin Koudekerke/Vlissingen W R K N T Hub oriënteert zich op hartpatiënten Kort sport Poortvliet verrast Rnaleverlies Arbiterstekort Handhaven BADHOTEL -LD DOMBURG Wij zijn op zoek naar flexibele avonduren door de week en de weekends ochtenduren vakanties Heb jij ook al zo'n zomers gevoel? Wij wel... rnwjjNHmiPe Faam Woensdag 18 april 2007 - Pagina 35 Bewegen is voor ieder mens goed, maar zeker ook voor (voormalige) hartpatiënten. Cordiaal '85 is een sportvereniging die zich helemaal oriënteert op hartpatiënten. Eenmaal per week biedt de vereniging een gevarieerde en sportieve avond aan in Middelburg, foto. cor dorland Voor voetbalvereniging Ar- nemuiden kwam de benoe ming van trainer Jan Poort- lk vliet bij eerste divisieclub Helmond Sport toch nog als een verrassing. Het was al enkele weken stil en toen zette Poortvliet, ook trainer bij zondagama teur Nuenen, dan toch vori ge week zijn handtekening onder een eenjarig contract. Arnemuiden zoekt nu een opvolger en heeft daarvoor de bij hoofdklasser Hoek op een zijspoor gezette Cees Houtepen op het oog. Dartster Karin Krappen verl oor de finale om de Normay Open. De Britse Dee Bate man bleek nipt met 4-3 te sterk voor de Vlissingse. door peter vrancken WALCHEREN - Elke woensdag avond komen voormalige hart patiënten sportief in beweging in een gymnastiekzaal aan de Roozenburglaan in Walcheren. Onder leiding van twee gespe cialiseerde trainsters van het project Hart in Beweging (HIB) en steeds onder het toeziende oog van medisch geschoold personeel komt de groep weke lijks sportief in actie. "Als vereniging zijn we weinig bekend", vertelt voorzitter Jan van Lomwei. "De meeste leden worden, na een ziekenhuisop name, via een revalidatietraject van een zestal weken in Goes naar ons doorverwezen. Niet om prestaties te leveren, inte gendeel. Bij ons is leuk mee doen het doel, niet om het uiter ste van het lichaam te vergen en topprestaties te leveren. We kij ken zelfs helemaal niet naar wat mensen kunnen. Zeg maar de Olympische gedachte", aldus Van Lomwei. "We sporten iede re woensdagavond ieen uurtje en dat is dan onverdeeld in drie blokjes van ieder twintig minu ten. We beginnen met een con ditietraining, gaan dan een bal spelletje doen en eindigen meestal met een spelletje vol leybal, want dat vinden de meeste leden een geliefde sport. Daarna is er ter afsluiting van de avond gezamenlijk thee of kof fie drinken." De trainingen van Cordiaal '85 worden verzorgd door gediplomeerde trainsters. "Zij geven verantwoord les aan een specifieke doelgroep, die daardoor op een zeer verant woorde manier sportief in be weging kan zijn. Ik persoonlijk vind de wekelijkse sportavond het mooiste stukje ontspan ning. Cordiaal '85 telt zo'n vijf envijftig trouwe leden, vooral afkomstig uit de Walcherse ge meenten." Meer info: 0118- 463762. De Zeeuwse biljarters heb ben een tekort aan scheids rechters. Daarom organi seert het district Delta Zuid- West van mei tot en met juli in Vlissingen een scheids- rechtérscursus georgani seerd om het tekort aan te vullen. Onder zomerse omstandig heden is zondag de landelij ke tenniscompetitie begon nen. MLTC uit Middelburg is de hoogst ingedeelde Zeeuwse representant in de derde klasse. De club uit de Zeeuwse hoofdstad hoopt zich te kunnen handhaven. MIDDELBURG - Studenten van de Roosevelt Academy (RA) in Middelburg houden van 23 tot en met 28 april een culturele week voor de lokale bevolking en voor toeristen. Maandag 23 april wordt om 17.00 de cultuurweek geopend in de burgerzaal. Sprekers zijn onder meer H. Adriaanse van de RA en burgemeester K. Schou- wenaar. Daarna is er een con cert van Music Society van RA studenten en een optreden van de Voices of Freedom. In de we tenschapswinkel Eleanor van de RA is dinsdag vanaf 19.00 uur de lezing Dood of levend: de verrijzenis van het Cappado- cisch door M. Janse. Daarna worden er spellen uit verschil lende landen gespeeld en een film vertoond. In de sporthal aan de Nassaulaan is woensdag vanaf 13.30 uur een sportevene ment voor kinderen tussen de 8 MIDDELBURG - GidsenGil- de Middelburg houdt elke woensdag en zaterdag, van april tot en met oktober, wandelingen door Middel burg. Op woensdag is het thema van de wandeling steeds Middel burgse historie en op zaterdag en 10 jaar. M. Burke houdt van af 19.00 uur een lezing in Ele anor over de band tussen de En gelse taal en Middelburg. Aan sluitend is er een ArtCo works hop. Donderdag houdt tweede kamerlid Buijs in Eleanor een lezing over politiek en genees kunde. Dit begint om 19.00 uur. Politicoloog H. lelieveldt houdt tegelijkertijd een lezing over de Zeeuwse politieke cultuur. In de Drukkery is vanaf 19.00 uur een Poezie en Proza voordracht en in de CSW begint om 20.15 uur het toneelstuk van Cabaret. Vrijdag houdt G. Scott-Smith vanaf 19.00 uur in Eleanor een masterclass. Daarna is er Cul tural Speed Dating. Zaterdag 28 april zijn er van 11.00 tot 17.00 uur sport- en schilderactivitei ten op de Markt. In de Drvkkery zijn voordrachten van poëzie en proza en muziek door het koor Music Society. Vanaf 20.30 uur is de film Eleanor te zien. Daar na volgt een afsluitend cultuur themafeest. De achterkant van Middelburg. Op vrijdag 4 mei is er de extra wandeling Wandelend over wa ter. De gids staat klaar voor boek handel De Drukkery aan de Markt. De wandelingen beginnen om 10.30 uur en duren ongeveer anderhalf uur. Deelname kost vijf euro. E3 HampsiiireClassic Badhotel Domburg ligt direct aan duin en bos en beschikt over 116 ruime kamers, diverse vergaderzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, bibliotheek, terras, wellness center en Vitaalinstituut Sakyno. Zie ook onze site www.badhotel.com Ter versterking van ons vaste team zoeken wij voor ons Grand Café Bar: een BARKEEPER m/v voor 4-5 dagen avonden per week. Deze nieuwe medewerker heeft een groot gastvrijheidgevoel en goede contactuele eigenschappen, kennis van zaken, aantoonbare ervaring in deze functie en spreekt goed Nederlands en Duits. voor ons restaurant: een MEDEWERKER BEDIENING m/v voor 4-5 dagen per week. Wij zoeken een medewerker met vakkennis, verantwoordelijkheidsgevoel en een goede spreekvaardigheid van de Nederlandse en Duitse taal. Voor het komende zomerseizoen zoeken wij: een MEDEWERKER AFWAS m/v Wij zoeken een enthousiaste medewerker, die in principe overdag of in de middag avond ingezet kan worden. een gastgerichte BAGAGIST/PICCOLO m/v Je bent representatief en spreekt goed Duits. gemotiveerde MEDEWERKERS BEDIENING m/v bar terras restaurant Goede spreekvaardigheid van de Duitse taal is gewenst. Jeugdige medewerkers kunnen wij een volwassen salaris aanbieden; wij laten je graag de voorwaarden weten. Voor alle functies geldt: eigen vervoer is gewenst. Vraag ons sollicitatieformulier tijdens kantooruren aan via telefoonnr. 0118-588804 of via hdevisser@badhotel.com of solliciteer 'on-line' via onze site www.badhotel.com vacatures. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. een 4 sterren vakantie - zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand. voor Hebt u interesse om dit team te versterken? Bel of schrijf dan naar ons hoofd van de huishouding. Golden Tulip Westduin, Westduin 1, 4371 PE Koudekerke, telefoon direct: 0118-555517. Mailen kan ook: info@goldentulipwestduin.nl Uitzendbureau - Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor een bedrijf in Kapelle zijn wij op zoek naar medewerkers voor het maken van zonnebanken. Denk hierbij aan werkzaamheden als het leggen en aansluiten van kabelbomen in de zonnebank, het monteren van div. elektrotechnische componenten, de eindcontrole en het verzendklaar maken. De werkzaamheden zijn technisch van aard dus een afgeronde lbo-opleiding en affiniteit met elektro-werkzaamheden zijn noodzakelijk. Dit betreft een functie in dagdienst en is voor langere tijd. Interesse? Bel 0164-259300

de Faam | 2007 | | pagina 35