Hm jum Uitnodiging Informatieavond Zwakke Schakel Westkappelse Zeedijk dé Weekkrant Pro g r a rr Presentatie van het conceptplan voor de versterking van Westkappelse Zeedijk dinsdag 24 april van 19.00 - 21.00 uur in Gemeentehuis Veere, Traverse 1, Domburg De Faam Woensdag 18 april 2007 - Pagina 17 ^fi 22 t/m 28 april 2007 Mjiagk::: BHM |H m e WS/ÊÊ rr Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag I 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 LIJF-stijl Zeeuwse Wonen in Zeeland LIJF-stijl Muziek De Zeeuwse Magazine Lekkernijen Zeeland Business TV Magazine Festival Week Het magazine. Zeeuwse Sanne de Regt Business to Het magazine Programma Overzicht van voor de Streekgerech- gaat op zoek Business voor de waarin het het Zeeuwse Zeeuw met ten bereid naar alles talkshow, Zeeuw met Nederlandse nieuws van de Stijl. Gepre door chefkok over wonen gepresen Stijl. Gepre en Vlaamse afgelopen senteerd door Marcel in de provincie; teerd door senteerd door product week. Miranda Schouwenaar. Zeeland. Siem Buijs. Miranda centraal staat. Slabber (Herhaling) Slabber 00.12 00.12 00.12 00.20 00.10 00.08 Zeeland Watersport Maximaal Straatpraat Top Speed Maximaal Business TV land Anders Programma Martin Utberg Anders Business to Regionaal Wekelijks gaat waarin de gaat op zoek Metamorfose Business watersport Escha mening van de naar alles wat programma. talkshow, programma Tanihatu Zeeuwse met snelheid Zie dinsdag gepresen met aandacht op stap met bevolking te maken teerd door voor vaar een Zeeuwse centraal staat. heeft. 00.22 Siem Buijs. routes en kandidaat die Wonen in (Herhaling) andere water volledig in de Zeeland sportzaken. watten wordt Sanne de Regt gelegd en van gaat op zoek top tot teen naar alles wordt over wonen veranderd. in de provincie Zeeland. 00.42 00.30 00.30 00.35 00.30 00.25 00.32 Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant - :§K L Alle programma's worden ieder uur herhaald Maximaal TV is to ontvangen via: Delta Digitale TV standaardpakket: preset 111-113 Delta Kabekomfort analoog; kanaal 10 (210.25MHz) KIJK VOOR MEER INFO OP W W W MAX I M A AL N L Provincie Zeeland De kust van Zuidwest Walcheren is door het Rijk aangewezen als één van de acht zwakke schakels. In zo'n gebied is nu of op ter mijn door zeespiegelstijging sprake van een veiligheidspro bleem. Vooralle zwakke schakels in Nederland wordt een plans tudie doorlopen voor een veilige kust en verbetering van de ruimtelijke kwaliteit. Het project wordt uitgevoerd door het Projectbureau Zwakke Schakels van de Provincie Zeeland in samenwerking met de gemeentes Veere, Vlissingen, waterschap Zeeuwse Eilanden en Rijkswaterstaat Zeeland. Kustversterkingsplan In de eerste fase van de planstudie is besloten de Westkappelse Zeedijk zeewaarts te versterken. De afgelopen maanden is door waterschap Zeeuwse Eilanden, de gemeente Veere en de provincie Zeeland gewerkt aan de uitwerking van de plannen voor de Westkappelse Zeedijk. Het waterschap heeft de kustversterking uitgewerkt. In samenwerking met de gemeente Veere is invulling gegeven aan de ruimtelijke kwaliteit van het gebied. Naar ver wachting zal begin juli 2007 het plan afgerond worden, waarna na de zomervakantie de formele inspraak start. Informatieavond Wij willen u nu al de eerste uitwerking van het kustversterkings- en het ruimtelijke plan voor de Westkappelse Zeedijk laten zien, wij willen graag horen wat u hier van vindt en uw vragen beantwoor den. U bent op 24 april van harte welkom bij de informatieavond. Het programma ziet er als volgt uit: 19.00 uur: inloop met koffie en thee 19.30 - 20.00 uur: presentatie kustverste-rkings- en ruimtelijke plannen 20.00 - 20.30 uur: plenaire vragenronde (over het plan als geheel) 20.30 - 21.00 uur: vragen en toelichting in kleinere groepen. Medewerkers van het projectbureau, de gemeente en het water schap zijn aanwezig om uw vragen te beantwoorden. De plannen voor het Westduin - Nollegebied in de gemeente Vlissingen worden half mei gepresenteerd. De uitnodiging kunt u binnenkort verwachten. Meer informatie Voor meer informatie over het project Zwakke Schakels: kijk op www.zeeland.nl/zwakkeschakels, of bel met het projectbureau, tel. (0118) 621 473. VLISSINGEN - Bij familie de Nobel aan de Tobagoiaan in Vlissingen zijn ze alvast voor bereid op een hete zomer. Passanten kunnen door vijftig cent in het bakje te depo neren even een koude douche nemen om af te koelen. De voordeur is omgebouwd tot een openluchtdouche. Wel zo handig als je pottenkijkers geen probleem vindt, foto: bo van scheven Directie Infrastructuur Vervoer

de Faam | 2007 | | pagina 17