ENORM VEEL VOORDEEL Vlekkerig en rafelig A Officiële Mededelingen EUBEL OUTLET verkeer en vervoer milieu dé Weekkrant De Faam KWALITEITS MEUBELEN TEGEN LAGE PRIJZEN! van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Woensdag 18 april 2007 - Pagina 14 Het hiphop vechtspel Def Jam Icon is er nu ook voor de PS3. Als zelfontworpen held probeer je het te maken in de wereld van de muziek. In een sfeervol ver teld verhaal werk je je op van domme kracht tot platenbons door te vechten. Vreemd, inder daad, maar wel leuk. Je vecht in allerlei locaties (disco, op straat, in een studio, enzovoorts) waar bij muziek een belangrijke rol speelt. De arena's pulseren op de muziek en op sommige mo menten gebeurt er op bepaalde plekken iets wat schade aan kan richten (exlosie, zwiepende lampen). Het is dus zaak om je tegenstander op het juiste mo ment op die verkeerde plaats te krijgen. Hierbij kan je de muziek enigszins 'sturen' door de 'draaitafel' iets terug te draaien. Hoewel dit allemaal prima werkt, blijven de gevechten wat oppervlakkig. Verwacht geen gi gantische combo's of erg veel tactiek. Dit is geen VirtuaFighter of Tekken. De sfeer en muziek van de game zijn echter dik in orde, en grafisch is de game even mooi als de 360 versie. Voor liefhebbers van hiphop en knokspellen een goede aan schaf. Voor: PS3 De lancering van iedere nieuwe spelcomputer gaat vergezeld van een vreemde verzameling games. Vaak wordt door uitge vers snel wat in elkaar geflanst om 'iets' te kunnen verkopen. Need for Speed Carbon is hier een voorbeeld van. Het spel is qua vormgeving en spel identiek aan de versie die vorig jaar voor de 360 verscheen. Grafisch is het spel echter een heel stuk minder mooi. De wegen zien er vlekkerig uit, de auto's zijn ra felig. Dit komt zeker niet door gebrek aan kracht in de PS3. Als we een spel als MotorStorm er naast houden is te zien dat So ny's nieuwe apparaat véél meer in huis heeft. NfS:C blijft een amusante racegame, die ook online goed te spelen is. Je racet in illegale straatraces, waarbij je wordt geholpen door computer gestuurde teamgenoten, die bijvoorbeeld tegenstanders van de weg drukken of je meer snelheid geven. Het speelt lekker weg, en er zit zelfs een leuk verhaal in. Maar we vinden het enigszins droevig dat het spel er grafisch zo op achtemit is gegaan op een console die zó veel meer moet kunnen. Voor: PS3 Afmeerverbod Kanaal door Walcheren Gedeputeerde Staten van Zeeland heb ben besloten om een verkeersmaatre gel te treffen langs de kade van de voormalige PZEM gelegen aan de Westelijke Bermweg van het Kanaal door Walcheren in de gemeente Vlissingen. De verkeersmaatregelen worden getroffen in het belang van de veiligheid en het vlotte verloop van het scheepvaartverkeer alsmede om recht te doen aan het gesteldé in artikel 14 van de Vaarwegverordening Kanaal door Walcheren. Het betreft de volgende verkeersmaat regel: - aanduiding verboden te meren door plaatsing van het verkeersteken A.7 met onderbord "Behoudens toe stemming brugbediening Vlissingen V.H.F. 22" van bijlage 7 van het Binnenvaartpolitiereglement. Het betreffende verkeersbesluit ligt van 20 april 2007 tot en met 31 mei 2007 ter inzage bij de directie Infrastructuur en Vervoer, Abdij 6, kamer B3.09 te Middelburg van 9-16 uur en desgevraagd buiten kantoor uren. Voor het inzien buiten kantoor uren, het verkrijgen van een mondelin ge toelichting en/of kopieën van ter visie gelegde stukken, kunt u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. Tevens liggen de genoemde stukken ter inzage bij het gemeentehuis van de gemeente Vlissingen, Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 09.00- 15.30 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 31 mei 2007 tegen dit verkeersbesluit schriftelijk een gemotiveerd bezwaar- schrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA, eén verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening. Voor de behandeling van een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. Bodemverontreiniging NS-emplacement te Arnemuiden Gedeputeerde Staten van Zeeland heb ben een onderzoeksrapport ontvangen van de Stichting Bodemsanering NS te Utrecht met betrekking tot de bodem verontreiniging op het NS-emplace ment te Arnemuiden. Gedeputeerde Staten zijn van plan vast te stellen dat op deze locatie sprake is van 5 gevallen van bodemverontreini ging, waarvan drie ernstig (artikel 29 Wet bodembescherming). De ontwerpbeschikking, met de daar op betrekking hebbende stukken, ligt van 19 april tot en met 30 mei 2007 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00 -17.00 uur en desgevraagd buiten kan tooruren, en bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. ver gunningen en handhaving, Kanaal- weg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000)op donderdagavond. Belanghebbenden kunnen in dezelfde periode schriftelijk of mondeling hun zienswijze naar aanleiding van de ont werpbeschikking naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg, tel. 0118-631915. Alleen zij die zienswijzen naar voren hebben gebracht over de ontwerpbeschikking en belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat hij/zij geen ziens wijzen naar voren hebben gebracht, kunnen later beroep instellen tegen het definitieve besluit. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw A. van Hartevelt (tel. 0118-631915). Besluit accepteren melding Eastman Chemical Middelburg B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Eastman Chemical Middelburg B.V. te Middelburg. De melding heeft betrekking op Het plaatsen van een nieuwe demi-water unit. Het besluit en de melding kunnen wor den ingezien tot en met 23 mei 2007: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergun'ningen en hand having, Kanaalweg 3; op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-675000) op don derdagavond. Belanghebbenden kunnen tot en met 23 mei 2007 tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA "s-Gra"- venhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot A. de Pijper (tel. (0118) 631958). Besluit accepteren melding Sturm en Dekker B.V.; Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Sturm en Dekker B.V. te Oostkapelle. De melding heeft betrekking op het vervangen van de puinbreekinstallatie aan de Klevers- kerkseweg 24 te Middelburg. Deze ver andering leidt niet tot andere of grote re nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de ver gunning en daaraan verbonden beper kingen en voorschriften mag veroorza ken. Het besluit en de melding kunnen wor den ingezien tot en met 24 mei 2007: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werk dagen van 8.00-15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond; Belanghebbenden kunnen tot en met 24 mei 2007 tegen dit besluit schrifte lijk bezwaar maken bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben ingediend kun nen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot P.M. Witkam (tel. (0118)631749).

de Faam | 2007 | | pagina 14