Mobiel Muzikaal Pak die voor luisteren en spreken rokertje Laat maar SCHUDDEN! dé Weekkrant De Faam Woensdag 11 april 2007 - Pagina 50 Met openbaar vervoer de grootste afstand afleggen en dan met de fiets het laatste stukje tussen station of bushalte en eindbestem ming afleggen. Het wordt ook in Nederland steeds populairder, hoewel het vervoeren van de fiets soms nog wel eens voor proble men kan zorgen. Problemen waar de A-Bike zijn hand niet voor omdraait, want in opgevouwen toestand lijkt deze fiets niet meer óp een fiets, maai- dat is het wel. Opgevouwen is de fiets zo groot als een paraplu, hij weegt maar 5,6 kilo en laat zich dus eenvoudig in een tas vervoeren. Uitgeklapt is het een volwaardige fiets, die uiter aard niet bedoeld is om enorme fietstochten mee af te leggen, maar comfortabel genoeg is om je van A naar B te vervoeren. Meer informatie is te vinden op www.abike-shop.nl. Ben je gek op de nieuwste technieken en wil je dat jouw interieur dat ook uitstraalt? Dan mag deze LED tafel natuurlijk niet ontbre ken. Je moet er wel een paar duizend euro voor neertellen, maar dan heb je ook wel een bijzondere blikvanger in huis. Je kunt er voor kiezen voor één bepaalde kleur, maai- je kunt de kleuren ook langzaam laten rouleren, elkaar 'achterna laten zitten' - waarbij de kleuren van de regenboog elkaar snel opvolgen - of la ten pulseren. De tafel biedt zelfs een 'special effect' in de vorm van een fontein van witte lichtvonkjes uit het centrum van het tafelblad. Met deze eettafel maakt het eigenlijk niet meer uit wat je serveert, alle gasten zullen gebiologeerd naar het schouwspel onder hun borden kijken! Kijk voor meer info op www.wiedamark.com. Een tilt-scroll wiel, waarmee je ho rizontaal en verticaal kunt blade ren, met één druk op de knop zoomen en een lasersensor voor hogere precisie. De mogelijkheid om snelheid en gevoeligheid in te stellen op 800 of 1600 dpi. Voorzien van een compacte USB ontvanger, zodat er geen andere USB poorten geblokkeerd worden. De nieuwe generatie optische- en lasermuizen bieden ergonomische ontwerp, hoge precisie en uitge kiende functionaliteit en zijn er in diverse varianten en - dus - prijs klassen. Kijk voor de mogelijkhe den op www.trust.nl. Dat muziek een rustgevende in vloed op de mens heeft, is in middels al eeuwen bekend. Dat een warm bad een soortgelijk ef fect heeft, zal ook voor niemand een verrassing zijn. Lekker bad deren met muziek is dan ook ze ker geen nieuwe ontwikkeling. Maar zodra het bad zélf fungeert als de speakers, wordt het op eens wel een bijzonder verhaal! En het wordt nog leuker, want de basffequenties zijn in het wa ter voelbaar! Het bad kan worden aangeslo ten op iedere vorm van audioap- paratuur, waarna de Stereo H20, want zo heet deze nieuwe uitvinding, voor een optimale badervaring zal zorgen. Meer info is te vinden op www.mtiwhirlpools.com. wate Jouw favoriete MP3- en WMA-muziek in een jukebox die kleiner is dan creditcard en waar je ook nog eens spraakopnamen kunt maken. Dat is de Go Gear Micro Ju- p kebox HDD086. Een enorme naam voor dit kleine apparaatje, maar zijn prestaties doet zijn naam dan wel weer eer aan. Maar liefst 4GB voor maximaal 2000 num mers, slechts 45 gram licht, een groot ver licht display en dankzij de SuperScroll-na- vigatie is de muziek snel te vinden. Via de zoektoetsen met dubbele functie kun je de snelheid eenvoudig bedienen wanneer je door grote inhoudsopgaven bladert. J Met SuperPlay™ kun je naar de muziek5 luisteren die in de bovenste niveaus van de categorieën in de inhoudsopgave voor muziek (zoals Artiesten of Albums) is op geslagen. Je kunt SuperPlay™ combine- j| ren met de functies Shuffle en Herhalen om het luisterplezier te vergroten. Kijk voor de vele mogelijkheden van deze mini jukebox op www.philips.nl. Terwijl rokers van alle kanten gestimu leerd worden om toch vooral te stop pen met hun beslavende activiteit, komt uit China een product om de ro kers juist een hart onder de riem te ste ken en het leven een stukje eenvoudi ger te maken. Want het uiterlijk van dit mobieltje lijkt een beetje ouderwets, maar is juist zeer vooruitstrevend. De ze telefoon biedt namelijk ook ruimte aan een pakje sigaretten. Sterker nog, bij aankoop van de mobiel wordt een pakje sigaretten meegeleverd. We hebben 'm nog niet in Europa kun nen signaleren en gezien alle anti rookcampagnes is de kans groot dat we 'm ook nooit zullen zien. Maar hij be staat dus wel. De XYW 3838 beschikt verder natuurlijk ook gewoon over een mp3-speler, de microSD-sleuf en de vga camera. Ook helemaal in de ban van het pokeren? Of is klaverjassen meer 'jouw ding'? Als je graag een spel speelt, waar kaarten aan te pas ko men, weet je ook dat goed schud den een vak apart is. En aan tafel met vrienden wil je natuurlijk niet dat de kaarten over de tafel vliegen. Een slimme oplossing wordt gebo den door deze card shuffler. Kaar- tenschudmachine, in goed Neder lands. Door twee gelijke stapels kaarten in de machine te stoppen, kun je ze met één druk op de knop doorelkaar schudden. De shuffler is geschikt voor één tot en met vier decks en werkt op vier type C batterij en. Meer informatie over dit handige hulpje is te vinden op www.bestel.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 50