WDR weer terug 2 GRATIS VERGROTINGEN sprintphoto.nl Ropateam zet rommelmarkt in busstalling op touw Show van lingerie en badmode met mammaprothese TülviJJM'v/iiiilDe Faam afdrukservice www.sprintphoto.nl Camping ianse in Zoutelande is veilig ANB0 vertelt over brandpreventie Expositie van Blaauwe vrouwen (15x21 cm) bij ontwikkelen en afdrukken van uw volle rolletje of digitale opdracht van tenminste 20 afdrukken Zeeuwse musea hebben speciaal beleefweekend IDEEËN WINKEL Woensdag 11 april 2007 - Pagina 33 door ellen de vriend MIDDELBURG - In de stalling van het busbedrijf Connexxion in Middelburg is zaterdag 14 april weer een grote rommel markt. De organisatie hiervan is in handen van het Zeeuwse Ce- gelec Runningteam, dat op 27 en 28 mei meeloopt aan de 530 kilometer lange estafetteloop van Parijs naar Rotterdam. Zij ondersteunen hiermee projec ten voor mensen met kanker. Honderdenvijf kraamhouders hebben een kraam geboekt, waar zij tweedehands spullen te koop aanbieden, soep en olie bollen. Met de opbrengst onder steunt het team projecten als de aanschaf van vakantiebunga lows, speciale matrassen of bed den voor oncologieafdelingen, DVD spelers en computergames voor de Daniel den Hoed Kliniek en heel veel andere dingen. Alles om de kwaliteit van het leven van de kankerpatiënten te ver beteren. "Vorig jaar leverde de rommelmarkt ons 6700 euro op", vertelt Jon van Rossum uit Oost-Souburg. Hij zet zich al ja ren in voor de non-stop estafet teloop, waaraan gemiddeld zo'n tweehonderd teams meedoen. De rommelmarkt aan de Klever- skerkseweg in Middelburg is van 10.00 tot 16.00 uur. Vanaf 9.30 uur rijdt er een gratis busje van af het NS-station in Middelburg naar de garage. De toegang tot de rommelmarkt is gratis. VLISSINGEN - Het Palazzoli Huis in Oost-Souburg houdt 19 april een modeshow met mam maprothese lingerie, badmode en haarwerken in het Grand Hotel Arion in Vlissingen. Van af 14.00 uur is er een mode show in samenwerking met de Borstkanker Vereniging Neder land. Escha Tanihatu presen teert de show en zanger Danny Vera treedt op. De middag is informatief bedoeld en er is geen enkele koopverplichting. De entree is zes euro. Aanmel den via: 0118413932. OOST-SOUBURG - Kabelexploi tant Delta Kabelcomfort past op advies van de Zeeuwse Program maraad het televisiepakket op de kabel aan. In december werd de Duitse zender WDR uit het pak ket gehaald. Na veel klachten hierover is die beslissing nu te ruggedraaid. WDR is nu tijdelijk op de frequentie van het Mozai- ekkanaal 542,25 MHZ te zien. La ter wordt de definitieve frequen tie bekend. De toevoeging heeft geen gevolg voor het tarief. ZOUTELANDE - Burge meester Rob van der Zwaag heeft afgelopen donderdag het eerste bord van brand veilige camping overhandigd aan A. Lous van Camping Janse in Zoutelande. De camping aan de Wesfkapel- seweg is de eerste camping met een gebruiksvergun ning. Dit betekent dat de camping bereikbaar is voor hulpdiensten, er voldoende bluswatervoorzieningen zijn, regels voor het gebruik van gasflessen en de barbecue en bedrijfshulpverlening. OOST-SOUBURG - De AN- BO houdt 17 april een the ma-avond over brandpre ventie. M. Geluk van de Stadsgewestelijke Brandweer geeft tips over wat gedaan kan worden als er brand ont staat. De bijeenkomst is in De Kwikstaart in Oost-Sou burg en begint om 14.00 uur. VÉERE - In de expositieruim te van Hoed Gezien aan de Kapellestraat in Veere is dit kwartaal een expositie van kunstenaar Digna Blaauw. Zij toont vrouwfiguren met hoed onder de titel "cera miek uit klei als mode uit stof'. Verder is een collectie groen, blauwe en groenblau we hoeden van Hanny Mal- lekote te zien. De grootste hoed is ruim een meter en die staat naast de kleinste van nauwelijks vijf centime ter. Digitale albums en lijsten Foto's op posterformaat en canvas Foto's op mousepads, t-shirts, wenskaarten en mokken etc. Direct-klaar foto's ook van mobiele telefoon Geheugenkaarten altijd voor de laagste prijs Spaar voor leuke foto-kado's Foto printers voor thuis Pasfoto's met acceptatiegarantie Foto's ook online te bestellen Ook het MuZEEum in Vlissingen doet mee aan het landelijke museumweekend, foto: ellen de dreu door ellen de vriend VEERE - Veel musea zetten de deur in het weekend van 14 en 15 april weer wagenwijd open. De kunst van het waarnemen is het landelijke thema van de 26e editie. Eén van de deelnemende musea is De Vierschaar in Veere, waar bezoekers de kans lopen om de bemchte heren en vrou wen van Veere als levende beel den tegen te komen. Dat kan ook in het museum De Schotse Huizen. In Terra Maris in Oost- kapelle, het museum voor na tuur en landschap in Zeeland, vertelt amateur-archeologe Dic ky de Koning over de verdron ken dorpen. Naar aanleiding van het thema De Kunst van het Waarnemen worden in Polder huismuseum in Westkapelle zo wel volwassenen als kinderen uitgedaagd om hun eigen waar- nerriingen in het museum te toetsen aan de realiteit. Ook daar zijn kleine prijsjes voor de beste waarnemers. In Het Zeeuws Maritiem MuZEEum in Vlissingen is een speurtocht te doen aan de hand van detailaf beeldingen van museumobjec ten. Ook is de wereld van Mi- chiel de Ruyter te bekijken en de schatten van het gezonken VOC schip de Rooswijk. In het oud heidkundig museum t Uusje van Eine in Arnemuiden kun nen bezoekers uitgebreid kenni smaken met de historie van het bijzondere stadje en zijn inwo ners. Tijdens het Museumweek end zijn er rondleidingen, die één eeuw terug in de tijd voeren. Meer dan vijfhonderd musea in Nederland doen aan het Muse umweekend mee. Meer infor matie staat op de website www.museumweekend.nl. Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag KIJK VOOR MEER INFO OP W W W M AX IM A A L N L 15t/m21 april 2007 00.00 LIJF-stijl Magazine Het magazine voor de Zeeuw met Stijl. Gepre senteerd door Miranda Slabber 00.00 Zeeuwse Lekkernijen Zeeuwse Streekgerech- ten bereid door chefkok Marcel Schouwenaar. 00.00 Wonen in Zeeland Sanne de Regt gaat op zoek naar alles over wonen in de provincie Zeeland. 00.00 Zeeland Business TV Business to Business talkshow, gepresen teerd door Siem Buijs. (Herhaling) 00.00 LIJF-stijl Magazine Het magazine voor de Zeeuw met Stijl. Gepre senteerd door Miranda Slabber 00.00 Muziek Festival Programma waarin het Nederlandse en Vlaamse product centraal staat. 00.00 De Zeeuwse Week Overzicht van het Zeeuwse nieuws van de afgelopen week. 00.12 Zeeland Business TV Business to Business talkshow, gepresen teerd door Siem Buijs. (Herhaling) 00.12 Watersport land Regionaal watersport programma met aandacht voor vaar routes-en andere water sportzaken. 00.12 Maximaal Anders' Wekelijks gaat Escha Tanihatu op stap met een Zeeuwse kandidaat die volledig in de watten wordt gelegd en van top tot teen wordt veranderd. 00.20 Straatpraat Programma waarin de mening van de Zeeuwse bevolking centraal staat. 00.10 Top Speed Martin Utberg gaat op zoek naar alles wat met snelheid te maken heeft. 00.08 Maximaal Anders Metamorfose programma. Zie dinsdag 00.22 Wonen in Zeeland Sanne de Regt gaat op zoek naar alles over wonen in de provincie Zeeland. 00.42 Kabelkrant 00.30 Kabelkrant 00.30 Kabelkrant 00.35 Kabelkrant 00.30 Kabelkrant 00.25 Kabelkrant 00.32 Kabelkrant Alle programma's worden ieder uur herhaald Maximaal TV is te ontvangen viai Delta Digitale TV standaardpakket: preset 111-113 Delta Kabelcomfort analoog: kanaal 10 (210.25MHz) Middelburg, Markt 29 Goes, Lange Vorststraat 36 Bergen op Zoom, Van der Rijtstraat 1 Roosendaal, Nieuwe Markt 64 Etten-Leur, Hof van den Houte 115/117 (WC Etten-Leur)

de Faam | 2007 | | pagina 33