Win kaarten voor de pasar! YiSPfSll eek bin n9n uit Gooi je handen in de lucht.... Palladio ml In Plopsaland van €99,- al voor €77,-p.p. TuIyAHNNfriïllDe Faam Genieten van het buitenleven Nieuwe bedrijfswagens voor Blankenburgh Homestyle Bedding fdé Woensdag 11 april 2007 - Pagina 17 WGGGNGR huis-aan-huiskranten GOES - Wie in het weekend van vrijdag 13 tot en meten zondag 15 april naar de Zeelandhallen in Goes gaat, kijkt daar zijn ogen uit. De hallen zijn dan omgetoverd in een warm paradijs van Oosterse geneugten, ofwel de Pasar Malam Senang. Heerlijke Indische geuren van talloze keukens vullen de hallen waarin nog zoveel meer te zien en te doen is. Er zijn heel veel stands waarin de mooiste artikelen op het gebied van houtsnij werk, handnijverheid, maar ook kleding worden aange boden. En er zijn meubels van bamboe, rotan en teak, maar ook tropische plan ten. Zo schuifelend langs de stands worden de bezoe kers verrast met muziek. En voor de kinderen is er ook iets leuks. Die kunnen zich laten schminken tot een echte Balinese danser. Na tuurlijk kan op een echte pasar Tante Lien niet ont breken. Met oude en nieu we liedjes en vrolijke confe rences is Tante Lien (Wiete- ke van Dort) altijd een ge liefde persoonlijkheid. Top kok Ernst van Toll van Sura- buitenmeubelen buitenverlichting Zaterdag 14 april kunt u het loungegevoel opnieuw ervaren maar nu met vlechtwerk tuinmeubilair van Borek. U kunt onbeperkt loungen dankzij onze collectie terrasverwarming. Wij onthullen (exclusief voor Zeeland!) een nieuwe los aan te brengen parasolverwarming. Zaterdag 21 april kunt u de hele dag genieten van kookdemonstraties. Een topkok zal zijn kunsten vertonen op de top-buitenkeukens van Grandhall. Kom kijken en genieten van deze unieke buitenkeukens! Blankenburgh Homestyle Bedding is al lange tijd klant bij DEBA Bedrijfswagens, de eerste Iveco bedrijfswagen werd aangeschaft in 1987. De redenen hiervoor zijn de centrale ligging van de dealervesti ging in Kapelle, een uitstekende serviceverlening en door de jarenlan ge samenwerking een goede relatie. Het gehele wagenpark van Blankenburgh Homestyle Bedding bestaat uit IVECO en FIAT bedrijfs voertuigen, namelijk 2 gesloten IVECO bestelwagens en een FIAT Scudo. De keus van Blankenburgh voor IVECO en FIAT is daarom ook al van vele jaren, ook het laadvermogen en de góede afwerking van de auto's en de veiligheid en comfort is voor Blankenburgh ook belangrijk onder deel voor de keus van bedrijfswa gens. DEBA bedrijfswagens is een full service truckdealer met vestigingen in Etten-Leur, Bergen op Zoom en Kapelle. De vestigingen van Deba bieden een breed pakket van pro ducten en diensten in de (bedrijfswa gen) automotive-sector zoals leve ring van nieuwe bedrijfswagens (IVECO en FIAT), personenbussen (IRISBUS), motoren (IVECO Motors), service onderhoud aan alle merken bedrijfswagens, trailers en campers. Meer informatie over DEBA kunt u vinden op www.deba-trucks.com. Blankenburgh Homestyle Bedding in Middelburg en Vlissingen is uw woninginrichting met al meer dan 60 jaar ervaring. Voor een impressie van ons bedrijf kijkt u op onze website www.blankenburghbv.nl of kom langs in één van onze zaken in Middelburg of Vlissingen, u bent van harte welkom! WGGGNGR huis-aan-huiskranten Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 www.binnenuit.nl In de Zeelandhallen zijn komend weekend weer de oosterse sferen te proeven, foto: pr baya uit Middelburg geeft drie de dagen op diverse tij den kookdemonstraties. Kaarten voor de pasar kos ten zeven euro. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. Op vrijdag 13 april is de Pasar Malam geopend van 16.00 tot 22.00 uur, op zaterdag 14 april van 13.00 tot 22.30 uur en op zondag 15 april van 12.00 tot 21.00 uur. Meer info op www.pasar- malamgoes.nl. Gratis kaarten Dé Weekkrant geeft gratis kaarten weg. Ook zin in een Oosters uitje sms dan WIN FGO Pasar met je naam en adres naar 2121. komen de kinderen nog veel meer van hun helden tegen! Uw kinderen kunnen ze allemaal tegenkomen in Plopsaland bij De Panne en genieten van de vele attrac ties en shows. U verblijft in Novotel leper. Dit hotel ligt 35 km van I Plopsaland. Het nieuwe ho tel staat in het centrum van leper op vijftigméter van de Grote Markt. In dit kind vriendelijke hotel staat in de zomermaanden een grote kinderspeelhoek waar ze zich prima kunnen verma ken. De ruime kamers zijn netjes ingericht met alle be nodigde faciliteiten. Bij aankomst in het hotel krij gen de kinderen een ge schenk. Wat een verrassing! Prijzen p.p. voor 2-daags Plopsaland arrangement Volwassenen: 2/4 t/m 30/6 en 1/10 t/m 05/11: €79,00 01/7 t/m 30/9: €77,00 Entree Kinderen: Kinderen kleiner dan 1 meter: gratis Kinderen groter dan 1 meter: €22,- Inbegrepen 1 overnachting met ont bijtbuffet 1 entreekaart voor Plop saland per volwassene geschenk bij aankomst voor de kinderen gebruik van hammam en fitness Uw voordeel Exclusieve aanbieding 2 kinderen verblijven gra tis in hotel bij 2 volbetalen- den (excl. entree Plopsa land) Kinderen tot 16 en groter dan 1 meter betalen slechts €22,- entree Plopsaland (entreekaarten via de re ceptie in uw hotel) Kinderen tot 1 meter gra tis entree tot Plopsaland Tevens is het ook mogelijk om een 3-daags Plopsaland arrangement te boeken. Informatie/reservering Zie www.pharosreizen.nl/ Weekkrant of via 0900 365 65 65 (20cp m) met behulp van zoek boekcode 70638 Draai een keer in het rond, stamp met je voeten op de grond! Ademloos kijken de1 kinderen toe hoe Kabouter Plop de kabouterdans inzet. Kijk daar, Samson en Gert en de held Piet Piraat en zo

de Faam | 2007 | | pagina 17