STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL NatuursteenHuis Grafgedenktekens |De Faam Helena Maria Rijk-Verbeem JAN DE JAGER alu Woensdag 11 april 2007 - Pagina 12 X-Factor Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is liet vechten bij ontbreken van kracht Ik heb het leven geleefd dat jullie nog moeten gaan Huil daarom niet geliefden ik ben in vrede gegaan. Tot ons groot verdriet, is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve zorgzame ma, oma en overoma sinds 10 februari 2006 weduwe van Johannes Rijk in de leeftijd van 81 jaar God, blijf mij nabij wanneer het duister daalt. Behoort u ook tot die groep mensen die vastbesloten is het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel bëterte ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een halfjaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualiteitenprogramma's op TV. O Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DINSDAG 24 APRIL zijn wij aanwezig in Grand Café Pare Central, Bellamy Park 34 in Vlissingen. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481 - 462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl Goes Anja cn Eddie (in herinnering] Maas-Rijk Renate en Sjako. Jeffrey. Melissa Ursula en Martin. Sanne. Ingeborg en Michel Kapelle Marlies cn Frans Theunisscri-Rijk Stefan en Evelyn. Jens. Fenna Bianca en Arjan. Dominique. Lisa en Jeroen, Lucas'. Nina Kapelle, 3 april 2007 Bruëlisstraat 79, 4421 CN Kapelle De crematie heeft op zaterdag 7 april jl. te Middelburg plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Wat detoekomst brengen moge Mij geleidt des Heren hand Moedig sla ik dus de ogen Naar het onbekende land. Na een kortstondig, moedig gedragen lijden is nog plotseling heengegaan onze broer, zwager en oom sinds 9 november 2003 weduwnaar van Francina van de Guchte in de leeftijd van 84 jaar. Leiden: G. de Jager N, de Jager-Smallegange Kapelle: A. de Jager A. de Jager-Labruyére Neven en nichten Kapelle, 2 april 2007 Correspondentieadres: Stationsstraat 9, 4421 AK Kapelle Marijke Dijkstra wil met een soort Zeeuwse versie van X-Factor een nieuwe band formeren, foto: leon janssens door leon janssens MIDDELBURG - Wil je al lang in een band spe len of zingen omdat er muzikaal talent in je schuilt? Aarzel dan niet en bel met Marijke Dijkstra die a la de X- factor op zoek is naar goede muzikanten, om een leuke Zeeuwse band op te richten. "Nieuw talent dat nog nooit in een band heeft gespeeld, maar wel aan leg daarvoor heeft is wel kom voor de nieuwe band, die regelmatig wil gaan optreden", vertelt Marijke. "Zij kunnen gi taar, saxofoon, slagwerk spelen, ook kan er nog een goede zanger bij. De leeftijd is onbelangrijk. Ook muzikaal zijn wij vrij breed georiënteerd met de genres pop, soul en smartlappen. Alleen hou se of heavy metal muziek spelen wij niet." Marijke Dijkstra verwacht veel belangstelling, want' er zit volgens haar veel ta lent in Zeeland. Zij heeft ervaring met manage ment in muziek en werkte onder meer met de zan geres Mandy. Ook ver zorgde Marijke voor een aantal bands de boekin gen in zuidwest Neder land. Een datum voor de Zeeuwse X-Factor heeft zij nog niet. "Misschien is het wel zo druk dat we twee dagen audities hou den." Aanmelden kan via: 06-22792313. Familieberichten bevatten mededelingen van: A. geboorte, verloving, huwelijk, jubilea, verjaardag en dankbetuiging B. overlijden, dankbetuiging en Memoriam De onder A en B genoemde advertenties zijn standaard 74 mm breed. Oplage De Faam 54.000 inclusief bezorging buiten de woonkernen Afsluittijden: Opgave familieberichten kan tot maandagmorgen 11.00 uur. Spoedeisende berichten kunnen tot maandag 14.00 uur worden doorgegeven. Telefoon tijdens kantooruren 0113 - 274014 Fax 0113 - 274010 E-mail: fabe@whk.wegener.nl Ovczande De begrafenis heeft op 5 april jl. op de algeme ne begraafplaats te Kapelle plaatsgevonden. André en Marianne Rijk-Koens Mariëlla Jamie Larissa dl turtle n<S€ Kr kw WékvSékv Kijk voor op www.natuursteenhuis.nl Goes 's-Heer Hendrikskinderendijk 117. Tel (0113),216SSS Middelburg Arnesteinweg 40. Tel (0118) 612579 (op afspraak)

de Faam | 2007 | | pagina 12