OLYIVIRI/^ De Faam Best Beach UITZENDBUREAU MEDEWERKERS BEDIENING HORECAMEDEWERKERS olympia! Stichting Arduin Werken en leren als Support werker leden voor de Raad van Toezicht (m/v) Archipel Verzorgenden IG (parttime en fulltime) Functie-eisen informatie: www.curadomi.nl of bel: 0113 - 33 30 32 Woensdag 4 april 2007 - Pagina 60 HOTEL ZOUTELANDE zoekt voor het seizoen 2007 gemotiveerde medewerk(st)ers. medewerker (m/v) afwas, per direct t/m oktober. 4 avonden in de week (werktijden 18.00 tot 22.00 uur.) medewerker (m/v) ontbijt, per direct t/m oktober, 4-5 dagen per week (werktijden 8.00 tot 12.30 uur.) vakantiemedewerker (m/v) ontbijt voor de vakantieperiodes en weekenden Geïnteresseerd? Bel ons 0118-561255 of mail beach@zeelandnet.nl Duinweg 97, 4374 EC Zoutelande zoekt: Voor een gerenommeerd restaurant, met groot ter ras, in Vlissingen zijn wij op zoek naar fulltime en parttime medewerkers bediening. Ervaring in de bediening is een must en beheersing van de Duitse en Engelse taal een pré! Voor een vakantiepark in Duitsland zijn wij op zoek naar ervaren restaurantmedewerkers en animatieme dewerkers. Je bent een aantal maanden in de zomer en/of winter daar aanwezig en je spreekt vloeiend Duits én Nederlands. Vervoer kost en inwoning zijn uitstekend geregeld! UITZENDBUREAU Bellampark 46 4381 CK Vlissingen TELEFOON: 0118-441720 Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste' van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: vwwv.arduin.nl Ervaringen van huidige leerlingen Supportwerker: Over Support: De opleiding Supportwerker: Toelatingseisen: Solliciteren? Wonen en werken voor meneen met mogelijkheden "Het ondersteunen van mensen, ze sti muleren dingen te ondernemen en ook jezelf ontwikkelen en echt iets kunnen betekenen voor iemand, dat maakt het zo bijzonder." "Natuurlijk leren gaat niet vanzelf, je moet er wel wat voor doen!"- "In een team werken is fijn, verschillen de invloeden zorgen er voor datje scherp blijft." "Als ik kjjk waar ik aan het begin van de opleiding stond en waar ik nu na 6 maanden sta, kan ik zeggen: ik heb echt al veel geleerd! Natuurlijk leren is erg prettig en in de praktijk leer je een heleboel!" Arduin heeft de keuze gemaakt om cliënten te ondersteunen uitgaande van de Supportgedachte. Support is gebase- rd op een visie, waarin inclusie, zelfbe paling en ontwikkeling van mensen met een verstandelijke beperking kernbe grippen zijn. Vanuit deze visie hebben zij, als ieder ander, recht op volwaardig burgerschap, inclusief de daarbij gewenste ondersteuning. leert jou cliënten individueel te onder steunen, in wonen, werken en de dagelijkse zorg, daagt je uit om samen met de cliënt de samenleving te verkennen, is een antwoord op maatschappelijke en beleidsontwikkelingen in de gehandicaptenzorg, is "natuurlijk leren": jij bent zelf actief bezig met je leerproces! Tijdens deze erkende 3 jarige BBL-oplei- ding niveau 4, werk en leer je bij Stichting Arduin op basis van een dienst verband als leerling met een salaris con form de CAO Gehandicaptenzorg. Het contract bevat een deel doorbetaalde stu dietijd en ligt tussen de 24 en 32 uur gemiddeld per week. De opleiding is gezamenljjk ontwikkeld door ROC en de organisaties Arduin, Sherpa en de Maaskringgroep. Het ROC Zeeland verzorgt de opleiding voor Arduin, afwisselend in Middelburg en Goes. Eind augustus 2007 gaan we met 20 nieuwe leerlingen van start. 18 Jaar of ouder, diploma Mavo/VMBO/LBO op C-niveau of een vergeljjkbare opleiding. Daarnaast ben je gemotiveerd om te werken volgens de Supportgedachte en ben je bereid om verantwoordelijkheid te dragen voor je eigen leerproces. Rijbewijs en eigen vervoer is een pré. Vraag het sollicitatiepakket op, waarin de specifieke sollicitatiewijze is beschreven, bij PO&O Stichting Arduin: 0118-434531of mail naar PO&0@arduin.nl. Je sollicitatie, volgens de richtlijnen van het sollicitatie pakket, ontvangen wij graag uiterlijk 3D april 2007. De selectie-ochtenden zijn op 8 en 9 mei 2007, dus reserveer deze data alvast in je agenda! Archipelscholen geven eersteklas basisonderwijs. Elke Archipelschool biedt kwaliteit voor ieder kind, waarbij ontmoeting en respect centraal staan. Dat is de missie. Die vertaalt zich in vier kernwaarden: kindgericht, toekomstgericht, resul taatgericht en maatschappijgericht. Archipel Scholen stelt zich als organisatie open en transparant op. Ouders en andere betrokken partijen worden geïnformeerd én gehoord. Met 250 medewerkers die op 22 scholen les geven aan ruim 3000 kinderen is Archipel één van de grootste organisaties voor primair onderwijs in Zeeland. Meer informatie vindt u op www.archipelscholen.nl. Door het statutair terugtreden van drie leden van de Raad van Toezicht zoekt Archipel Scholen drie nieuwe Scholen Kandidaten hebben kennis van en affiniteit met de doelstelling van Archipel Scholen én openbaar onderwijs, hebben ervaring als bestuurder, dan wel toezichthouder, kunnen op strategisch niveau adviseren aan de Raad van Bestuur, hebben een brede maatschappelijke visie, beschikken over een relevant netwerk. Het bestuur van de openbare rechts persoon Archipel Scholen functioneert in de praktijk als Raad van Toezicht. De Raad van Toezicht (RvT) bewaakt de doelstellingen en de grondslag van de organisatie en heeft tot taak het hou den van integraal toezicht op het beleid van de centrale directie, die als Raad van Bestuur (RvB) optreedt. De Raad van Toezicht toetst de afwegingen die het bestuur maakt en neemt daarbij alle relevante belangen in overweging. Ook treedt zij op als adviseur en klank bord voor de Raad van Bestuur. De organisatie heeft de code Goed Bestuur onderschreven en voert die uit. De RvT van Archipel Scholen is wat betreft expertisegebieden heterogeen samengesteld. In dat kader zoekt de raad in het bijzonder naar een kandi daat met een bestuurlijk-juridische achtergrond en naar een kandidaat met een financiële achtergrond. Voor meer informatie kunt u de website raadplegen (www.archipelscholen.nl), of bellen met de voorzitter van de Raad van Toezicht, de heer Bert van de Hoef, telefoon 0111 655 657 (overdag). Ook kunt u een informatiepakket aanvragen bij de Raad van Bestuur: mvanas@archipelscholen.nl. Wanneer u interesse heeft in deze boeiende en maatschappelijk relevante functie, stuur dan uw reactie vergezeld van uw motivatie en c.v. per e-mail vóór 20 april naar: cjkuyvenhoven@archipelscholen.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Curadomi is één van de grootste christelijke organisaties voor thuiszorg. We werken in grote delen van Nederland en bieden allerlei zorg. Van licht huishoudelijk werk tot intensieve verzorging of verpleging. Ons personeel heeft een christelijke identiteit, maar iedere cliënt krijgt bij ons de zorg die hij verdient, ongeacht geloofsovertuiging. Voor de regio Walcheren zijn we op zoek naar: Je bent gediplomeerd, bij voorkeur in het bezit van een auto en kerkelijk meelevend. Curadomi, organisatie voor thuiszorg Postbus 55, 4420 AC Kapelle

de Faam | 2007 | | pagina 60