nino Bij uw Escura Apotheek informatie over HOOIKOORTS Een andere kijk op kwaliteit uit Duitsland Escura Apotheek zorgt ervoor. F' Vraag naar de gratis pollenkalender. De Faam dé Weekkrant MIDDELBURG IVEERE Vervolg van pagina 38. Kleverskerkseweg 24: plaatsen units (27-3). Koepel 5: plaatsen dakkapel (27-3). Lange Delft 25: vergroten verkoop ruimte door vernieuwen/verplaatsen entree en aanbrengen reclame (28-3). Langeviele 3-7: aanpassen gevel en doorbreken muur (23-3). Markt 9-15: ged. vernieuwen gevel pui en gevelreclame (28-3). Rouaansekaai 99: plaatsen tuinhuis je (28-3). Verwerijstraat 34: veranderen gevel indeling en kleuren (28-3). Vlissingsestraat 19: slopen aanbouw achterzijde woning (26-3). Zusterstraat 29: aanbrengen recla me (23-3). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieninaenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. Woensdag 4 april 2007 - Pagina 39 VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Klarebeeklaan 6: uitbreiding woning. Mezenhof 1 t/m 23 en Mezenhof 30: plaatsen carports. Park Overwater 22: uitbreiding woning. 'Vlissingsestraat 19: intern verbou wen en gedeeltelijk vergroten. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 5 april tot en met 1 mei 2007, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrij stelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstel- lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd be zwaarschrift indienen oij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd^) besluipen) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van ae indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieninaenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: 'Molenwater 105: aanbrengen 2 dakramen in achterdakvlak. Noordweg 402: ged. veranderen interieur. Singelstraat 9 en 11: herstellen scheidingswanden. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 5 april tot en met 16 mei 2007, voor een ieder ter inzagé bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze neeft ingediend (alsme de degene die redelijkerwijs niet ver weten Kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd beroepschrift indienen oij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene ene een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Beddewijkstraat 29: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor ged. verbouwen kantoor met bovenwo ning naar kantoor in 2 bouwlagen met een inpandige (derde etage) bergruimte; Vlasmarkt 6-8: verlenen van vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 voor veranderen kantoor in een verzamelgebouw voor para medische diensten. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verle nen van: het bestemmingsplan "Klevers- kerke" ten behoeve van Dorpsstraat 12: realiseren schuur. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer 67 52 84. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 5 april tot en met 1 mei 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico nietontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als rede lijkerwijs aan hen kan worden verwe ten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens- wijzen als bedoeld in arti kel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan 'Be schermd Stadsgezicht', ten behoeve van de wijziging van de bestemming (functie) Achter de Houttuinen 50, teneinde de vestiging van een stoffen- winkel annex theeschenkenj in dit pand mogelijk te maken.. Een theeschenkeij (zachte horeca) past niet binnen de voor genoemd pand van kracht zijnde bestemming 'Centrumrand met horeca' en de rela- tielijn 'CRH". Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 10 april tot en met 21 mei terinzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ont- werp-besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk;- vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer 67 52 25. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het toekennen van de naam Het Zwin aan een nog aan te naam het Zwin aan een nog aan te eggen doodlopende straat die vanaf een aftakking van de Stromenweg oarallel aan de Stromenweg gaat lopen (langs de toekomstige moskee). lc Het besluit met tekening ligt voor iedereen 6 weken, van 4 april t/m 16 mei 2007, ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Daar kan men des gewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatie een gemoti- veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4340 LA Middelburg. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening aat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de voorzieninaenrech ter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie-' ning te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de voor zieningenrechter, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt grif fierecht geheven; dit bedraagt 143 voor natuurlijke personen en 285 voor andere dan natuurlijke perso nen. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. ALNO LIFESTYLE, keukens die uitnodigen tot koken en genieten. Die de professionele eisen van haar gebruikers beantwoorden met helder design en moderne vormen. Kijk voor meer informatie op: www.alno.nl Van Belle Keukens Pres. Rooseveltlaan 772 Vlissingen 0118-431278 www.alno.nl ...wereldklasse in keukens Apotheek Escura Apotheek Walcheren Middelburgsestraat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 900 Escura Apotheek Van de Sande Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl

de Faam | 2007 | | pagina 39