Gratis* n Hazeltje ANTIEK PARADIJS PHILIPS stofzuiger Studio Sanérie Kinderdagverblij f 2e PAASDAG GEOPEND AL MEER DAN 35 JAAR EEN REGRÏP perzisch tapijten huis De Faam 1 8 0 0 W a t t Moens HÖTÉtDU COMMERCE 3 3EHANPEL1NGEN GRATIS LAATSTE AKTIEWEEK! 8.000 m2 meubelen tuindecoraties o.a. verlichting, hekwerken, fonteinen, etc.. etc. De strop - w tfuinadvieé Ginnekenweg 27-29 - Breda - Tel. 076-521 22 87 Woensdag'4 april 2007 - Pagina Deze actie is geldig bij de volgende kwaliteiten: Beaumonte Mir Napels Antwerpen Bouquet Scala Bonn Lexus Ventura Parijs STOFFERING Molendijk 59 Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij Nicolaas Beetslaan 15 4382 CE Vlissingen Telefoon: 0118-411521 E-mail: postbus@hazeltje-vlissingen.nl Website: www.hazeltje-vlissingen.nl Erkend particulier kinderdagverblijf. Tegemoetkoming in de kosten van de overheid. Openingstijden: 7.00-19.00 uur Kleinschalig, huiselijke sfeer, grote tuin, in rustige woonwijk met goede parkeergelegenheid. KDV Hazeltje is persé geen schooltje! 1 groep van 12 kindplaatsen van 0-4 jaar. Gediplomeerd personeel. Heeft u interesse, neem gerust contact op en natuurlijk mag u altijd vrijblijvend komen kijken. Wel graag van tevoren een afspraak maken. FLETCHER© HOTELGROUP Voor ons prachtige Hotel-Restaurant Du Commerce in Middelburg zoeken wij per direct enthousiaste Receptionisten m/v Bedieningsmedewerkers m/v Verantwoordelijke Housekeeping m/v Kamermeisjes/-jongens Wij zijn enkel geïnteresseerd in supergemoti- veerde kandidaten die streven naar een top product en een eindresultaat om trots op te zijn. Ben je bereid je handen uit de mouwen te ste ken en veel te leren, stuur of mail je sollicitatie direct naar: Fletcher Hotel Du Commerce T.a.v. Gillis Passenier, Hotel Manager Loskade 14331 HV Middelburg e-mail: gpassenier@hotelducommerce.nl figuurcorrectie- en afslankcenter Wegens het succes van onze Studio breiden wij het aantal openingsuren uit. Dankzij onze infraroodtechnologie kunt u snel afslanken en de huid verstevigen. U krijgt van ons bij het afsluiten van een advieskuur: Deze aanbieding is geldig van 5-3-07 t/m 6-4-07. Openingstijden: (vanaf 1-3-2007) Ma. en do. 9.00-12.00 uur en 17.00-21.00 uur Di. woe. en vrij. 9.00-15.00 uur Tel.: 0116-594096 Fort den Haakweg 15A - VROUWENPOLDER info: www.studiosanerie.nl Steen bergse weg 45 Lepelstraat (gem. Bergen op Zoom) Tel. 0164 - 68 63 24 www.antiekparadijs.nl door marcel van der voort VLISSINGEN - Het is vrijdag 23 maart. Koningin Beatrix heeft zojuist het De Ruyter- jaar geopend. Dan ver schijnt opeens Michiel de Ruyter in de Vlissingse bin nenstad. De mensen zijn verrukt en gewillig poseert hij met de kinderen. Precies een week later, na de re ceptie in het stadhuis van Vliss ingen, ziet de verslaggever een keurig verzorgde man die vrien delijk de bezoekers helpt. Zijn gelaat en handelen worden nauwkeurig bekeken. Zit hier iets van Michiel de Ruyter In? Hans Koeman werkt bij de ge meente. Hij is de gastheer en heeft het eerste contact met mensen die het stadhuis bezoe ken. "Bij drukte verstrekken wij ook uittreksels en paspoorten", zegt Koeman. Hij is eveneens actief bij Small Sail. "Vorig jaar konden de helikopters niet ko men en verzonnen wij iets an ders. Ik kwam als Michiel de Ruyter aan land met een geres taureerd bootje. Het pakje was gehuurd. Later vroegen mensen van Stichting Michiel de Ruyter mij om als de bekende zeeheld in een reclamespotje op te tre den. Dat wilde ik alleen als het goed zou gebeuren", aldus Koe man. En zo is Michiel de Ruyter her boren. Een pak compleet met knoopjes dat lijkt op het kos tuum van de echte, komt voor ieder optreden speciaal uit Am sterdam. En een professionele televisie- en toneel grimeur van Studio Bessels in Hilversum neemt het gezicht voor zijn re kening. De pruik is op maat ge maakt. Verbaasd "Ze hebben van tevoren een plan gemaakt. Binnen een uur ben ik geschminkt. Compleet met snor en sikje. De eerste keer was ik verbaasd en blij dat het zo goed lukte. Mijn vriendin vindt dat ik sprekend op Michiel de Ruyter lijk. Ook op mijn werk zijn de reacties goed. Ze spre ken mij aan als ik in de publici- Prins Claus verwierf nationale faam, door tijdens een presentatie zijn stropdas af te doen en deze in twee stulckeri te knippen. Ondeugend, recalcitrant en innemend. Pim Eortuyn zorgde er hoogstpersoonlijk voor dat de stropdas in aanzien weer de uitstraling kreeg van weleer. Politieke visie mét stropdas heeft meer draagvlak, was zijn motto. Toen ik mijn trainingspak vier jaar geleden definitief op moest bergen en deze verruilde voor een kos tuum, moest ook ik de keuze maken. Mét of N zónder strop. Het werd het eerste. Want een boodschap mét stropdas wordt betrouwbaarder ontvangen. Helemaal als de gelaatsuitdrukking ook nog eens op 'serieus'wordt gezet. Het komt regelmatig voor dat ik steun en vertrouwen moet putten uit 'mijn vriend' de stropdas. Toch ben ik langzaam op het punt gekomen de stropdas vaarwel te zeggen. Tijdens mijn dagelijkse werk zaamheden merk ik meer en meer dat de om vang van mijn nek niet meer hetzelfde is als in de tijd dat ik acht maal per week trainde. De knellende das dreigt letterlijk een strop te worden. Maar ook tijdens mijn optre dens op televisie wordt de keus moeilij ker. Mijn stropdas kruipt elke uitzen ding tegen de reversmicrofoon, wat voor de kijker een onuitstaanbaar gekraak teweeg brengt. Het gemopper van de geluidstechni cus dreigt zodoende een onwerkbare situatie te creëren. Daarnaast wordt de keuze van mijn das ook steeds minder op de juiste waafde ge schat. Aangezien er geen stylist energie in mij wenst te steken, ben ik overgeleverd aan mijn eigen kledingkeuze. Vorige week dacht ik dat bij een donkerblauw pak wel een zeer fel kleurende streepjesdas zou 'matchen'. Het ge- gniffel op de sportredactie van 'De wedstrijden' liet ik stoïcijns langs me heen glijden. Maar toen ook mijn zus nog tijdens de uitzending via een sms de vraag stelde of deze das een overblijfsel was van de gordijnen die wij twintig jaar geleden in huis hadden hangen, ben ik toch 'gaan denken aan een totale mode omslag. Terug naar de een voud. Voor de zekerheid heb ik mijn trainings pak vast naar de stomerij gebracht. tuinontwerp, -aanleg A Onderhout! Beplanlingsadviezen Bodemverbetering Onderhoud Levering tuinmaterialen f Advisering 1 Singelweg 28,4364 la Grijpskerke I Telefoon 0118-618 091 fax 0118-618 611 mobiel 06-222 12 881 j e-mail bosman@kliksafe.nl Tuinarchitectuur i Projektbegeleiding j m Tuinbelieer Hans Koeman is na een verkleed- en schminckbeurt het evenbeeld van de Vlissingse zeeheld Mi chiel de Ruyter. foto: sandra wewer

de Faam | 2007 | | pagina 2