ANNA JACOBA VOLKERS-HUIJSMAN Tammo Uil Jozias Jacob Steketee HUBREGT ADRIAAN SCHRIER Officiële Mededelingen Woensdag 4 april 2007 - Pagina 12 kbetiiigiH Familieberichten bevatten mededelingen van: A. geboorte, verloving, huwelijk, jubilea, verjaardag en dankbetuiging B. overlijden, dankbetuiging en Memoriam De onder A en 8 genoemde advertenties zijn standaard 74 mm breed. Opfage De Faam 54.000 inclusief bezorging buiten de woonkernen Afsluittijden: Opgave familieberichten kan tot maandagmorgen 11.00 uur. Spoedeisende berichten kunnen tot maandag 14.00 uur worden doorgegeven. Telefoon tijdens kantooruren 0113 - 274014 Fax 0113-274010 E-mail: fabe@whk.wegener.nl Maandag 2 april JARIGE WILLEMEN Vorige week was het wat vroeg, maar nu zeggen wij: doeg! Jij komt lekker in de krant, y. !fS| want er is weer iets aan de hand. Tussen de bedrijven van bouwen en sjouwen door, vierde jij je-verjaardag en zongen wij in koor: VAN HARTE WIL, GA LEKKER ZO DOOR! Groetjes van de feestgangers. I Hierbij delen wij u mee, dat mijn vrouw, onze I moeder en oma, in de leeftijd van 88 jaar is overleden Hopelijk vindt zij nu haar rust Kapelle: L. Volkers Wateringen: Annie Volkers Ede: Ineke en Sitze Roosjen - Volkers Biezelinge: Ad en Addy Volkers - Smallegange en kleinkinderen Kapelle, 28 maart 2007 Correspondentieadres: Kapellerie 16, 4421 KZ Biezelinge Dankbaar zijn we voor de jarenlange liefdevolle verzorging van het personeel van zorgcentrum "Cederhof" te Kapelle. De begrafenis heeft op maandag 2 april jl. op de algemene begraafplaats te Kapelle plaats gevonden Een hand Een woord Een kaart Het doet zo goed Als je iemand missen moet Lieve mensen, Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa is het niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. De zeer vele blijken van waardering voor Tammo waren voor ons een grote steun. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Irma Uil-Minnaar kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2007 Hij is niet meer in ons midden. Maar in onze gedachten leeft hij altijd voort. Wij willen u hartelijk bedanken voor het medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn maiy Mede namens de familie, A.M. Steketee-Matena De zon scheen De vogels floten De bloesem nog in knop Toen werd het stil... Met grote droefheid geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde en zorgzame man, onze pa en opa Huib in de leeftijd van 83 jaar Waarde: Maria Adriana Schrier-Koster Waarde: Jan en Lianne Jarno, Twan Waarde: Peter en Ella Romy, Leonie Waarde, 26 maart 2007 Havenoordseweg 1, 4414 RK Waarde. De begrafenis heeft op 30 maart jl. op de alge mene begraafplaats te Waarde plaatsgevon den. van de Provincie Zeeland Ontheffing Flora- en faunawet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 13 in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffing heeft verleend. Ter voorkoming van belangrijke schade aan gewassen, vee, bossen, bedrijfsmatige visserij en wateren is ontheffing verleend aan de heer J.A.L. Janse te Arnemuiden voor het doden van smient en daarbij gebruik te maken van het hagelgeweer van een half uur voor zonsop komst tot 12.00 uur, voor de periode van 27 maart 2007 t/m 31 maart 2007. De ontheffing heeft betrekking op een perceel wintertarwe aan de Oranjepolderseweg te Arnemuiden, gemeente Middelburg, zoals op de bij het besluit behorende kaart aangegeven. Bezwaar De ontheffing ligt 6 weken ter inzage bij de.. Directie ruimte,, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middelburg, werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toe lichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118-631196). Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de dag van verzending van de ontheffing bezwaar tegen de ontheffing indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg. Tevens bestaat op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijkheid om, indien -gelet op de betrokken belangen- onverwijlde spoed dit vereist, gelijktijdig met of na het indienen van een bezwaar een voorlopi ge voorziening te vragen bij de president van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, .4330 KA Middelburg. Provincie Zeeland

de Faam | 2007 | | pagina 12