VAN DE E dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 28 maart 2007 - Pagina 44 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het toekennen van de naam 't Hof Lustenburg aan een nog gen hor tussen het aan te Vijvervreugdpad, de Zeerustlaan en een aftakking van de Koudekerkse- weg en herbenoeming van de straten, pleinen en poorten in de omgeving van de Lange Delft, het officieel wijzi gen van de naam Sint Jansstraat in Sint Janstraat en het afvoeren van de straatnamenlijst van de Burgpoort. De besluiten met tekeningen liggen gedurende zes weken, van 28 maart tot en met 9 mei 2007, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3. Daar kan men desge wenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4340 LA Middelburg. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogeli|kheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan ae Voor- zieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt grif fierecht geheven. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Meestoof 38, Hof van Sint Jan 14, Kastanjelaan 5, Kuipers-Rietberg kwartier tegenover 51 en Prinses Beatrixstraat 26 gelegen parkeer vakken, behalve voor de gehandi capte waarvoor het parkeervak is bestemd, in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Alge mene wet bestuursrecht tot 10 mei 2007 bij burgemeester en wethou ders bezwaar maken door het indie nen van een gedagtekend en gemoti veerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middelburg verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt in het stadskantoor bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Abeelseweg 33: plaatsen dakkapel Ampèreweg, ong.: bouw bedrijfs pand Arnelaan 9: vergroten badkamer Bellinkstraat 34: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Binnendijk 2, Nieuw- en Sint Joosland: verbouw woning Bluesroute 60 62: bouwen gara- ges Bluesroute 63: uitbreiding woning Duke Ellingtonstraat 49: bouw woning Generaal Hakewill Smithlaan 9: plaatsen 2 noodlokalen Houtkaai 5: veranderen indeling pand Houtkaai 11veranderen kantoor ruimte Noordweg 139: tijdelijk plaatsen van units en bouw woning Rouaansekaai 19: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Vlasmarkt 14: aanbrengen recla me. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Bluesroute 49: plaatsen garage (19-3) De Pereboomweie 1: voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (21- 3) Duke Ellingtonstraat 55: bouw vrij staande woning (19-3) Gravenstraat 86: bouw aanbouw (20-3) Hazelaarslaan 7: uitbreiding woning (20-3) Laan van London 7: bouw woning (19-3) Nieuwstraat 16: slopen asbesthou dende rioleringleiding (20-3) Noordsingel 106: wijziging op een eerder verleende bouwvergunning d.d. 8 april 2005(19-3) Ramsburgerweg 6-8: verbinden 2 bedrijfsruimten met een verkeers ruimte (20-3) Schroebrua, stationszijde Kanaal door Walcheren t.p.v. de Schroe- weg: slopen geleidewerken (20-3) Spuistraat 30: wijziging op een eerder verleende bouwvergunning d.d. 15 september 2006 (19-3) Verwerijstraat 34: veranderen, indeling (19-3) Vismarkt 11aanbrengen zonwe ring (20-3) Voltaweg 27A: bouw bedrijfsloods met gedeelte inpandig kantoor in 1 bouwlaag 19-3). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PRO CEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: Leliestraat 30: maken opbouw Markt 21: vernieuwen/vergroten dakopbouw achterzijde. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 30 maart tot en met 10 mei 2007, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een ziens wijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben inge bracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluit(en) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gron den van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunning is verleend: 'Seissingel 10-12: aanbrengen vei ligheidshaken. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 30 maart tot en met 10 mei 2007. voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die rede lijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben inge diend) kan tijdens genoemde inzage termijn een gemotiveerd beroep- I r i I i lil schrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERP-BESLUIT INGEVOL GE DE MONUMENTENWET 1988 Gedurende zes weken, van 30 maart tot en met 10 mei 2007, ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ont werp van een besluit op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage betreffende: Molenwater 133: het weigeren van een monumentenvergunning voor vernieuwen enkel glas naar dubbel glas venster begane grond. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Molenwater 105: verlenen van ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor aanbrengen twee dakramen in achterdakvlak Noordweg 402: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor gedeel telijk veranderen interieur Singelstraat 9 en 11: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor herstel len scheidingswanden Klarebeeklaan 6: verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruim telijke ordening voor uitbreiden woning Mezenhof 1 t/m 23 en Mezenhof 30: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lia, van ae Wet op de ruimtelijke ordening voor plaatsen carports Muddy Watersstraat 12: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbreiden woning Park Overwater 22: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruim telijk ordening voor uitbreiden woning Seisweg 65: verlenen van vrijstel ling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijk ordening voor verbouwen aan bouw/berging. Vlissingsestraat 19: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruim telijk ordening voor uitbreiden woning. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 30 maart tot en met 10 mei 2007, ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Blindenhoek 2: vernieuwen balk laag begane grondvloer Goese Korenmarkt 6: intern ver bouwen. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelbürg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VRIJSTELLINGEN EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Mortiere' ten behoeve van realisatie bedrijfs verzamelgebouw Klarinetweg, na bij de aansluiting Torenweg op de Schroeweg; het bestemmingsplan 'Recreatie gebied Oranjeplaat west' ten be hoeve van vervangen clubgebouw van de Watersportvereniging Arne- muiden en realisatie materiaalber ging Muidenweg 6, Arnemuiden; net bestemmingsplan 'Beschermd stadsgezicht' ten behoeve van aan brengen vervangende straatverlich ting aan een deel van de panden Sint Pieterstraat. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken, waaronder de ruimtelijke onderbouwingen, liggen gedurende zes weken, 30 maart tot en met 10 mei 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werp-besluit kenbaar maken bii het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 85. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van •artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van Herengracht 38: bouwen schuur/ atelier Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 54 20; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van Seissingel 40: uitbreiden woning Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 54 20; het bestemmingsplan "Zuid" ten behoeve van Teresastraat 2A: rea liseren volière/dierenverblijf. Voor mondelinge zienwijze, telefoon nummer 67 52 84. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen geduren de zes weken, van 30 maart tot en met 10 mei 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bii het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. VRIJSTELLINGEN EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening onder voor waarden vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Stromen- wijk' ten behoeve van het starten van een bedrijfje (meubelopslag zonder detailhandel) in een gedeel te Westerscheldestraat 30; het bestemmingsplan 'Breeweg' ten behoeve van net starten van een praktijk voor het behandelen van patiënten met kwalen op basis van oosterse kennis van acupunctuur en westerse technologie in een gedeel te Willem Barentszstraat 22; Het bestemmingsplan 'Breeweg' ten behoeve van net starten van een praktijk voor de uitoefening van vaktherapie Beeldend Vormen in een gedeelte Banckertplein 5. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen geduren de zes weken, van 30 maart tot en met 10 mei, ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake- ijk vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 25. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Teletekst pagina 830.

de Faam | 2007 | | pagina 44