want wij hebben op d* fatteèoéte mï yüüycivzi! BOSCH I BOSCH voomucj^ 0ty keuketëpeaést T dé Weekkrant De Faam Ontstaan i Zomerse verkoop bij Ons Polderhuisje Poppentheater Parabel in huis De illusie van Theo Voorzaat opent Pelgrim Pelgrim c Samen met onze leveranciers kunnen wij u tijdens deze lente-actie NOG meer voordeel bieden, waar iedereen van kan profiteren! Bovendien ligt er voor iedere keukenkoper een prachtig cadeau klaar. Bezoek onze website: inrww.pelmakeukens.nl Woensdag 28 maart 2007 - Pagina 36 Pas op: drijfzand op strand! DOOR INEKE VAN WALLENBURG VLISSINGEN/WESTKAPEL- LE - Het Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft het strand van Vlissingen tot Westkapelle voorzien van waarschuwingsborden van wege plekken drijfzand. Door springtij en extreem hoog water kwamen er steeds meer gevaarlijke plekken. De mede werkers van het waterschap merkten vorige week dat ze zelf steeds dieper wegzakten en vast kwamen te zitten. Ze kregen ook meldingen binnen van an dere bijna ongelukken, onder meer met een paard. Op sommige plekken kun je ze ker een meter wegzakken in het drijfzand. Het probleem doet zich vooral voor bij vloed met zeer hoog water, bij eb droogt het zand weer snel op. De bor den worden weer weggehaald als het gevaar geweken is. Er worden geen structurele maatregelen genomen, zegt Daniëlle Steijn van het Water schap Zeeuwse Eilanden. Wel wordt de kust goed in de gaten Drijfzand ontstaat op plek ken, die bijna nooit door zeewater overspoeld wor den, zegt Daniëlle Steijn van het Waterschap Zeeuwse Ei landen. Er ligt veel extra zand op het strand door de kustversterking van vorig jaar. Komt er water op dat nieuwe zand, dan kan er de eerste paar keer drijfzand ontstaan. Daarna wordt het steviger. Steijn: "Je kunt het vergelijken met nieuwe aar de in een bloempot. Dat is eerst ook erg los tot je het een paar keer water hebt ge geven." gehouden en bij hoge waters tanden worden de borden in de toekomst zonodig vaker ge plaatst. Het waterschap verwacht dat het probleem opgelost is, zodra al het nieuwe zand dat vorig jaar op het strand aangebracht is, vaster van structuur is gewor den. -• ï-V; mm 'ik'. 1 and VROUWENPOLDER - Speel zaal Ons Polderhuisje in Vrouwenpolder houdt don derdag 5 april een kleding- beurs in De Ontmoeting bij de Pelgrimskerk aan de Fort den Haakweg. Er is voor- jaars- en zomerkleding voor kinderen te koop, positie- en sportkleding, speelgoed en kindermeubilair. De beurs wordt gehouden van 14.00 tot 16.30 uur. MIDDELBURG - Sjaac Ver eist van het Poppentheater Parabel speelt zondag 1 april in het huiskamertheater aan de Herengracht 64 in Mid delburg het schimmenspel De beer en het varkentje naar het gelijknamige kin derboek van Max Velthuijs. Het gaat over de lotgevallen van een luie beer en een ijve rig varkentje. Het schim menspel wordt om 14.00 en 15.00 uur vertoond. De doel groep is vanaf vier jaar. Re serveren kan via: 0118552566. DOMBURG - Burgemeester J. Asselbergs van de gemeen te SchouwenDuiveland opent zaterdag 31 maart om 14.00 uur de tentoonstelling De illusie in het Marie Tak van Poortvliet Museum in Domburg. Te zien is een keuze uit het werk van de Zeeuwse kunstenaar Theo Voorzaat uit Dreischor. De werken zijn tot en met 3 juni te zien. Greeploze keukenopstelling met spoeleiland, incl. apparatuur en multiplex werkblad met spoelbak. Praktische Keukenopstelling met veel berg ruimte, incl. apparatuur en multiplex werkblad met spoelbak. Woensdag Vrijdag Afwasautomaat Combimagnetron Afwasautomaat Amundsenweg 47, 4462 GP Goes, de Poel 2 Tel.: 0113-219770, Fax: 0113-219200 CBW-erkend Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.30 - 17.30 uur. Zaterdag van 09.30 - 17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. 's avonds geopend op afspraak

de Faam | 2007 | | pagina 36