SPECTACULAIRE OPENINGSACTIE Luie ligstoel GRATIS leidingwerk bij aankoop van een keuken in de maand maart.* Klaterend water stroomt uit je 'light stone' fontein meenemen als handtas Keukenstudio De Looff bewijst dat topdesign betaalbaar kan zijn! dé Weekkrant De Faam Keukenstudio De Looff Bedrijfsweg 11 (bedrijventerrein Vrijburg) 4387 PD Vlissingen Telefoon: 0118-491929 Fax: 0118-491900 Email: info@keukenstudiodelooff.nl Keukens in alle maten en kleuren Eigen transport Altijd een 3D ontwerptekening Eigen inmeetservice en montagedienst Zeer korte levertijden Perfecte service en nazorg Eén aanspreekpunt Keuze uit vele merken inbouwapparatuur 5 jaar garantie op keukens Zeer scherpe prijzen Rechtstreeks van de fabriek Handbeschilderde lichtobjecten Esprit gaat in meubelen Loungen in super stoel Woensdag 28 maart - Pagina 25 De grote fonteinen, enorme urnen, beel den, tuinstoelen, tuin tafels van Home Vanity zien er uit alsof ze van niet te tillen, loodzware steen gemaakt zijn. Maar niets is minder waar: alle stenen tuin meubilair en accessoi res zijn vervaardigd van 'light stone'. Michèle Baguet: "Een natuur product van fiberglas met steen. De voorde len van 'light stone' zijn dat het veel minder zwaar is dan massief steen en ook niet kapot kan vriezen. Ondanks de oude, verweerde look is het dus gloed nieuw. Alle tuinmeube len kunnen 's winters buiten blijven staan. Je hebt er nul onderhoud aan". De decoratieve fontein is voorzien van een pompmechanis- me. www.homevanity.nl *Vraag naar de voorwaarden Altijd aanwezig op woonbeur zen is het innovatieve bedrijfje Painted Love. Al van verre te herkennen aan de enorme handgeschilderde portretten van filmsterren en bekende ar tiesten. Maar Painted Love heeft nog veel meer pijlen op haar boog. Zoals de vrolijke 'Painted Lights', lampen ver stopt in vazen, bollen en andere glasvezel vormen. Ellen Berk- vens: "Alles is handwerk. Een object kan één of twee lichtpun ten bevatten. Ze worden in In donesië gemaakt van hars/glas vezel dat met de hand wordt be schilderd. Zo is elke lamp uniek. En door het gebruik van glasve zel zijn de lampen minder kwetsbaar". www.paintedlove.nl Esprit gaat zich op de markt voor woninginrichting begeven. Samen met Trendhopper is de formule Esprit Home ontwik keld. De formule omvat meu bels, accessoires, karpetten en Super lounge-stoel gaat met bewegingen mee. Vrolijke lampen van Painted Love.. verlichting. Esprit Home werd onlangs gepresenteerd op de Keulse meubelbeurs. Volgens een woordvoerder van Trend hopper is de verwachting dat beide merken door deze sa menwerking hun posities op de Nederlandse markt zullen ver sterken. Esprit Home is vanaf juni 2007 exclusief verkrijgbaar bij alle vestigingen van Trend hopper. De Belgische firma ROM, altijd bezig met het ontwikkelen van comfortabele zitmeubelen, komt met een super lounge- stoel. Verkoopleidster Mertes Chantal showt hem met zicht baar plezier. "De stoel is door het eigen gewicht van de ge bruiker verstelbaar. Kijk maar: hij beweegt heerlijk mee met m'n bewegingen". De lounge- stoel is met en zonder leunin gen te leveren. Hier bekleed met de stof Cowny. Chantal: "Van wege het koeienhuidpatroon. Maar de stoel is er ook in min der opvallende unistof." www.rom.be Simpeler dan een Loop tuinstoel kun je bijna niet hebben. De luie ligstoel bestaat slechts uit twee ringen en een van kunststof geweven lap stof. Maar het ligcomfort is uit de kunst. Eenvoudig uit en in te klappen. Stijn Ketelaar van De- signlines: "De naam Loop geeft in feite de constructie aan: een loop van twee ringen. Makkelijk mee te nemen of te verplaatsen. Je vouwt hem op en draagt hem als een handtas. Handig voor naar het bos of strand, maar ook ideaal voor in tuin". De Loop is een Italiaans design en wordt uitgevoerd in witte en zwarte stof. www.designlines.nl

de Faam | 2007 | | pagina 25