iij a ven werk vandervalk+degroot bv Objectleider m/v voor recreatiepark Chauffeurs m/v heftruckchauffeurs en algemeen logistieke medewerkers meer info: www.havenwerk.nl dé Weekkrant De Faam Powered by Q JobTrack.nl STOFFELS CLEANING (30 uur/week) VHC KREKO GROEP IMMdALEB Verkopers m/v (fulltime) Verkopers m/v (weekend) Uitrijders m/v (O-urencontract) Baliemedewerker TRANSFERPUNT VOOR ARBEID IN HAVENGEBONDEN LOGISTIEK CHAUFFEUR/OPERATOR m/v VHC kreko groep, een zelfstandige horeca- groothandel, gevestigd in Dordrecht, Ede, Goes, Sirjansland, Pijnacker en Geldermalsen is een bedrijf dat met een team van medewerkers streeft naar samenwerking waarbij service, kwaliteit en exclusiviteit op de eerste plaats komen. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei; (0113) 27 40 00 anenmarkt Mm De juiste koers in schoonmaken Ben jij een sterk gemotiveerd iemand die graag zelfstandig werkt en houdt van ondernemen? De baan Het recreatiepark is gelegen op het Zeeuwse eiland Schouwen-Duiveland. Als objectleider recreatiepark werk je in zeer nauwe samenwerking met het hoofd huidhouding van het park zelf en zorg je voor het correct uitvoeren van de schoonmaakwerkzaamheden van de vakantiebungalows. De wisseldagen zijn op maandag en vrijdag. De overige dagen ben je druk bezig met het treffen van alle voorbereidingen. Als objectleider ligt je verantwoordelijkheid primair bij een goed reilen en zeilen van de dagelijkse gang van zaken. Je onderhoudt intensief contact met de leiding van het recreatiepark, speelt in op wijzigende behoeften en bewaakt het hoge kwaliteitsniveau. Je bent budget-verantwoordelijk voor alle objecten en dient rekening te houden met alle (wettelijke) voorschriften en procedures die binnen het bedrijf gelden. Het aanbod Een boeiende en zelfstandige baan in een collegiale en vriendelijke werkomgeving. Een salaris volgens de cao, een auto en mobiele telefoon van het bedrijf. De eisen die we stellen aan de objectleider Je hebt al eerder met succes een organisatorische functie vervuld en je kunt goed leiding geven. Je hebt een leeftijd van minimaal 25 jaar. Bij voorkeur enige jaren werkervaring in de schoonmaakbranche. Je beschikt over communicatieve vaardigheden, vindt het leuk om met mensen om te gaan en je hebt kennis van schoonmaakmethoden en -technieken. Je bent zelfstandig, initiatiefrijk, flexibel en creatief. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Alhoewel je onderdeel bent van een sterk gemotiveerd team, werk je zelfstandig. Eersteklas organisatie- en planningtalent is een vereiste, alsmede vlot en duidelijk kunnen communiceren op verschillende niveaus. Durf jij de uitdaging aan om met Stoffels Cleaning de juiste koers in schoonmaken uit te zetten? Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan je cv met sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Stoffels Cleaning, t.a.v. de heer N. Bloot Vijfhuizenberg 187, 4708 AJ Roosendaal E-mail: n.bloot@stoffels.nl - Tel. 0165 - 56 21 90 Voor onze vestiging in Goes zijn wij wegens uitbreiding op zoek naar: parttime fulltime Die ons team aanvullen als het gaat om het bezorgen van ons totaalassortiment voor de horeca Je bent in het bezit van een rijbewijs BC en chauffeursdiploma. Je bent een zelfstandig type en hebt goede contactuele eigenschappen Je bent bereid op zaterdag te werken Tevens zoeken wij Zaterdag chauffeurs, in het bezit van rijbewijs BC en chauffeursdiploma Wij bieden: goede arbeidsvoorwaarden; u komt te werken in een team„van enthousiaste medewerkers Sollicitaties: Binnen 14 dagen uitsluitend schriftelijk aan ons adres: Dirk Dronkersweg 16 4462 GA Goes t.a.v. Dhr. B. den Haan inter nationale groothandel voor horeca grootverbruik VHC Kreko Goes Dirk Dronkersweg 16 4462 GA Goes Tel.: 0113 - 270 080 Fax: 0113 - 229 581 Wer Morres Wonen B. V. is een begrip in woning inrichting. Met bijna 100 jaar ervaring volgen we de trends op de voet en bieden we onze klanten een steeds actuele collectie die in ons magazine, op internet en in onze woonwinkels te Hulst, Deventer en Zaanstad te bewonderen is. aan de winkel! Voor onze nieuwe woonwinkel in Hulst zoeken wij: Verkopers m/v (parttime) voor het weekend en inzetbaar door de week m/v (O-urencontract) voor het weekend en inzetbaar door de week Kijk voor de uitgebreide omschrijving van de vacatures op www.morres.com (Klik op contact en dan op vacatures). Interesse? Stuur dan je sollicitatie voorzien van CV aan: Morres Wonen B.V. t.a.v. Personeelszaken Postbus 22, 4560 BB Hulst tel. 0114 - 388 113 pz.morres@morres.nl www.morres.com Solliciteren via email heeft onze voorkeur. Havenwerk BV biedt personele dienstverlening aan en specialiseert zich in de logistiek van handel en industrie. In essentie gaat het om de bevordering van vakbekwaamheid door het opleiden en plaatsen van arbeidskrachten bij opdrachtgevers. voor uitvoeren van volgende taken: laden en lossen van schepen bedienen van (kleine en grote) heftrucks en laadschopperi industriële schoonmaakwerkzaamheden diverse productiewerkzaamheden Er is plaats voor ervaren, VCA-gecertificeerde krachten, bij voorkeur met VT-certificaat. Ook gemotiveerde kandidaten die hiervoor willen worden opgeleid, zijn welkom. Heb je een flexibele instelling en geen bezwaar tegen werken in ploegen (inclusief nacht- en weekenddiensten)? Reageer dan telefonisch tijdens kantooruren bij Jos Veraart of Femke Oudenhoven, telefoon 0118 490933 of e-mail naar info@havenwerk.nl vandervalk+degroot heeft ruim 40 jaar ervaring in het leveren van een hoge kwaliteit van reinigingsdiensten ten behoeven van infrastructurele werken; reinigen van riolen, kolken, verhardingen, verkeerstunnels en gemalen wordt uitgevoerd met hoogwaardig in eigen beheer ontwikkeld en geproduceerd equipment. 2223SES223 1 83E? E Irt- Iifij Voor onze vestiging te Vlissingen zijn wij op zoek naar Wij verwachten bij deze functie: dat je beschikt over het rijbewijs B/C alsmede het chauffeursdiploma CCV-b dat je zowel in teamverband als zelfstandig kan werken een enthousiaste en flexibele werkinstelling Wij bieden voor deze functie: een interessante en afwisselende functie met veel vrijheid een informele werkomgeving met een plezierige werksfeer een interne opleiding tot reinigingsspecialist een goed salaris met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden (o.a. premievrij pensioen) Ben je geinteresseerd in deze functie, neem dan contact op met Digna Duijvestijn (P&O) voor verder informatie en/of een sollicitatieformulier. Je schriftelijke sollicitatie opsturen naar: vandervalk+degroot bv, tav Digna Duijvestijn, Postbus 62, 2685 ZH Poeldijk. j,'» INFO: 0174-247474 www.valkdegroot.nl VESTIGINGEN poeldijk waalwijk maastricht vlissingen zutphen montfoort sctieemda wotvega beverwijk

de Faam | 2007 | | pagina 50