Een riviersteen als wasbak Voor exclusieve woning stoffering Mulder Mft bij Moottl 11 I bin H9n u it Palladio natuurlijker kan bijna niet Stoomdouche tegen stress Lekker lang buiten zitten Morsen mag op deze tegels Genieten van het buitenleven binnenhuis Kromme Weele 21 -23 Middelburg Tel./fax 0118-61 40 77 EU kantra Maart roert zijn staart, vandaar FLINKE KORTINGEN DOE UW VOORDEEL Matrassen Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 25 Als het deze zomer weer zo tro pisch wordt als vorig jaar, zou de roestvrijstalen buitendouche van Coro mooi van pas komen. Stijn Ketelaar van Designlines: "Coro staat voornamelijk be kend vanwege het betaalbare buitenmeubilair. Tuindouche Screw is met of zonder kraan - een simpele ronde ring - te krij gen. Je kunt hem gewoon aan sluiten op de tuinslang. Verder is de douche te leveren met een voetplaat, maar ook een zoge heten boorpoot die in de grond gedraaid kan worden is moge lijk. De tuindouche is in beide gevallen heel gemakkelijk te verplaatsen. Ontwerper van dit mooie, strakke design is Danny Veniet." www.designlines.nl Met een stoomdouche van Art- weger in de badkamer is de weg naar een betere gezondheid slechts een paar meter weg. Be kend is dat stoomdouches het immuunsysteem versterken, de bloedsomloop stabiliseren en het totale lichaam ontgiften. Ook verdwijnen gespannen spieren en stress met het ne men van een stoombad. Het ideale stoombad bereikt een temperatuur van 40-45 graden Celsius en een luchtvochtigheid van 100%. De Body- en Soul modellen van Artweger passen in elke badkamer. Lichtelemen- ten bieden rustgevende kleuref fecten en een radio met externe aansluiting maakt de wellness douche compleet. www.artweger.com Bij elk weertype buiten zitten. Dat is mogelijk door de louvre- daken van Livium Creative Lou vres. Zo'n aluminium louvredak transformeert terras, veranda of balcon tot een functionele bui tenruimte die bruikbaar is bij elk weertype. Afhankelijk van de weersituatie kan het dak met de afstandsbediening binnen en kele seconden worden geopend en gesloten. De louvres kunnen 180 graden draaien en zo in elke stand gezet. Het verstelbare lou vredak biedt bescherming te gen wind en felle zon, maar het waterdichte dak houdt ook de regen tegen. www.livium.nl Louvre dak houdt zon, winden regen tegen. Geen betere plek om je te ont spannen, dan je terras.Vooral als het een terras met tegels van Marlux Klaps is.Want deze te gels zijn voorzien van de specia le M-Coat, die beschermt tegen vuil en vet. Jaar najaar blijven ze er daardoor als nieuw uitzien. De tegels kunnen vele barbe cues, uitbundige feestjes en ra vottende kinderen met glans doorstaan. Nog een prettig voordeel van de gecoate tegels: mossen of andere plantaardige resten kunnen zich er niet aan vasthechten. www.marluxklaps.com Artweger stoomdouche. Voor wie eens wat anders wil in de bad kamer dan glanzend, steriel keramiek sanitair, zijn de wasbakken van Dtp.im- port misschien wel een mooi alternatief. Wasbak Riverstone is gemaakt van een grote riviersteen die doormidden ge zaagd is, daarna uitgehold en gepolijst. Petra Hoogendijk: "De bakken worden gemaakt in Indonesië, evenals het bij passende - gerecycled - teakhouten meubel Brantas. De stenen worden ge vonden in lokale rivieren. Het mooie er van is dat elke wasbak uniek is. Wat be treft de vorm en de tekening van het ma teriaal. Want het blijft immers een na tuurproduct." Beide items, wasbak en meubel, zijn onderdeel van de sanitair- lijn Liquid Collection. De teakhouten meubelen dragen het FSC keurmerk. www.dtp-import.nl buitenmeubelen buitenverlichting Marokkaanse Lifestylewinkel Maart Woonmaandü! Profiteer van extra korting en aantrekkelijke aanbiedingen bij El Kantra tijdens de woonmaand! Waar: Poftenmarkt 8 te Middelburg, tussen Lange Viele en Plein 1940. Contact: (0118) 63 30 09 Antiek Curiosa „Mi Mooi Sani" Kromme Weele 9 13 4331 PA Middelburg, tel. 06-51809524 www.mimooisani.nl Prachtige eiken tafel 6 leren stoelen voor 1.695,- 2.5-zits 2-zits, blauw leer mooie kwaliteit voor 3.250/ SG 40 90/200, 16 cm dik 99,- Pocket 90/200 voor maar 220,- Draagschuim 80/200, 16 cm dik 200,- GRATIS hoofdkussentje Boxspring 160/200 ind. matrassen 780,- Quick step laminaat bij ons /O voordeliger Mooie aanbiedingen - Kom en zie Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij Jiiinontweip, -aanleg Onderhoud I yf Tuinarchitectuur Projcktbegeleiding Tuinbeheer Aanleg Beplantingsadviezen jf Bodemverbetering Onderhoud Levering tuinmaterialen ,?t Advisering Singelweg 28,4364 LA Grijpskerke Telefoon 0118-618 091 fax 0118-618 611 mobiel 06-222 12 881 - i e-mail bosman@kllksafe.nl Ontdek zaterdag 7 april de verademende loungewereld van Dedon tuinmeubelen. Onze ontvangsthal is geheel in loungestijl omgetoverd waarin u extra kunt genieten van loungehapjes- en drankjes. Onze exclusieve collectie Tuuci parasols zorgen voor een extra intieme sfeer. Zaterdag 14 april kunt u het loungegevoel opnieuw ervaren maar nu met vlechtwerk tuin meubilair van Borek. U kunt onbeperkt loungen dankzij onze collectie terrasverwarming. Wij onthullen (exclusief voor Zeeland!) een nieuwe los aan te brengen parasolverwarming. Zaterdag 21 april kunt u de hele dag genieten van kookdemonstraties. Een topkok zal zijn kunsten vertonen op dé top-buitenkeukens van Grandhall. Kom kijken en genieten van deze unieke buitenkeukens! Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 www.binnenuit.nl

de Faam | 2007 | | pagina 25