Zeevisgroothandel Poppe B.V. RCN zoekt zonnige seizoenmedewerkers! www.rcn.nl Gevraagd en (evt. parttime) dé Weekkrant De Faam Postbus 8040, 4330 EA MIDDELBURG Westkapels koor zingt en herrijst Bed, box, buggy en kleding op beurs Ophokplicht duiven Infoavond nieuwe centrale Borssele Beiden in bezit van rijbewijs B C E Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 53 VLISSINGEN - Henny Soe rokromo uit de Leeghwa- terstraat in Vlissingen zit met zijn handen in het haar. Bijna twee jaar bewoont hij er een leuk huisje en heeft sinds een tijd last van voet ballende kinderen. Knal lende ballen zorgen er voor dat een onschuldig spelletje uit de hand loopt. Hij weet niet meer hoe hij de proble men moet oplossen. De kin deren willen niet naar hem luisteren. "Jongens van vijf tot veertien jaar spelen aan de rand van mijn huis en voor het raam. Als ze met een bal bezig zijn schop pen ze die tegen mijn raam of muur. Ik schrik van het geluid. Mijn hart begint sneller te klop pen en het bloed stijgt naar mijn hoofd. Het maakt mij onrustig en ongelukkig", zegt hij. Soms probeert Soerokromo de situatie op te lossen. "Dan ga ik De Vlissingense politie is op de hoogte van de overlast van spelende kinderen in de Leeghwaterstraat. "De bewoner heeft het bij ons ge meld. Met het ver zoek aan de poli tie om vaker door de straat te rijden." "Ik weet nog niet wat wij er aan gaan doen. De melding is nog maai' kort ge leden bij ons gedaan", zegt een politie woordvoerder. naar buiten om te praten. Dan rennen ze weg. Of ik doe de la mellen open en maak een ge baar met mijn hand dat de jon gens moeten ophouden. Ik no dig ze zelfs binnen uit om te praten. Dan neem ik de bal en Henny Soerokromo wordt gek van de ballen die tegen zijn huis knallen, foto: jaap wolterbeek ga naar buiten en schiet hem te gen mijn eigen raam. De kinde ren vinden het hard klinken en weten welke schok ik krijg. Het lastige is dat ik er moe van ben geworden." Soerokromo is zo wat de wanhoop nabij. "Ik ben bang dat ik een keer ga door slaan. En heb daarom de politie gebeld en contact opgenomen met de woningbouwvereni ging-" Onderbroek "Een aantal keren waren de jon gens aan het voetballen terwijl ik na mijn werk lag te rusten. Ik hoorde boem, boem, boem en zag wie het deed. Toen ben ik in mijn onderbroek naar buiten gegaan. De jongen rende weg en daagde mij van afstand uit. Ik heb mezelf thuis snel aange kleed en hem bij zijn kraag ge pakt. Later liet ik hem los en ging naar zijn ouders om het probleem uit te leggen. Daarna kwam zijn moeder mij bezoe ken en zei dat ik zijn MP3-speler had vernield. Dat kostte mij 65 euro." Ruzie is het laatste dat door marcel van der voort WESTKAPELLE - In het vereni gingsgebouw Westkapelle Her rijst is vrijdag 30 en zaterdag 31 maart een uitvoering van het Westkappels koor. Op het pro gramma staan het Zeeuws Volks lied, Whispering hope, de Zuider zee ballade en nog zeven andere nummers. Het toneelstuk Aan het eind van de regenboog is een vrolijk spel in drie bedrijven over de familie En kelaar die een kamer huurt. Op zaterdag is er na afloop bal. Beide avonden beginnen om 19.30 uur. Donderdag 22 maart kunnen de plaatsen aan de zaal besproken worden. OOSTKAPELLE - In het Prote stants Kerkcentrum in Oostka- pelle houdt peuterspeelzaal 't Speeltreintje donderdag 12 april een kinderkledingbeurs. Behalve kinderkleding in de maten 80 tot en met 176 is er ook positiekle ding, speelgoed en bed, box en buggy spullen. De beurs is van 13.30 tot 15.15 uur. Wie zelf kle ding of speelgoed wil verkopen kan contact opnemen met Marty de Korte via: 0118-566104. MIDDELBURG - Duiven moeten van vrijdag 23 maart tot en met vrijdag 11 mei in hun hok blijven. Dit geldt van 10.00 tot 17.00 uur, met uitzondering van de zaterda gen, zondagen en feestdagen. Jachthouders bestrijden in die periode de verwilderde duiven. HEINKENSZAND - Essent houdt op dinsdag 20 maart een open bare informatieavond in De Stenge in Heinkenszand. Aanlei ding voor de avond is het voor nemen om mogelijk in Borssele, bij de productielocatie van EPZ, een nieuwe elektriciteitscentrale te gaan bouwen. De bijeen komst begint om 20.00 uur. Er is ook tijd om vragen te stellen. RCN de Schotsman, Schotsmanweg 1, Kamperland aan Hulpkok van april t/m oktober voor 38 uur per week. Zwembad: Medewerker zwembad (toezicht houden in het zwembad, toegangsbewijzen controleren, aanwijzingen geven aan gasten, schoonmaak en opruimwerkzaam- heden). Medio april tot medio september, alle weekenden (8 uur per dag), Hemelvaart, Pinksteren en juli en augustus volledig (38 uur per week). Diploma's niet vereist (eventueel in bezit van EHBO). Terrein en onderhoud: Nachtwakers welke zorgen voor orde en rust op het terrein. Hemelvaart, Pinksteren, juli en augustus (38 uur per week) werktijden tussen 22.00 en 06.00 uur. Hulpkrachten voor onderhouds- en schoonmaakwerkzaamheden. Vanaf april t/m oktober voor de weekenden en juli en augustus volledig. Soerokromo wil. Met hart en ziel knapte hij zijn huisje op en wil daar graag blijven. Geen last "Ik wil dat de kinderen een ei gen speelplaats krijgen buiten de directe omgeving van de wo ningen. Het is prima dat kinde ren spelen, maar niet pal voor mijn raam. Ik wil er geen last van hebben", vindt hij. Recreatiecentra Nederland (RCN) is een kampeer- en bungalowbedrijf met 9 recreatiecentra in Nederland en 6 campings in Frankrijk. Voor RCN de Schotsman in Kamperland zijn we op zoek naar tijdelijke medewerkers (m/v) die het komende seizoen willen werken voor de volgende afdelingen: Receptie: Medewerker van april t/m oktober voor 38 uur per week. Horeca: Medewerker bediening van april t/m oktober voor 38 uur per week. Het heeft de voorkeur als je in het bezit bent van een rijbewijs. Op bovenstaande functies is de cao Recreatie van toepassing. Voor alle functies geldt een minimum leeftijd van 16 jaar. Wil je meer informatie of solliciteren? Bel dan snel met RCN de Schotsman: 0113 - 371 751 of mail naar schotsman@rcn.nl Uitsluitend schriftelijke sollicitaties Gek van knallende ballen... Chauffeur Medewerker

de Faam | 2007 | | pagina 53