Hobby spint garen Wildkamp' Moeiteloos stoppen met roken kan! Voor jou geselecteerd Powered by Q JobTrack.nl SWEKKE I S AVON Wildkamp zoekt voor het filiaal in Goes mensen die mee willen groeien junior verkoper m/v (ca. 24 uur) CdIVIRK O Autorijders m/v Voor \ov? Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 50 Aannemingsmij. Zeeland B.V. Sagrn is een toonaangevende aamiemihgsgroep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloopgrond-, weg- en waterbouw en milieu. Wij zijn werkzaam in heel Nederland. Voor onderstaande functies zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's met ervaring in deze werkzaamheden. ASSISTENT-UITVOERDER HANDSLOPERS GRONDWERKERS Informatie en sollicitatie: Past één van deze functies bij uw ambitie? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Sagro Aannemingsmij. Zeeland B.V.. t.a.v. de lieer H. Sinke. Postbus 3,4453 ZG 's-Heerenhoek. U kunt ook per e-mail reageren: pz@sagro.nl Mocht u naar aanleiding van deze advertentie nog nadere informatie willen, dan wordt deze graag door hem verstrekt, tel. 0113-351710. B 150+ VCA* V 9001 Voor een object in Kruiningen zijn wij op zoek naar: SCHOONMAAKMEDEWERK(ST)ERS Werktijden in de avonduren van maandag t/m vrijdag (6 of 10 uur per week). Reageren: Heeft u interesse in de bovenstaande functie, neemt u dan contact op met Gunay Özturk op telefoonnummer: 0164-271189. Karmel 2, 4613 BT BERGEN OP ZOOM info@wekke.nl www.wekke.nl -ï <3 SS N4 3 tss n 3 Cl tn r> 3 O O the company for women Interesseert U zich voor cosmetica? Kiest U dan voor een bijver dienste van huis uit met hoogwaardige AVON pro ducten. Ideaal ook voor moeders. Bel voor info T. 06 45 32 08 I I AVON Cosmetics GmbH Postfach 23 17 01 D-85326 München- Flughafen http://www.avon.de Voor onze vestiging in Goes zoeken we wegens uitbreiding een Heb je een opleiding op vmbo-niveau afgerond (technisch, agrarisch of commercieel) of volg je BBL en wil je aan de slag in een groeifunctie waar je je enthousiasme kwijt kunt jezelf verder kunt ontwikkelen tot allround-verkoper? •Wil je werken in een groeiende onderneming waar je voldoende begeleiding krijgt je technische affiniteit kwijt kunt heel veel productkennis opdoet klanten leert adviseren over de toepassingsmogelijkheden van onze producten? Ben je bereid om aan te pakken? Dan nodigen wij je van harte uit om te reageren. Meer informatie? Bekijk onze website www.wildkamp.nl of bel met de filiaalleider dhr. L. Baartmans voor nadere informatie tel.nr. 088 - 22 88 670. Wildkamp is een dynamische en sterk expan derende groothandel in kunststofleidingsystemen, aanverwante producten en circa 20.000 technische artikelen. Naast onze hoofdvestiging in Lutten (Ov.), hebben wij meer dan twintig filialen in Nederland en één in Duitsland. Van hieruit leveren wij direct uit voorraad aan o.a. aannemers, loonwerkers, industrie, waterschappen, installateurs, campinghouders, doe-het-zelvers, gemeenten en land- en tuinbouwbedrijven. Interesse? Stuur jouw sollicitatiebrief met cv binnen 14 dagen na plaatsing van deze advertentie naar: Wildkamp B.V. Afdeling personeelszaken (vac.nr. 0721) Postbus 93 7700 AB DEDEMSVAART of mail aan vacature@wildkamp.nl GOES - Spinnen en breien, het heeft een wat oubollig imago. Toch zetten drie vlotte dames' een nieuwe spin- en breigroep op de Bevelanden en Walcheren op. "Nee, wij zijn echt geen geitenwollensokkenbrei- ers. Breien is een oud am bacht in een nieuw jasje", stelt Martine Verwijs, een van de initiatiefnemers. "Er zijn heel wat spinners en breiers in Zeeland, dat weet ik zeker", aldus Ver wijs die" samen met Hetty Bliek en Marijke Somme- ijer de groep startten. "Bij Janny Wijma op wolboer derij Blij Bezuiden in Koe wacht kunnen wij ook te recht maai' dat is elke keer zo'n eind rijden." Eigenlijk is de hernieuwde interesse in spinnen en breien uit Amerika overgewaaid. "Daar komen zebij elkaar in een breicafé. Wie geen spinnenwiel heeft kan het bij ons leren." Eenmaal per maand is er op woensdag avond een bijeenkomst. De bijeenkomsten zijn een sociaal gebeuren, breien, spinnen, praten en ideeën uitwisselen. Het materiaal hoeft niet altijd schapen wol te zijn want ook ande re diersoorten, zoals gei ten, honden, angora konij: nen, hebben een geschikte vacht. Voor het verven worden diverse methodes gebruikt zoals limonade poeder. "Dan doe je een beetje in een bakje en daar kun je schapenwol mee verven. Of met extracten, of levensmiddelen kleur stof', weet Hetty Bliek Wanneer er veel wol ge sponnen is dan slaan de dames aan het breien. "Te genwoordig breien we veel met rondbreinaalden. Rondbreien is heel licht werken, je ontziet de schouders, armen en nek. Je werkt alleen met je han den", zegt Verwijs. Wie zich bij de groep wil aan sluiten kan zich aanmel den via 0118-460473 of twocats@zeelandnet.nl. Woensdag 21 maart vanaf 19.30 uur is aan de 's-Heer Hendrikskinderendijk 40 in Goes een bijeenkomst. tel.nr.: 088-2288000/ www.wildkamp.nl (Advertorial) Door Margon van den Berg VLISSINGEN - Stel je voor hoe heerlijk het is om niet langer afhankelijk te zijn van die sigaret. Stel je voor dat niemand meer zeggen kan: 'Wat stink je, ben je nou nog niet gestopt?' Geen schuldgevoel meer naar je omgeving: ze roken mee, ze maken zich zorgen. Hoe vaak heb je niet te horen gekregen dat er een dag komt dat je spijt zult hebben? Maar stoppen met roken is zo moeilijk Roken is een verslaving, dat weet iedereen. Een lichamelij ke én geestelijke verslaving. Als je nooit gerookt hebt, is het zo makkelijk te zeggen: als je wilt stoppen, dan stop je er toch gewoon mee? Zo werkt het niet. Maar als een roker écht wil stoppen, geeft Make it Easy de garantie dat het gaat lukken. Binnen veertien dagen gaat hij of zij als niet-roker door het leven. Moeiteloos, dankzij de Make it Easy- methode. Sinds de oprichting in 1994 heeft Make it Easy vele duizenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Nu, twaalf jaar later, zijn er 21 praktijken in Nederland waar therapeuten werken volgens de Make it Easy methode. Peter van der Linden is één van hen. Op veler verzoek komt hij weer in Vlissingen. Levenslange garantie Na zeven dagen is het 95% gelukt de sigaret vaarwel te zeggen en na een jaar is het percentage dat niet rookt nog steeds bijzonder hoog: 75% (onafhankelijk onderzoek der den). Maar Make it Easy streeft naar een rookvrij Nederland en geeft daarom levenslange garantie op de behandeling. Gaat men gedu rende de eerste zes maanden toch de fout in, dan is een her halingsbehandeling geheel gratis. Daarna betaalt men slechts het consult. Jongeren tot 18 jaar behandelt Make it Easy gratis. De Make it Easy-methode heeft overeenkomsten met acupunctuur. Bij het oor wor den met een elektronische 'verklikker' bepaalde zenuw banen opgezocht. Als dat zoe kertje een signaaltje afgeeft, drukt Peter er razendsnel en absoluut pijnloos drie heel kleine, steriele puntjes in. De puntjes worden geplaatst op de uiteinden van de zenuwba nen, die het signaal 'ik wil een sigaret' naar de hersenen stu ren. De puntjes onderbreken dat verslavingssignaal. Door de puntjes een week lang te laten zitten en meerdere malen per dag met een mag neetje te activeren, verdwijnt Bij de methode die Peter van der Linden hanteert wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in het oor wor den geplaatst op zogenaamde anti-rookpunten. Hierdoor worden de lichamelijke ontwenningsverschijnselen meteen onderdrukt. de behoefte te roken. Zonder ontwenningsverschijnselen. Ongeveer een week later wor den de drie puntjes vervangen door een nieuw puntje, waar door er geen behoefte ont staat meer te eten of snoepen. Met de Make it Easy-methode is het dus mogelijk te stoppen met roken zonder afkickpro- blemen of dik te worden. Maar omdat roken meer is dan een lichamelijke versla- ving alleen, maken ook de psychologische aspecten deel uit van de behandeling. Daarom maakt een peptalk van ongeveer een uur deel uit van de eerste behandeling en krijgt iedereen een boekje mee. Ter ondersteuning, want op het moment dat de puntjes zijn geplaatst, is alle behoefte aan nicotine verdwenen. Peter van der Linden werkt uit sluitend op afspraak. Ook heeft hij ervaring met groeps behandelingen voor bedrijven. Diverse televisiemakers onder steunden de Make it Easy- methode door er in hun pro gramma's positieve aandacht aan te geven. Inmiddels wordt Make it Easy eveneens door meerdere zorgverzekeraars erkend. Zaterdag 31 maart is hij aan wezig in Speeltuinvereniging Lammerenburg, Zuidbeekse- weg 18 in Vlissingen. U kunt dan 's middags terecht en dat geldt ook voor de vervolgbe- handeling die op zaterdag 7 april plaatsvindt, eveneens in Speeltuinvereniging Lam merenburg in Vlissingen. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 21.00 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl. UITZENDBUREAU www.creyfs.nl Voor Cobelfret, een logistieke dienstverlener met kernactiviteit ro/ro ferry vervoer op de Noordzee. Je bent werkzaam op de car terminal van CdMR in Vlissingen-Oost. Je verplaatst nieuwe auto's op de terminal naar parkeerterrein, schepen of treinen. Je hebt minimaal twee jaar rijbewijs B, jriHjgt eigen vervoer en bent flexibel inzetbaar. 113®! Je krijgt een goed salaris, reiskosten- vergoeding en werkt in een prettige werksfeer. Creyf's Uitzendbureau Lange Noordstraat 2, Middelburg Tel. (0118) 67 90 40 f middelburg@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten Martine Verwijs (links) achter het spinnewiel en rechts Hetty Bliek, foto: leon janssens

de Faam | 2007 | | pagina 50