Met plezier achter het OPENINGSACTIE GRATIS leidingwerk bij aankoop van een keuken in de maand maart.* dé Weekkrant De Faam Waar kijken we het eerste naar als we een keuken binnenstappen? Waarschijnlijk valt ons oog direct op het keukenblad, de bindende factor in de keuken. Heel vroeger, bij onze grootmoeders, was het aanrecht van graniet. Daarna kwam het roestvrijstaal. En toen we daar op uitgekeken waren, konden we gaan kiezen uit een scala van materialen en trends. Nog steeds een moeilijke keuze. www.keukenstudiodelooff.nl Keukenstudio De Looft Bedrijfsweg 11 (bedrijventerrein Vrijburg) 4387 PD Vlissingen Telefoon: 0118 - 491929 Fax: 0118-491900 Email: info@keukenstudiodelooff.nl Keukens in alle maten en kleuren Eigen transport Altijd een 3D ontwerptekening Eigen inmeetservice en montagedienst Zeer korte levertijden Perfecte service en nazorg Eén aanspreekpunt Keuze uit vele merken inbouwapparatuur 5 jaar garantie op keukens M Zeer scherpe prijzen Rechtstreeks van de fabriek Keukenstudio De Looff bewijst dat topdesign betaalbaar kan zijn! Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 35 glazen aanrecht Keukenbladenleverancier Erbi is constant op zoek naar nieuwe materialen en toepassingen die verrassend zijn en inspelen op de keuken- en woontrends. Ca- esarStone is bijvoorbeeld zo'n materiaal. Het is een machinaal vervaardigde steensoort die voor een groot deel bestaat uit fijne, in de natuur voorkomen de kwartskorrels. Onder toevoe ging van kleurpigment wordt een mengsel gemaakt dat een mooi vlak werkblad tot resultaat heeft. Doet denken aan het klas sieke terrazzoblad uit oma's keuken. Voor de werkbladen zijn drie nieuwe kleuren ontwikkeld met als thema 'Nieuw Klassiek', be drie bladen passen prima in zo wel een klassieke en moderne inrichting als in een rustieke, landelijke omgeving. De werk bladen hebben een hoogglans finish en zijn eenvoudig schoon Een klassiek CaesarStone werkblad. Hittebestendig glazen keukenblad met bloemmotief. te maken. Helemaal aanslui tend bij de huidige woontrend: een basisinterieur waarbij één object eruit springt, zijn de nieuwe glazen werkbladen van Erbi. Ze vallen op door hun structuur en decor en het opval lend spel van matte en glanzen de oppervlakken. Fiori is de naam van deze abstracte bloe- menstructuur. Heel geschikt voor toepassing in de moderne keuken. Fiori, de Italiaanse vert aling van bloem, voorziet de keuken van een nieuw klassiek tintje. Het Fiori werkblad ziet er niet alleen mooi uit, het is door zijn hittebestendigheid ook praktisch in gebruik. Het be staat uit thermisch gehard glas van tien centimeter dikte. De bovenzijde is mat geëtst. De on derzijde is afgewerkt met een coating die de kleur bepaalt en om doorkijk te voorkomen. www.erbi.nl SPECTACULAIRE *Vraag naar de voorwaarden

de Faam | 2007 | | pagina 35