sprintphoto.nl ONZE AFDRUKSERVICE IS TOP! R Koster Problemen met uw Kunstgebit? Implantologie Goes Veel eisen Direct klaar uur 1 dag Budget service Show van laatste trends bij Bobbe Kunstwerk Motel Insomnia vernield Nieuwe virussen in Middelburg L.dt&il zaterdag 17 maart van 10.00 tot 15.00 uur Kies voor een klikvaste oplossing met implantaten! IDEEËNWINKEL rMMIHNN'miPe Faam Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 18 Digitale albums en lijsten Foto's op mousepads, t-shirts, wenskaarten en mok ken etc. Direct-klaar foto's ook van mobiele telefoon Geheugenkaarten altijd voor de laagste prijs Spaar voor leuke foto-kado's Fotoprinters voor thuis Pasfoto's met acceptatiegarantie Foto's ook online te bestellen VLISSINGEN - Bij Bobbe Mode aan de Walstraat 199 in Vlissingen is dinsdag 20 maart een dag vol mode shows. Bezoekers worden om 10.00,13.30 en 16.00 uur op de hoogte gebracht van de laatste modetrends. Een plaatsje reserveren is ge wenst en kan via 0118- 440450. VLISSINGEN - In Motel Ins omnia in Vlissingen is afge lopen vrijdag ingebroken. Er zijn verschillende vernielin gen aangericht en in 'e'en van de kamers is een plexi glas kunstwerk met een waarde van 15.000 euro ver nield. De politie heeft een sporenonderzoek verricht bij de kunstmanifestatie in de Oude Timmerfabriek. MIDDELBURG - In de afge lopen eeuw hebben wereld wijde uitbraken van virusin fecties, zoals influenza en aids, het leven gekost van tientallen miljoenen men sen. Het ging hierbij steeds om de introductie van dier lijke virussen, respectievelijk vogelinfluenzavirussen en een lentevirus van chimpan sees bij de mens. Hierover gaat de lezing van het Na tuurkundig Gezelschap op vrijdag 16 maart in de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. Spreker is professor A. Osterhaus van de Univer siteit in Groningen. Het be gint om 20.00 uur. Groei voor campings bij boeren door ineke van wallenburg DOMBURG - De Veerse kampeerboeren zijn niet blij met de plannen van de gemeente om de groei van de minicampings strak in de hand te houden. "Ik snap niet waar de gemeente mee bezig is. Er komen zo nog meer regels. De regeling is een wangedrocht", ver zucht Adrie Boogaard van de vereniging voor kam peerboeren Vekabo. De Vekabo gaat langs verschil lende wegen nog proberen de gemeente van gedachten te la ten veranderen, zegt hij. Veere verwacht meer uitbrei- dingsaanvragen dan er plaatsen zijn. Als dat straks inderdaad zo is, krijgt het middengebied voorrang boven de kust, stelt de nota. De kust is druk genoeg en de campings in het middenge bied hebben het moeilijker om toeristen te trekken, is het idee daarachter. Monique Poppe uit Grijpskerke is niet bang dat haar Zeeuwse minicampings mogen volgend *jaar groeien van vijftien naar vijfentwintig plaatsen. De gemeente Veere is bang voor overcapaci teit en probeert via een eigen regeling grip op de zaak te houden. In Veere zijn 169 minicampings. Er plaats voor groei met 450 e tra plaatsen, stelt Veere. A; uitbreidingsplannen wc den veel eisen gesteld. I gemeenteraad spreekt maart over de kampeemo Manta van Sparrentak bij haar minicamping m Vrouwenpolder, foto: ineke van wallenburg bedrijf op de fles gaat, wanneer de kustcampings uitbreiden. Haar omgeving biedt de stilte en de rust, die juist ook veel mi- nicampinggasten zoeken, denkt ze. Ze vindt dat iedereen de kans moet krijgen zijn camping te verbeteren door uitbreiding en is dat zelf zeker van plan. Poppe: "Veere plaatst zich in een uitzonderingspositie door allerlei beperkingen te stellen." Marianne Francke uit Koude- kerke zou haar camping ook graag zien groeien, maar ze vraagt zich af of ze dat mag, want zij zit wel dicht bij de kust. Van een afname van kampeer- toeristen, waar de gemeente ook bang voor is, merkt zij nog niets. "Je moet wel zorgen voor een goede website", vindt zij. "Vooral Duitsers weten ons vaak zo te vinden." Toch wil niet iedere Veerse kampeerboer onmiddellijk uit gaan breiden, want daar staat ook een forse investering tegen over. Niet alleen voor voorzie ningen op het eigen terrein, maar ook per extra plaats moet worden betaald. Marita en Adri van Sparrentak uit Vrouwenpolder zijn. tevre den met hun camping met vijf tien plaatsen. Hun camping in het boerenland trekt vooral rustzoekers en die zitten niet te wachten op grote volle velden en campings met veel activitei ten, denken zij. "Anders kiezen ze voor een grote camping." Maar als iedereen gaat groeien dan is het wel de vraag of er ge noeg kampeerders zijn voor alle bestaande bedrijven, delen zij de vrees van de gemeente Vee re. BDRimNSENS tanttprofhatisctw» praktijk van DuMeitforpstraat S 4465 LT GOES tel 01IV 351 Tandprothatische Praktijk Vosmaerttraat 3 ■M$l BT GOES tel 0113-229 021 In samenwerking mat: Praktijk voor Implantofogie Goes Loop vrijblijvend binnen voor informatie over de mogelijkheden op: Medisch Centrum de Pijiers, van Dusseldorpstraat 5 in Goes van Ou'-seldO'pstiaat S 4W i-T GOES To! 01 n- >14 314 Middelburg, Markt 29 Goes, Lange Vorststraat 36 Bergen op Zoom, Van der Rijtstraat 1 Roosendaal, Nieuwe Markt 64 Etten-Leur, Hof van den Houte 115/117 (WC Etten-Leur)

de Faam | 2007 | | pagina 18