WERKENBId verkoopmedewerkers 7v hulpkrachten 7» ASTE FAMILIE Hiim zoekt Bontgenoot Leerling Chauffeurs Diverse Chauffeurs ADR'transportdiensten Gastenboek Engelse leerlingen bezoeken Vlissingen Powered by Q) JobTrack.nl m^~~~~~^.30uur dopend I w www.baanaanbod.nl KOMT ER IN UW DIABETES VOOR? BONI Rampkijkers Door de brand bij Panta Rhei missen veel muzikanten hun favoriete podium iuama:iiif:iinDe Faam Woensdag 7 maart 2007 - Pagina 50 door marcel van der voort VLISSINGEN Na het af branden van strandpavil joen Panta Rhei in Vlissin- gen een kleine twee weken geleden, missen veel mu zikanten hun favoriete po dium. De strandtent is vermaard om de optre dens en dat weten de mu sici. Een aantal van hen houdt een vurig pleidooi voor een benefietconcert. "Ik vind het erg van de brand. Maar ik dacht ook aan de ene kant bij mezelf, wel raar dat ze nu brand hebben voor een grootse verbouwing. Ik dacht er aan dat het misschien opzet kan zijn. Daar bleef het bij. Het is verschrikkelijk dat er ie mand rond loopt die je zaak in de fik wil zetten. Wij hebben ook een bedrijf. Ik wil er abso luut niet aan denken.", laat Nicky 'DINICK' Middendorp weten. "Panta Rhei is altijd belangrijk voor mij geweest. We gingen er altijd heen op zondag en als er storm was. Dan was het er leuk genieten van de Zeeuwse kust. En vanwege de bandjes vond ik het er altijd super", al dus Nicky. Jammer "Ik vind de brand jammer en vervelend voor de eigenaars Willem Jan en Monique. Shit happens. Daarna heel verve lend voor veel bandjes. Panta Rhei staat bekend als een ech te poptempel en één van de weinige gezellige en betalende optreedlocaties voor bands in Zeeland. Het paviljoen heeft een grote rol voor mij ge speeld als muzikant. Ik heb veel opgetreden, waarvan tien keer in de strandtent. Ik doe graag mee aan een benefiet concert ten bate van de Panta Rhei", zegt gitarist Rinus. Bassist H. Govers van Dime- store Hoodoo wil ook zijn steentje bijdragen aan de we deropbouw van Panta Rhei. "Ik zit niet te denken om mee te helpen timmeren, maar eerder in het reclame maken. Want wij komen op veel plaat sen en vertellen tegen ieder een hoe leuk en gezellig het bij Panta Rhei is. Ook zouden wij graag meedoen aan een bene fiet concert. Ik denk aan een tent naast het paviljoen. Om de gemeente er op te wijzen en dat ze de noodzaak inzien van een snelle afwikkeling tot het afgeven van vergunningen voor een permanente vesti ging", vindt hij. "Er zijn niet zo bar veel podia in Nederland én in Zeeland met regelmatig live muziek. Bovendien heb je geen gezeur met de buren", zegt Arjen van Jack's On Five. In het gastenboek op de website van Panta Rhei stromen de reacties binnen. Iedereen vindt de brand af schuwelijk. De massale be langstelling is niet vreemd, want het paviljoen is eerder uitgeroepen tot de nummer 6 van Nederland. door tara de vriend VLISSINGEN - Bij scho lengemeenschap Schel- demond in Vlissingen wordt vanaf morgen veel Engels gepraat. Twintig leerlingen uit Norwich zijn er op bezoek. Ook ko men er nog leerlingen uit Temeuzen en Gent Dit is onderdeel van een uit wisselingsproject. De Engelse leerlingen zijn van het Wymondham Colle ge. Ze komen woensdag avond aan, omdat ze van hun school maar twee en een halve dag lessen mogen mis sen. Ze logeren bij leerlingen van de havo-3 klas thuis. Donderdag komen de vier scholen bijeen om gezamen lijk naar Neeltje Jans te gaan en verschillende sporten te gaan doen in de sporthal Baskenburg. Daarna gaan de leerlingen uit Temeuzen en Gent weer naar huis. Vrijdag gaan de Vlissingse en de En gelse leerlingen naar Temeu zen om daar gezamenlijk door de blubber te sjouwen bij Het Verdronken land van Saeftinge en daarna te gaan zwemmen bij Schèldorado. Leerlingen van Schelde- mond waren vorig jaar één week op de Engelse cmpus. De Vlissingse school heeft voor dit jaar weer subsidie aangevraagd bij de provincie Zeeland, die een potje heeft voor uitwisselingsprojecten. Vorig jaar ging er maar één havo-3 klas naar Engeland, dit jaar is het de bedoeling dat één havo-3 klas naar Nor wich gaat en de andere ha visten naar Dover. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmarkt Xenos is een succesvolle Nederlandse onderneming met ruim 114 filialen in Nederland en 36 filialen in Duits land. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn beslist verrassend te noemen. Wij verkopen o.a. decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food. Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Voor ons nieuw te openen filiaal in Vlissingen, zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor onderstaande functies: (fulltime en parttime) Voor deze afwisselende baan ben je commercieel ingesteld en vind je het leuk in teamverband te werken. Er zijn zowel parttime als fulltime mogelijkheden. Leeftijd: vanaf 16 jaar. (maximaal 12 uur per week) In deze functie versterk je ons verkoopteam op zaterdagen, koopavonden (leeftijd: vanaf 16 jaar) en koopzondagen. Kom je werken bij Xenos, dan bieden we gevariëerd werk met een passende mate van verantwoordelijkheid en ontwikkelingsmogelijkheden binnen een organisatie met een dynamische handelsaanpak en een open cultuur. Lijkt een van deze functies bij Xenos je wat? stuur dan binnen 7 dagen na plaatsing van deze advertentie, een korte brief met een overzicht van je werkervaring naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functionaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk. Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert en het filiaal van deze advertentie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heb jij altijd al chauffeur willen worden maar dit nog niet waar kunnen maken? ADR Transportdiensten is een uitzendorganisatie die chauffeurs begeleidt naar tijdelijke, dan wel vaste banen in de transportsector. Door een toe nemend aanbod van werk in deze sector zijn wij o.a. op zoek naar; Stuur jouw CV voorzien van een duidelijke motivatie per omgaande naar ADR Transportdiensten. Wellicht kunnen we jou begeleiden middels een scholingsovereenkomst met het behalen van je CCV- B chauffeursdiploma, aansluitend je C rijbewijs en eventueel je C/E rijbewijs. Tevens zijn wij voor al onze vestigingen op zoek Distributie-, oplegger-, oproep-, tankwagen-, en buikwagen Chauffeurs. Zowel nationaal als interna tionaal. Als chauffeur dien je tevens te beschikken over een C of C/E rijbewijs §n CCVB. We kunnen je bemiddelen naar een tijdelijke baan, maar er zijn ook mogelijkheden voor vaste banen. Ook als je nog niet zoveel ervaring hebt kun je reageren. Wij begeleiden je dan en laten je ervaring op doen. Benieuwd naar jouw mogelijkheden? Surf dan vandaag nog naar onze website en neem contact op met de dichtsbijzijnde vestiging, of kom langs en laat je vrijblijvend informeren en/of inschrijven. Zeusstraat 4 Tilburg Tel: (013)-571 75 09 labc 5192 Breda Tel. (076)-530 90 59 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op www.diabetesfonds.nl of bel 0800 -5766 123 ssr-T~~ Diabetes Fonds De bonthandel maakt veel slacht offers. Nina de nerts is geboren op een bontfokkerij. Er worden alleen al in ons land 3,5 miljoen nertsen in kleine kooitjes gefokt voor hun vacht. Deze prachtige dieren lijden en sterven om te eindigen als jas, muts of stola. Overbodige luxe producten waar veel alternatieven voor zijn. Bont voor Dieren zet zich in voor de bescherming van pelsdieren. Bont is zo wreed dat het niet mooi meer is! Help Nina de nerts en vraag het gratis informatiepakket aan: info@bontvoordieren.nl of tel. (020) 676 66 00. 0 www.bontvoordieren.nl Pleidooi voor benefiet De Vlissingse politie heeft aan de uitbater van strand paviljoen Panta Rhei beves tigd dat het in de brand is gestoken. Er zijn nu contac ten met de gemeente over herbouw en die verlopen voorzichtig positief. Verder zijn er onderhandelingen geweest over verzekerin gen en besprekingen met aannemers en sloopbe drijven. De ravage is nu een attractie op zich. Ramptoeristen nemen massaal een kijkje bij de zwart geblakerde strand tent. Het is de bedoeling dat deze week een gedeelte van het paviljoen gesloopt wordt. In Vlissingen is de brand een gewild gespreks onderwerp. Velen vinden het akelig dat er een brand stichter rondwandelt. Het uitgebrande strandpaviljoen Panta Rhei trekt nog steeds heel wat kijkers, foto: jaap wolterbeek

de Faam | 2007 | | pagina 50