Ovenschotel van de herders r r 3 1 T 4 2 6 7 1 5 6 3 4 7 6 T 9 5 1 7 2 4 4 3 1 8 2 9 3 8 i l 00 9 3 1 Vissen dé Weekkrant De Faam Horoscoop Doordenderen lijkt het motto van de afgelopen tijd te zijn geweest. Is het niet eens tijd om iets bij te rem men? Kijk eens om u heen. Er zijn tenslotte genoeg be kenden die het op een rustiger tempo eveneens redden. Woensdag 7 maart 2007 - Pagina 42 Ram Lichamelijk gaat alles fantastisch, maar vergeet niet te werken aan uw geest. Zonder heldere gedachtes wint u de komende strijd niet. Uw daden van vorige week gaan zeker in uw voordeel werken. Het geluk lijkt uw kant op te komen. Stier In uw liefdevolle omgeving komen de personen om wie u veel geeft uitermate goed uit de verf. Het is dan ook verstandig dat u blijft investeren. Dan blijft alles op zowel het emo tionele als op het financiële vlak waarschijnlijk op rolletjes verlopen. Tweelingen U twijfelt de laatste tijd vaak, is het niet? De dagelijkse gang van zaken lijkt soms iets weg te hebben van een sleur. Maar niet ge treurd, want de sterren beloven u een verras sende wending met een positieve lading. Kreeft Problemen die zich opstapelen, vertroe belen het beeld op de werkelijkheid. Een radi cale verandering brengt u misschien op een briljant inzicht. Bovendien klaart de hemel bo ven u, voordat u het zelf door heeft, op. Leeuw Na verloop dei" tijd verandert ieder W mens. De een wordt milder, dan ander juist niet. Probeer de verandering niet gefor ceerd tegen te werken. Maar accepteer niet al les als onderdeel van een uitgestippeld pad. Uzelf overleveren aan het geluk kan altijd nog. Maagd Dramatische ervaringen uit het verle den lijken hun weerslag te krijgen in uw emoties. Een dergelijke negatieve trend kan mogelijk doorbroken worden door een positie ve houding. Een glimlach en een helpende hand op het goede moment kan het tij keren. Weegschaal Uw partner lijkt u de laatste tijd niet ge heel te vertrouwen. Ga. bij uzelf te rade om dit gedrag te verklaren. Komt u er alleen niet uit, dan kan een goed gesprek de koude uit de lucht nemen. En dat kan ook de oplossing zijn voor die oude vete. Schorpioen In het hol van de leeuw is het enkel goed toeven wanneer u aan de winnende hand bent. Denk dan ook twee keer na voordat u die be langrijke afspraak plant. Misschien is een neu traal terrein deze keer een goed alternatief. Boogschutter Dat u de laatste tijd meerdere malen bent bedankt, geeft iets aan. U bent goed voor uw omgeving. Het gevaar bestaat wellicht dat men ongemerkt over u heen gaat lopen. En dat kan niet de bedoeling zijn. Laat hen uw tan den eens zien! Steenbok Verlegen zitten om een spannende uit daging overkomt de beste onder ons. Maar als u telkens de boot afhoudt, zal er wei nig veranderen. Verzet uw zinnen wat vaker, dat brengt wellicht een hoop avontuur. En wie weet bruist het leven dan weer als vanouds. •Égy Waterman llpf' Regeltjes hebben zo af en toe een ver stikkende werking op uw functioneren. Maar bedenk ook dat dat voor anderen eveneens geldt. Andere individuen snakken wellicht har der naar vrijheid dan u. Neem dat mee in uw beslissingen en handelen. Puzzel mee! vloer steen binnen aan wijzing roof dier ieder as voor naam grappen maker T zwak gooche laar T 2 9 T" ver bouwer familie lid varkens vlees wereld deel drie kroon muziek noot duivel kwaal 3 soort vreemde titel aarde lekkernij T 6 heide- meertje onbe schaafd 4 platte steen 7 muskus maan godin teak hout loog poeder- vormige drukinkt open baar beroep jengelen 8 1 insec teneter stuk stof veer kracht gebak familielid rivier in Siberië schilder T T loofboom voor zetsel water stand Turkse sofa 5 stevig 10 teer- product Shepherds pie; in Engeland geroemd en ge vreesd. Geroemd omdat het goed klaar gemaakt een uitstekende maaltijd is, gevreesd omdat met name in schoolkantines de jeugd wordt 'getrak teerd' op een pie van zeer matige kwaliteit. Maar thuis doen we dat natuurlijk met veel gevoel voor de goede ingrediënten. Ingrediënten: 500 gram rundergehakt lam kan ook om in stijl te blijven) een uitje, veel knoflook, dl witte wijn, twee dl vleesbouillon, 30 gram maïzena, kilo aardappelen, 50 gram boter, dl melk, 100 gram geraspte kaas, olie, zout en grof gemalen peper. Bereidingswijze: Ui snipperen en knoflook hakken. Verhit wat olie in een pan en fruit het haksel tot het glazig is. Voeg het gehakt toe en bak het rul en bruin. Dan wijn, de helft van de bouillon, zout en peper en naai" eigen smaak wat cayennepeper toevoegen en het geheel aan de kook brengen. "Aardappelen schillen, in stukjes snijden en gaar koken. Intus sen een papje maken van de rest van de bouillon en de maïzena en dat onder voortdurend roeren aan het gehaktmengsel toevoegen. Laten sudde ren gedurende 20 minuten. Dan aardappelen af gieten, fijnstampen en met de boter en de melk tot een gladde puree transformeren. Schep het gehaktmengsel in vier ovenschaaltjes en verdeel er de aardappelpuree over. Dan veel cheddar of parmezaanse geraspte kaas er over strooien en af bakken in een voorverwarmde oven. Als de ingre diënten nog warm zijn, kan dat in ongeveer een kwartier. Is het afgekoeld, reken dan op 30 tot 40 minuten om een goudbruin korstje te realiseren. Anneke Kaiser 123456789 10 Puz2eiiand.c0m

de Faam | 2007 | | pagina 42