BreedUit Ik Toneelstuk 't IS Schönberg maar tijdalijk jubileumtour Hommage aan The Eagles Maart specaa0 Kwartet op de Weekkrant De Faam bobbel na uw diner met de "El Fuego" dobbelsteen en win een waardebon t.w.v 10,= Woensdag 7 maart 2007 - Pagina 34 Iedere 2de 4de zaterdagavond van de maand LIVEMUZIEK 19.00 23.30 uur Maandschotel Runderstoofschotel Stroganoff Incl. bijpassende garnituren 12,50 op=op Nieuwendijk 23, Vlissingen Bij de jachthaven 0118-441337 Reserveren gewenst 3-GANGEN KEUZEMENU a 17.95 Tompoes van gerookte zalm en roomkaas Doperwtensoep met katenspek Carpaccio met Parmezaanse kaas Wijtingfilet met Hollandse kruidenkorst Rundersteak met waterkerspuree en gebakken champignons Zweeds varkensfilet met zuurkool en een romige mosterdsaus Crème brulee van hazelnoot en peer Koffie met luxe chocolade 0 Uiteten bij Mexican Grill Restaurant El Fuego in Domburg is een fiësta voor iedereen. Kijk ook eens op: WWWEL - FUEGOCOM 't Groentje 9, 4357 BC, Domburg, 01-18-586585 maandag gesloten HOEDEKENSKERKE Door een brand worden twee oude boertjes dakloos. De pastoor en de dominee bemoeien zich met hun lot en proberen de berooide mannen onder dak te krij gen. Het toneelstuk 't is maar tijdelijk is vrijdag 9 en zaterdag 10 maart in Hoe- dekenskerke te zien. De boertjes (Kees van Damme en Jan van der Maden) kunnen elkaar niet luchten of zien. Zij krijgen een plekje-op de boerde rij van hun nicht Anna de Pun- der (Jacqueline van Wingen), die vindt dat je elkaar in moeilij ke tijden moet helpen. En i't is maai' tijdelijk. De verhouding tussen de boertjes verbetert langzaam. Ze willen op het laatst niet meer weg en bieden uit dankbaarheid hun spaar centjes aan voor een verbou wing van de boerderij. Zoon Jan (Herman Hannewijk) kan dan trouwen, maar die slaat het aanbod af. Hij redt zich wel, vooral als blijkt wat een enorme verrassing zijn geliefde Martha (Hanny Otte) voor hem in petto heeft. De toneelavond wordt georganiseerd door buurtver eniging Klaver 3. Het begint om 19.30 uur in het verenigingsge bouw De Griend. Reserveren via: 06-26736459. MIDDELBURG - Het Schön berg Kwartet is op het gebied van de hedendaagse muziek een van de pionierende ensem bles. Het bestond vorig jaar der tigjaar en toert door Nederland. Zondag 11 maart staan zij in de Doopsgezinde kerk in Middel burg. Het Schönberg Kwartet bestaat uit Janneke van der Meer en Wim de Jong (viool), Henk Guit- tart (altviool) en Viola de Hoog (violoncèllo). Op het program ma staan het 5e strijkkwartet van Hindemith, het 3e van Ul- lman en het monumentale 4e strijkkwartet van Bartok. Het concert begint om 15.30 uur en kost vijftien euro. a Balladeer in 't Beest' MIDDELBURG - Om een wereldberoemde rockband door ellen de vriend De band bestaat uit zanger Marinus de Goederen, drum mer Tijs Stehmann en gitarist Erik Meereboer. Zij hebben el kaar in 2003 leren kennen. "We maken popmuziek en melan cholische poprock met veel aandacht voor de teksten. We worden vergeleken met de Counting Crows, Racoon en Coldplay", zegt Marinus kort. Hun bekendste nummer tot nu toe is de eerste single Swim with Sam. "Het haalde een elfde plek in de Mega Top 50. Het liedje is gebaseerd op mijn lievelings boek, Held van Beroep en gaat over de vijftienjarige Sam die met zwemmen zijn leven ont vlucht." De nieuwste single van de band verscheen vorige maand. En niet alleen op cd maar ook op oudeiwets vinyl. Wat Goes van a Balladeer kan verwachten? "We spelen een af- De Amsterdammers spelen popmuziek, melodische en melan cholische poprock met veel aan dacht voor de teksten. wisselende set van luisterliedjes als Robin II tot heftigere songs als Sirens. Veel van de nummers staan op ons debuutalbum .Pa nama, maar we spelen ook nieuwer werk. Als het publiek een beetje stil is, dan spelen we ook een onversterkt nummer", belooft Marinus. Het optreden is van 21.00 tot 0.30 uur. Café Nationaal Middelburg Ticketpoint 0900 9000 8000 Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg Touristshop Middelburg Domburg Cinecity Vlissingen Golden Tulip Westduin te Koudekerke Grand Café Pare Central te Vlissingen Bibliotheek Goes Sportpunt Zeeland te Goes Bowling Partycentrum Goes als The Eagles na te spelen, moet je veel durf hebben of zelf steengoed zijn. De zes Nederlanders die samen De Egels vormen, benade ren het origineel schrikba rend. Zij zijn vrijdag 9 maart te horen in de Stads schouwburg in Middel burg. GOES - De Amsterdamse band a Balladeer speelt op zaterdag 10 maart in 't Beest in Goes. De drie mannen wonnen onlangs de presti gieuze aanmoedigings prijs de Zilveren Harp. a .Balladeer is in Zeeland nog niet zo bekend. Maar dat gaat veranderen, belo ven de bandleden. De Amerikaanse countryrock- formatie veroverde de wereld met songs als Welcome to Ho tel California, New Kid In Town en The Best Of My Love. Nummers die de hele wereld mee kan zingen. The Eagles staan daarmee op zeldzame hoogte tussen bands als ABBA De Egels zetten een bijzondere show neer foto: karen steenwinkel en Queen die wereldwijd onge kend grote hits scoorden. De Egels laten een flink aantal gro te hits herleven. Zij hebben hun sporen in de muziek ruim schoots verdiend. Het concert begint om 20.00 uur en kaarten kosten negentien euro. VOORVERKOOPADRESSEN:

de Faam | 2007 | | pagina 34