Waar ben jij voor Maxipal 't Schaep op dvd Ferry goes Dylan voor: Jongeren vol overtuiging voor Zeeland 9 Je bent jong en je denkt na over je toekomst Onderwijs, werkgelegenheid en betaalbare woonruimte Kom, laat je stem horen 7 maart als je voor bent! De succesvolle nieuwe serie van 't Schaep met de 5 Pooten trok K y op de zondagavond maar liefst ijfS!! r BH ruim anderhalf miljoen kijkers ge- jr'® middeld. Nu is de populaire tv-se- F rie ook op dvd verschenen. Dat Fffgg^y betekent zes uur lang genieten 1 i van de avonturen van Kootje, Lu fHfcA J L kas en tante Door in het beroem- ^3 de Amsterdamse café. De serie S die voor het eerst in 1969 werd 1 uitgezonden en werd bekroond met een Televizierring, be staat uit bewerkingen van de originele scripts. Zodoende is de sfeer van toen niet verloren gegaan maar hebben de gro te en kleine problemen wel een hedendaags karakter gekre gen. De hoofdrollen worden vertolkt door Pierre Bokma (kroegbaas Kootje de Beer), Marc-Marie Huijbregts (Lukas Blijdschap) Loes Luca (Tante Door) Georgina Verbaan (Lena Braams) en Carry Tefsen (opoe Withof). Gastrollen zijn er voor onder meer Adèle Bloemendaal, Huub van der Lubbe. Jel- ka van Houten, Michiel Huisman, Jack Wouterse, Theo Maas- sen, Tygo Gernandt, Gerard Cox en Wieteke van Dort. Woensdag 7 maart 2007 - Pagina 32 Morris op Brian Ferry heeft wel iets met covers. De gentleman/zanger die nog altijd om de zoveel tijd met Roxy Music aantreedt, scoorde in het verleden bij voorbeeld al eens een joekel van hit met J.ealous Guy van John Lennon. Nu is het de beurt aan Bob Dylan. Dylanesque heet het album waarop hij lied jes van de beroemde protestzanger vertolkt. Ferry heeft daarvoor elf liedjes uitgekozen, waaronder klassiekers als The Times They Are A-Changin', Knockin' On Heaven's Door en All Along The Watchtower. Ferry verklaarde zich eerder al groot Dylan-fan. Zo nam hij in '73 Hard Rain's A- Gonna Fall op. Op Dylanesque koos hij voor een spontane aanpak: het album werd in één week opgenomen. een paar jaartjes vooruit DOOR MARCEL VAN DER VOORT MIDDELBURG - Zonder een gevoel van schaamte komt de bijna 12-jarige Schotse Collie Morris met zijn rolstoel in het park. Zodra hij zijn honden vriendin ziet begint de Middel burgse Lassie te sjansen en gaat achter haar aan. "Ik zie dat au to's langzamer gaan rijden en dat iemand achterstevoren op de fiets zit. Morris krijgt veel be kijks", zegt zijn baasje Willy Hoekman uit de Rusthofstraat. "Hij is verlamd. Spondilose, een vergroeiing aan de ruggenwer- vel. Dat begon ruim een jaar ge leden met het slepen van een poot en steeds het optillen. Na bezoeken aan de het kopen van een fietskar zochten we naar een goede op lossing. Via een kennis in de buurt kwam het ideê van een hondenrolstoel. Die kochten wij in Rotterdam. Het bevalt prima. Hoewel Morris op leeftijd is, heeft hij geen verschijnselen van een oude hond die niets kan. Zodra ik de rolstoel pak gaat hij rechtop zitten. Alsof hij wil zeggen: Ha fijn, ik mag weer mee. In Dishoek en Oost- kapelle trekt Morris zelf de kar. Dit is voor ons alle twee leuk. Nu kan ik hem zolang mogelijk bij mij houden", zegt mevrouw Hoekman, terwijl Morris zicht baar geniet van alle aandacht. FOTO: JAAPWOLTERBEEK 17 t/m 17 maart 2007 Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 00.00 LIJF-stijl Zeeuwse Wonen in Veiligheid in LIJF-stijl Muziek De Zeeuwse Magazine Lekkernijen Wonen in Zeeland Magazine Festival Week Het magazine Zeeuwse Zeeland Documen Het magazine Programma Overzicht van voor de Streekgerech- Sanne de Regt taire over de voor de waarin het het Zeeuwse Zeeuw met ten bereid gaat op zoek ontwikkel Zeeuw met Nederlandse nieuws van de Stijl. Gepre door chefkok naar alles ingen op het Stijl. Gepre en Vlaamse afgelopen senteerd door Marcel over wonen gebied van senteerd door product week. Miranda Schouwenaar. in de provincie openbare Miranda centraal staat. Slabber Zeeland. veiligheid in Slabber Zeeland. 00.12 00.12 00.12 00.20 00.10 00.15 00.08 Veiligheid in Watersport- Maximaal Straatpraat Top Speed The Clash Of Maximaal Zeeland land Anders Programma Martin Utberg Coverbands Anders Documen Regionaal Wekelijks gaat waarin de gaat op zoek In Clash of Metamorfose taire over de watersport Escha mening van de naar alles wat coverbands programma. ontwikkel programma Tanihatu Zeeuwse met snelheid gaan bands Zie dinsdag ingen op het met aandacht op stap met bevolking te maken uit heel Neder gebied van voor vaar een Zeeuwse centraal staat. heeft. land 10 weken 00.22 openbare routes en kandidaat die de strijd aan Wonen in veiligheid in andere water volledig in de om de titel Zeeland Zeeland ge sportzaken. watten wordt Clash of the Sanne de Regt durende de gelegd en van coverbands. gaat op zoek afgelopen top tot teen i naar alles 14 jaar. wordt over wonen veranderd. in de provincie Zeeland. 00.32 00.30 00.30 00.25 00.30 00.25 00.32 Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant Kabelkrant i^É$g£9H| v "v: Alle programma's worden ieder uur herhaald ket: preset 111-113 t analoog: kanaal 10 (210.25MHz) Stsafiaetaïg Gereformeerds ftrS KIJK VOOR MEER INFO OP WWW.MAXIMAAL.NL

de Faam | 2007 | | pagina 32