PLAFONDSHOW Uitnodigin£ Een nieuw plafond in 1 dag! Geschikt voor elke ruimte. Van Gilst v.o.f. dé Weekkrant De Faam De moderne kasten dienen niet alleen om onze spullen in op te bergen, maar hebben vaak meerdere functies. Het enorme flatscreen en andere apparatuur moet - al dan niet zichtbaar - in het meubel opgenomen kunnen worden of de kast moet als ruimteverdeler - devider - gebruikt kunnen worden. vrijdag 9 maart van 14.00-18.00 uur en op zaterdag 10 maart van 10.00-16.00 uur. In onze showroom bij Van Gilst v.o.f. aan de Columbusweg 3 te Goes Bellen kan natuurlijk ook: www.plameco.nl Woensdag 7 maart 2007 - Pagina 21 KASTEN zijn meer dan M alleen opbergruimtes Dekast van Lente kun je zelf indelen. Zo komt het jonge bedrijf Lente met een kast waarvan je de dra gers en vakverdelers zelf op hoogte en breedte kunt plaat sen. Eltjo Klomp: "Een kast voor de alledaagse dingen: brieven bijvoorbeeld die je nog even wilt bewaren, uitnodigingen, recla mes, bladen. Eigenlijk alle za ken die je zo gemakkelijk overal in stapeltjes neerlegt. Kijk, de dwarsblokjes - de verdelers - zitten los en hebben bovendien verschillende hoogtes. Het geeft êen speels effect. Je kunt hem steeds veranderen en ook dwars zetten en als ruimtedeler gebruiken". De kast is van multiplex met berkenfi- neer en is een ontwerp van Stu dio Parade. Dat door de op komst van de platte schermen- geen diepe kasten meer nodig zijn, heeft men bij Castelijn Meubelindustrie goed begre pen. Dick Spierenburg ont wierp een apparatuurmeubel dat opvalt door de slanke vorm. Marieke Castelijn: "De kast heeft een apparatuumis van 33 centimeter breed en een uit springend gedeelte van 45 cen timeter. Mooi is het zogeheten consol systeem met een dikke kraag en dunnere schapjes. Ja, en dan heeft dit meubel ook nog zo'n aparte kleur: citroengeel. Dat geeft een zekere elegantie. Het is geen standaardkleur, het kan dus ook in een rustiger tint." De Belgische meubelgroothan del Stocks heeft een handig wandkastje dat voor veel doel einden kan dienen. Het bestaat uit een klein dressoirtje waarbo ven enkele losse planken beves tigd zijn. Rob Deliën: "Het is uit de collectie 'Sterk'. Een eigen ontwerp in de gewilde 'old look'. Het is gemaakt van ge bruikt eikenhout. Desondanks maakt het geen zware, massieve indruk. Het open model^ oogt transparant." www.lente.nu www.castelijn.nl www.stocksfurniture.com Schone montage in één dag. Zonder hakken en breken. De meubels kunnen blijven staan. Voor elke interieurstijl. Brandveilig. Uit één geheel op maat gemaakt. Verlichting naar wens. Geluidsdempend Warmteisolerend. Onderhouds vriendelij k. Circa 100 kleuren en structuren. Sierlijsten. Tijdens deze speciale show kunt u zich uitvoerig laten voorlichten over de vele mogelijkheden van dit unieke en beproefde plafondsysteem. De koffie staat klaar! 1 0113-270000 "Ve metarmofoee zoals ik me had voorgesteld!" Richting Zierikzee 'Eindelijk zonder ee" plafond scheuren." Richting Bergen op Zoom

de Faam | 2007 | | pagina 21