Wat doet de Provincie eigenlijk? Moeders en dochters Startschot groter wandelnetwerk PARTTIME VERKOPERS EN STUDENTEN prijsMtopper zelfstandig werkende kok Open dag in de Abdij in Middelburg ^3(1 de 21ste eeilW dé Weekkrant De Faam DE ELEKTRONICA DISCOUNTER een enthousiaste en gemotiveerde Café-restaurant de Boomgaard EMBEDDED SOFTWARE ENGINEERS, DESIGNERS EN TESTERS ORDINA. OPGELOST. Bagels Beans zoekt Woensdag 28 februari 2007 - Pagina 61 ZIERIKZEE - Moeders Dochters in de 21e eeuw'. Dat is de titel van een festi val, zaterdag 10 maart in het Zierikzeese MFC ter ge legenheid van Internatio nale Vrouwendag. De organisatie is in handen van het project Wereldvrouwen van sociaal cultureel werk De Licht boei en het Schouwse 8 Maart team. Het festival is van 14.00 tot 23.00 uur en gratis toeganke lijk voor meiden van 12 tot 17 jaar. 's Middags zijn er verschil lende workshops, waaronder de dressingroom van styliste Sjany Driesse, gekoppeld aan een mo deshow, workshops schoon heidsverzorging, kapsels en het kiezen van kiemen. Moeders en dochters kunnen zich in de Fo- toshoots room samen laten ver eeuwigen en in de workshop Kookcafé kunnen deelneem sters multiculturele gerechten bereiden. Voor meiden van 12 tot 17 jaar is er een Girls Only programma. In de workshop 'Nu Jij' kunnen ze praten over hun dromen en wat hen bezighoudt en de Jump wordt gepresenteerd. Om 17.00 uur begint in de grote zaal een talkshow over moeders en dochters. Het avondprogram ma is vanaf 19.00 uur en omvat onder andere de quiz 'Ons kent Ons' waarbij het er om gaat hoe goed moeders en dochters el kaar kennen. Er is een Jump presentatie en als hoogtepunt de Personality Parade over de catwalk. De jaarlijkse Emanci patie wisselprijs 'Neeltje Spij ker' wordt uitgereikt, en er kan worden gedanst op wereldmu ziek. Meer info www.hetwelzijns- huis.nl (lichtboei) of www.zeeuwseengel.nl. door ellen de vriend MIDDELBURG - Wat doet de provincie op het gebied van cultuur, natuur, in frastructuur en werkgele genheid? Bezoekers kun nen dit tijdens de open dag van de provincie Zeeland op zaterdag 3 maart precies uitvissen. Ter voorberei ding op de verkiezingen voor de Provinciale Staten trekt de provincie heel wat uit de kast. De nieuwe commissaris van de koningin in Zeeland, Karla Pe- ijs, opent om 10.00 uur de dag in de Abdij in Middelburg. Zij is de hele dag aanwezig om op een informele manier kennis te maken met de inwoners van Zeeland. Op het Abdijplein zijn bands te beluisteren zoals Blu- em (bekend van de Zeeuwse belofte) en Donder en treden de rappers de Dikke en. de Dunne op. Bezoekers kunnen op een actieve en dynamische manier ontdekken wat de pro vincie Zeeland te bieden heeft. Er zijn meer dan zeventig acti viteiten te doen. In de politieke tent worden korte en prikke lende debatten gehouden, over belangrijke Zeeuwse thema's, met steeds twee kandidaten voor de Provinciale Staten. In de Statenzaal is van 12.00 tot 14.30 uur een masterclass de batteren voor Zeeuwse jonge ren. Er worden gratis fiets- knooppuntenkaarten uitge deeld en zijn Zeeuwse hapjes en drankjes te proeven. Voor de allerkleinste bezoekers is er in het Abdij complex zelfs een gratis crèche. Om ervoor te zor gen dat er écht geen een pro vinciale stem verloren gaat en iedereen de open dag bezoekt, is ook gezorgd voor gratis openbaar vervoer met lijnbus en fast feny vanuit heel Zee land naar Middelburg en weer terug. Meer informatie over de ze dienstregeling en over het programma staat op: www.zeeland.nl/verkiezingen. Ook is op deze site een bon voor gratis openbaar vervoer downloaden. De open dag duurt tot 16.00 uur. MIDDELBRUG - Gedeputeerde Van Zandbrink geeft vandaag tijdens een feestelijke bijeen komst Stichting Landschapsbe heer Zeeland (SLZ) de opdracht om het Wandelnetwerk Zee land uit te breiden ente onder houden. SLZ krijgt hiermee de mogelijkheid om contracten met grondeigenaren af te slui ten, waarin het open stellen van boerenlandpaden en het duur zaam onderhouden ervan is ge regeld. Particuliere grondeige naren en vrijwilligers spelen hierin een belangrijke rol. Om deze gebeurtenis te markeren, planten de gedeputeerde en de voorzitter van SLZ, de heer L. Coppoolse een boom en wordt een ommetje gemaakt door het wandelgebied. Door heel Nederland verkoopt PrijsTopper alles op het gebied van audio, video, computers, wit- en bruingoed. PrijsTopper-filialen zitten niet op dure locaties en hebben geen dure winkel- inrichting zodat artikelen tegen uiterst scherpe prijzen kunnen worden aangeboden. Voor ons filiaal in Vlissingen zijn wij op zoek naar: Wat wij u te bieden hebben: Een prima salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige, jonge en dynamische werkomgeving Ruime opleidingsfaciliteiten en doorgroeimogelijkheden Wat wij van u vragen: Commerciële en resultaatgerichte instelling Flexibele en teamgerichte instelling Leidinggevende capaciteiten Goede communicatieve vaardigheden Enthousiasme en klantvriendelijkheid Bent u de verkooptopper die wij zoeken? Bel, schrijf of e-mail dan direct naar: PrijsTopper, afdeling P&O, Postbus 1395, 5004 BJ Tilburg, Tel.: 013-5945100 (Robert Boogaard), e-mail: vacature@prijstopper.nl Voor een nieuw te openen en geheel verbouwd café-restaurant zijn wij op zoek naar U moet over ervaring beschik ken en zelfstandig kunnen werken. Verder heeft u een koks opleiding. Fulltime, mogelijkheid tot jaar contract, vanaf medio maart 2007. Domineeshofweg 1 4361 JD Westkapelle, 0118-571388 regio Zuid Nederland ONS AANBOD Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling Een goed salaris Eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een leaseauto GEÏNTERESSEERD? Stuur direct je CV naar esther.gijse@ordina.nl of ga naar onze website www.ordina-TA.nl en solliciteer online. Wil je weten welke projecten wij uitvoeren, kijk dan op http://jobportal.ordina.nl. Heb je vragen, neem dan contact op met Esther, 06 250 788 16. CONSULTING i ICT OUTSOURCING voorde nieuwe vestiging in Vlissingen Energieke medewerkers (m/v/o) met service-tic I en baan bij bugels Beans betekent afwisselend werk in een uitdagende omgeving van heerlijke bagels, spetlerverse sappen en tie beste koffie ter wereld. Ben jij enkele dagen per week (door de week en'of in het weekend) beschikbaar', en heb jij zin in iets lekker(s) nieuws? meld je dan aan om deze uitdaging met ons aan te gaan. Stuur je brief aan: s. Heijboer Sol tegemst raat 40-42 4382 KN Vlissingen of mail naar: ma rk I cubage Isbeans.nl Een kijkje nemen in het provinciehuis in De Abdij, het kan komende zaterdag, foto: ellen de dreu

de Faam | 2007 | | pagina 61