Nieuwe Philips haarstylers Koken met leerling-kok GEZOCHT VRIJWILLIGERS (M/V) VOOR SENIOREN ACTIVITEITEN BANK Doel Senioren Activiteiten Bank is ouderen met bepaalde interesses bij elkaar brengen die liever niet in groeps- of clubverband activiteiten, ondernemen Van de vrijwilliger pi/v wordt verwacht dat hij ingeschreven ouderen (55-plussers) met dezelfde interesses met elkaar in contact brengt hij 1 ochtend in de week beschikbaar is hij enige ervaring heeft met tekstverwerking (Word) hij enig administratief inzicht heeft hij het leuk vindt met ouderen om te gaan Algemene informatie Voor de Senioren Activiteiten Bank worden twee vrijwilligers gezocht die (afwisselend) wekelijks spreekuur houden om geïnteresseerden in te schrijven en/of te matchen. Hebt u interesse of wilt u meer informatie? Bel dan naar Stichting Palladium en vraag naar mevrouw Cayla Aerssens, tel. 420460. Collega's gezocht! schoonmaakmedewerkers m/v Schoonhouden Ttsjv/"a'i'v/TiilDe Faam Woensdag 28 februari 2007 - Pagina 60 De Heatstyler Multi-styler (HP4698) is een van de nieuwe generatie haarstylers van Philips.De Mul ti-styler is een 10-in-l instrument met 10 kerami- sche accessoires voor het creëren van verschillen de kapsels. Een kleine krultang voor sterke kleine krullen; grote krultang voor grove, zigzag krullen; spiraalopzetstuk voor pijpenkrullen; borstelop- zetstuk voor zachte krullen, slagen en volume; straightener voor gladmaken van gekruld haar; wafel met wafelmotief (friseertang) voor kleine zigzag krullen; ovaal tang voor grote zigzag krul len en een driehoekstang voor grote hoekige pij penkrullen. De keramische laag beschermt het haar en ver deelt de warmte optimaal waardoor het haai- ex tra beschermd wordt> De verbeterde opwarm tijd brengt hem binnen 5 minuten op de juiste temperatuur en een indicatielampje is speciaal voor veiligheid en gemak. Het voltage is 20/230 Volt, het vermogen 16 Watt. De Multistyler is uitgevoerd in nachtblauw metal lic met donkerblauwe accenten en gouden styling accessoires. De bruto adviesprijs 44 euro. Philips biedt ook fraaie sets. Steeds meer mensen ontdek ken hoe lekkerlcoken met cho colade is. Zo is bijvoorbeeld de chocoladefontein in de afgelo pen maanden enorm populair geworden. Verkade .speelt met de introductie van speciale Kookchocolade in op deze ontwikkeling. De Verkade Kookchocolade is extra pure chocolade, speciaal geschikt om te smelten en daarna te verwerken. Kookchocolade brandt niet snel aan, en wan neer het stolt heeft het een diepe glans. Het geheim van Kookchocola de zit 'm in een hoger gehalte STICHTING PALLADIUM Zaterdag 31 maart te Vlissinaen Workshop "Dolfijnen energie, stroom van liefde en vreugde". Tijdens deze workshop verbinden we ons met de bijzondere liefdevolle, vreugde volle frequenties van de dolfijnen en we gaan de overvloed van deze helende energie ervaren. We doen dit d.m.v. praktische oefeningen en meditatie. Liefde heelt en vreugde transformeert. Thea Tigelaar en Janneke de Nooijer geven deze workshop in het centrum voor integrale gezondheid te Vlissingen van 10 tot 16 uur. kosten 45,00. Voor info of opgave: 0118-572116 dezunne@zeelandnet.nl www.dezunne.nl aan cacaoboter, waardoor de chocolade beter smelt en lan ger vloeibaar blijft. Dit doet overigens niets af aan de echte Verkade smaak. Met maar liefst 76% cacaobe- standdelen is Verkade Kook chocolade van de beste kwali teit. Kookchocolade vloeit als warme saus mooi uit over crê pes, ijs, cake of taart, maar smaakt ook heerlijk als choco lade-fondue met stukjes fruit en biscuit. Daarnaast leent Kookchocolade zich uitste kend voor het zelf maken van brownies. En wat te denken van kruidige chocoladesaus voor bij wild en gevolgelte? Met Kookchocolade gaat er voor chocoladeliefhebbers een wereld aan nieuwe ge rechten open. Kijk voor meer ideeën opwvww.kookchocola- de.nl. Verkade Kookchocolade is vanaf begin maart verkrijgbaar in de supermarkt. Een tablet van 180 gram is te doseren in negen blokjes van elk 20 gram. De consumentenadviesprijs voor een tablet Kookchocola de bedraagt 1,69. Gom Schoonhpuden is een landelijke organisatie op het gebied van schoonmaakonderhoud in diverse sectoren. Voor de schoonmaak van kantoren in Arnemuiden en Westkapelle zijn wij op zoek naar: De werktijden voor de locatie in Westkapelle zijn van 15.00 uur tot 16.30 uur, drie maal per week. De werktijden voor de locatie in Arnemuiden zijn op dinsdag en donderdag van 12.15 uur tot 13.45 uur. Eigen vervoer is noodzakelijk. Zie je zo'n plezierige parttimebaan met leuke colle ga's wel zitten, steek je graag je handen uit de mou wen en woon je in bovengenoemde omgeving? Neem dan contact met ons op! Gom Schoonhouden BV, telefoon: 06-20014111. Kijk ook eens op www.gom.nl Schoonmaken is een vak, schoonhouden een kunst. Wij hebben een plaats beschikbaar voor een Je gaat 1 dag in de week naar school en komt 4 dagen werken. Voor meer informatie en/of sollicitatie: Hotel Restaurant wde Leugenaar' T.a.v. K, Bleijenberg Boulevard Bankert 123 4382 AC Vlissingen. Telefoon: 0118-41 25 00

de Faam | 2007 | | pagina 60