De mannen van Opzij STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL 2e VGZ NATIONALE LOOPDAG Atletiekunie zaterdag 10 maart 2007 Kom op 10 maart a.s. naar één van de 35 plaatsen in Nederland en maak op een vrijblijvende en laagdrempelige manier kennis met: Hardlopen voor beginners Nordic Walking Sportief Wandelen Voor informatie en inschrijven: www.vgznationaleloopdag.nl Woensdag 28 februari 2007 - Pagina 59 'Bekende Nederlander of BN'er wordt vaak gebruikt voor een Nederlander die in de media bekend is gewor den. Het gaat hier voorname lijk om personen die voor de roddelpers interessant zijn. 'Bekende Nederlanders' is ook de titel van de nieuwe tentoonstelling van de Atlas Van Stolk in Museum Het Schielandshuis te Rotterdam. Sinds februari kunnen bezoe kers portretten en karikatu ren zien van ondermeer. Har ry Mulisch, Balkenende, Drees, Annemarie Jorritsma en Theo van Gogh. Aanlei ding voor de tentoonstelling is de verwerving van de teke ningen die Paul van der Steen maakte voor het maandblad Opzij. Ruim 100 bekende Ne derlandse mannen werden door Ciska Dresselhuis langs de feministische meetlat ge legd en aan de tand gevoeld over onderwerpen als carriè re, verdeling van zorg en huishouden. Het overige deel van de tentoonstelling be staat uit portretten, affiches en spotprenten van promi nenten door de eeuwen heen. Hiervoor is onder an dere geput uit de omvangrij ke deelcollectie (politieke) te keningen en spotprenten van kunstenaars als Louis Rae- makers, Piet van der Hem en Siegfried Woldhek. De tentoonstelling loopt tot en met t/m 28 mei 2007 Locatie Atlas Van Stolk in Museum Het Schielandshuis, Korte Hoogstraat 31, Rotter dam 010 - 217 67 67 www.atlasvanstolk.nl Openingstijden Di. t/m vr. van 10.00-17.00 uur, week end en feestdagen 11.00- 17.00 uur. Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een halfjaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. O Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op DONDERDAG 8 MAART zijn wij aanwezig in Grand Cafe Pare Central, Bellamy Park 34 in Vlissingen. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481-462453. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.kpspeek.nl De VGZ Nationale Loopdag wordt mede mogelijk gemaakt door Zorgverzekeraar ^aSKS. I AilSp-rtwereld QSjoïSa, Bovendien ontvang je jouw stappenplan tot een fitter leven en een persoonlijk beweegadvies! Je vriend, vriendin of partner kunnen ook inschrijven! De VGZ Nationale Loopdag vindt plaats op de volgende locaties: Alkmaar - Almere - Amersfoort - Amsterdam - Apeldoorn - Arnhem Barendrecht - Den Haag - Doetinchem - Dordrecht - Eindhoven - Etten-Leur Gouda - Groningen - Heerenveen - Hengelo - Hoogeveen - Hoorn Leeuwarden - Lelystad - Lisse - Nijmegen - Purmerend - Roosendaal Rotterdam - Sittard - Tilburg - Uden - Utrecht - Venlo Vlissingen (Walcheren-Dishoek) - Vught - Waalwijk Wageningen - Weert - Zwolle

de Faam | 2007 | | pagina 59