Vergeet uw stempas niet! www.uheeflhetvoorhetzeggen.nl 7 maart. Provinciale StatenBHERKIEZiNGENj U heeft het voor het zeggen De Faam Woensdag 28 februari 2007 - Pagina 12 Woensdag 7 maart 2007 zijn de Provinciale Statenverkiezingen, yeel mensen stemmen dan met een stempas. Zonder de stempas kunt u niet stemmen. Als u hem bent kwijt geraakt of als u hem niet ontvangen heeft, kunt u een nieuwe stempas aanvragen bij uw gemeente. Dat kan tot in ieder geval vijf dagen voor de verkiezingen. De stempas is vóór 21 februari door de gemeente toegestuurd. De proef met de stempas heeft als doel het stemmen gemakkelijker te maken. Doet uw gemeente mee aan deze proef, dan mag u in elk stem bureau binnen de gemeente stemmen. In sommige gemeenten wordt nog met de oude oproepingskaart ge stemd. Maar waarvoor stemt u op 7 maart eigenlijk? De Provinciale Staten vor men het bestuur van de provincie en hebben rechtstreeks invloed op u en uw leefomgeving. Zo bepalen de Provinciale Staten onder andere waar woningen en bedrijventerreinen worden gebouwd, de koers op terreinen als jeugdzorg en milieubeleid en het regionale openbaar ver voer. Ook kiezen de leden van de Provinciale Staten de leden van de Eerste Kamer. Meer informatie over de stempas en de verkiezingen vindt u op Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, door de Heere, voor ons toch nog onverwacht, is overleden onze lieve, altijd meelevende moeder, oma en over- oma NEELTJE JOHANNA HUISSEN-BLOK sinds 17 februari 1990 weduwe van Pieter Huissen in de gezegende leeftijd van 92 jaar en 10 maanden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Sint Maarten in de Groe te Goes, voor de liefdevolle verzorging Goes: M.C. Huissen Wilco en Kathinka Jorèns, Riduan, llana Peter en Doenja Skye Eline en Harold Iris, Remo Oost-Souburg: C.M. Kistenkas-Huissen R. Kistenkas Birgitte en John Eric, Bas 21 februari 2007 Correspondentieadres: Hudsonstraat 13 4388 CR Oost-Souburg Aansluitend aan de rouwdienst, welke is gehouden op maandag 26 februari in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', heeft de begrafenis plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats te Goes. De onder A en B genoemde advertenties zijn standaard 74 mm breed. Oplage De Faam 54.000 inclusief bezorging buiten de woonkernen Afsluittijden: Opgave familieberichten kan tot maandagmorgen 11.00 uur. Spoedeisende berichten kunnen tot maandag 14.00 uur worden doorgegeven. Veel te vroeg, want zij had nog zoveel plannen, heb ben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze allerliefste mama, dochter, kleindochter, zus en tante Pieternella Wilhelmina de Vos- van Sluijs -Els- in de leeftijd van 38 jaar. Voor altijd in ons hart Goes: Jacky de Vos Sven Youri 's-Gravenpolder: Piet van Sluijs Jozien van Sluijs-Traas Goes: Rinus de Vos, in herinnering Ella de Vos-de Munck Kapelle: Oma van Sluijs Kapelle: Hans van Sluijs Kapelle: Wilma Dogan-van Sluijs Huseyin Dogan Dennis Chantal Merlijn 20 februari 2007 j Zuidvlietstraat 43, 4461 GW Goes Aansluitend aan de afscheidsdienst, welke is gehouden op zaterdag 24 februari in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', hebben wij Els begeleid naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Familieberichten bevatten mededelingen van: A. geboorte, verloving, huwelijk, jubilea, verjaardagen dankbetuiging B. overlijden, dankbetuiging en Memoriam Telefoon tijdens kantooruren 0113 -274014 Fax 0113 - 274010 E-mail: fabe@whk.wegener.nl Draag me mee Als de dood ons eens scheidt. Weet ik: we zijn elkaar nog niet kwijt. Draag me mee op een plaatsje apart. Draag me mee in je hart. Mijn taak is hier voorbij. Denk met vreugde terug aan mij. Blijf niet om me treuren. Het leven is mooi, vol met kleuren. De zon zal steeds voor je schijnen. En al je zorgen zullen verdwijnen. Draag me mee op een plaatsje apart. Draag me mee in je hart

de Faam | 2007 | | pagina 12