HET PERSOONLIJKE SLAAPADVIES Sand voor Scandinavisch slaapcomfort BIJ SLEEPY! Individueel slaapcomfort! Er is geen slaapsysteem ter wereld dat ideaal is voor iedereen, leder mens is anders gebouwd en heeft andere voorkeuren. De één ligt graag hard, de ander liever wat zachter. Dat hangt ook af van de lichaamsbouw, het gewicht en de persoonlijke voorkeur. Het ideale bed is er niet, maar bij Sleepy kunt u ontdekken welke combinatie voor u het lekkerst ligt. Heeft u wel eens gehoord van Ergo Sleep? Ergo Sleep is het slaapsysteem dat de perfectie op een simpele wijze benadert. De lattenbodem en boxspring van Ergo Sleep is op maat verstelbaar, naar ieders lichaamsvorm. Met behulp van een testbed en de computer wordt uw persoonlijke slaapprofiel gemeten. De zones waar het lichaam meer of minder steun nodig hebben, worden netjes in kaart gebracht. De bedbodem wordt helemaal voor u persoonlijk ingesteld. Wanneer uw lichaamsgewicht (bijvoorbeeld door zwangerschap] verandert, komt u gewoon weer in de winkel proef- liggen. Aan de hand van de computeruitdraai kunt irde bodem thuis eenvoudig zelf instellen. Ergo Sleep is een bijzonder doordacht systeem, dat persoonlijk slaapcomfort garandeert. Het concept is niet zo maar tot stand gekomen, daar is jarenlang weten schappelijk onderzoek aan vooraf gegaan. Sleepy is dealer van dit concept. Is u interesse gewekt? Kom het dan zelf zien en proberen bij Sleepy. De slaapwinkel met advies! Een bed van Sand is gemaakt om samen op te wonen, te ontspannen en te werken, De slaapkamer verandert in een leefruimte. Een ruimte waarin ik kies voor luxe, kwaliteit en comfort. Een bed van Sand Geeft me dat heerlijke sluimergevoei bij het ontwaken. Neemt mijn gedachten geruisloos mee in een spannend boek. ontbijten. relaxen slapen - isiia

de Faam | 2007 | | pagina 43