BreedUit n Sz Ying's Wokpalace SPECIALE AANBIEDING ONBEPERKT WOKKEN EN DRINKEN Met vliegtuig reizen door jazz en blues Hotel Restaurant PÏCCard Lunch-wok €10.00p.p. Achtste Scratch-Messiah in lacobskerk groots als vanouds inn De Faam Oostkapelle Oostkapelle Keuze uit meer Jan 3£C soorten pannenkoeken ^ÊÉSÊgj^B L Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel. 0118-413551 ^^^H^bPICCARD Gelegen direct achter de boulevard Voor info data kunt u altijd even bellen! Maandag t/m vrijdag: 4-GANGEN DINER BUFFET a 19,50 p.p. v.a. 18.00 uur GRATIS GEBRUIK VAN HET ZWEMBAD! Kijk op www.piccard.ni Zaterdagavond Regelmatig Live Muziek MEDITERRANE BUFFET a 24,50 p.p."* v.a. 18.00 uur Zaterdagavond groepen vanaf 10 personen 10% korting op de totaalnota inclusief drankjes! Op zondag tijdens de Familiebrunch en Barbecue buffet eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee! Zondagavond: BARBECUE BUFFET a 19,50 p.p. v.a. 18.00 uur Sm Familie Brunch 19,50 p.p. j 25 febr. - 4, 1125^ mrt. 8 9 apr. (Pasen) - 22 apr. Chinees Wok-Restaurant in februari, maart en april 18,95 per persoon Kinderen 3 t/m 6 jaar 69- 7 t/m 12 jaar 10,- 22,95 per persoon Kinderen 3 t/m 6 jaar 8,- 7 t/m 12 jaar 12,- Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 40 Étf Q Domburgseweg 75 0-1 18-582897 Dagelijks geopend! Piraten prinsessenfeestjes Boerengolf klnder-speelparadijs Familiefeestjes kin der pannen koek en Schminken www.pannekoekenbakker.nl Nieuwendijk 23, Vlissingen Bij de jachthaven 0118-441337 Reserveren gewenst 3-GANGEN KEUZEMENU a 17.95 Tompoes van gerookte zalm en roomkaas Doperwtensoep met katenspek Carpaccio met Parmezaanse kaas Wijtingfilet met Hollandse kruidenkorst Rundersteak met waterkerspuree en gebakken champignons Zweeds varkensfilet met zuurkool en een romige mosterdsaus Crème brulee van hazelnoot en peer Koffie met luxe chocolade Iedere 2de 4de zaterdagavond van de maand LIVEMUZIEK 19.00/23.30 uur Maandschotel Runderstoofschotel Stroganoff Incl. bijpassende garnituren 12,50 op=op 99 99 Dinsdag t/m vrijdag 17.00-22.00 uur e#; Zaterdag - Zondag 17.00-22.00 uur Deze prijzen zijn inclusief soep, voorgerechten, warm buffet, wok, teppanyaki en nagerechten. Inclusief drank zoals bier, wijn, frisdrank, aperitief, koffie en thee. Exclusief sterke drank zoals jenever, gin, whisky, likeur etc. van 12.00-15.00 uur 's Maandags gesloten Spuistraat 67-69 Vlissingen Tel. 0118 - 415151 (in centrum Vlissingen) door ellen de vriend GOES - Een spectaculaire mix van authentieke Turkse dansen, Oosterse sferen, kleurrijke kostuums en dui zelingwekkende choreogra fie. Dat is op 1 maart te zien in Theater De Mythe in Goes. The Fire of Anatolia brengt de voorstelling De Legende van Pandora. Fire of Anatolia is één van de bes te dansgroepen ter wereld, zeg gen kenners en erg beroemd in Turkije. De groep begon de aller eerste Nederlandse tournee op 13 februari in Kerkrade en ein digt op 18 maart in Amsterdam. MIDDELBURG - Een jazz-bluesy muziekprogramma zet Carmen Gomes zaterdag 10 maart neer in 't Spiegeltheater in Middelburg. De titel van het programma is So mebody to love. De titel is ont leend aan de popsongs- van Jefferson Airplane. Gomes heeft dit thema uitgewerkt tot een prachtig muzikaal overzicht van de jaren zestig met een aantal mooie covers. Behalve de titels ong passeren ook prachtige num mers van Bob Dylan, Herbie Han cock, de Beatles, Nina Simone, The Kinks en Ike en Tina Turner. Het optreden begint om 20.00 uur en kaarten kosten tien euro. Kaartverkoop via:0900-3300033. In Zeeland staan twee optredens gepland: op 22 februari in Ter- neuzen en donderdag 1 maart in De Mythe in Goes. Fire of Anat olia is een uniek project onder leiding van artistiek directeur Mustafa Erdogan. De groep be staat uit vijfenveertig topdansers en zes muzikanten. Zij nemen bezoekers van hun show mee in één grote wervelwind van kleur, klank, ritme en snelheid. In de magische sferen van 1001 nacht met prinsen, prinsessen, sultans, zwaardvechters en buikdanse ressen. Wat Riverdance voor de Ierse dans heeft gedaan doet Fire of Anatolia voor de Turkse dans- shows. De spectaculaire show De Legende van Pandora be staat uit twee delen. Beide delen vormen een continue aaneen schakeling van grootschalige dansen die uitmonden in de overwinning van het goede op de duistere krachten van het kwaad. De show opent met een korte vertelling over de schepping van het land Anatolië en het heilige vuur op Nimrod. Door opzwe pende dansscènes, schitterende kostuums, duizelingwekkende special effects en heerlijke origi nele muziek worden verschillen de mysterieuze scènes vertoond. Namen passeren als De Vuurce- remonie, Rivieren van Vuur, De Vuurdansen, Het Leger van de Duisternis en De Driehoek van Liefde. In het tweede deel van het programma zegevieren de goe den en geven de slechten hun VLISSINGEN - De Scratch- Messiah van Handel wordt zaterdag 3 maart voor de achtste keer uitgevoerd in Vlissingen. Driehonderd ama teur-musici en zangers stude ren in één dag Handels be roemde oratorium in en voe ren dit uit. De animo om aan deze Scratch-Messiah mee te doen was weer groot. "Er zijn voldoende deelne mers om een grootkoor en een orkest te vormen. Men sen uit Zeeland, maar ook van ver daarbuiten, komen 's morgens naar de Sint Ja- cobskerk om samen te oefe nen. Ze hebben zich individu eel zes weken voorbereid, maar from scratch wil zeg gen dat zij op deze dag voor het eerst allen samen repe teren", zegt woordvoerder Fransje Frohn. Dirigent Jules van Hessen stoomt koor en orkest klaar voor de uitvoering, die om 19.30 uur begint. Het koor en het orkest worden bijge staan door een aantal be roeps- en amateur-solisten van een hoog niveau. Kaarten kosten in de voor verkoop acht euro bij De Koperen Tuin in Goes, Prime ra Burger in Middelburg en boekhandel Van de Hoeven in Vlissingen. In de magische sferen van 1001 nacht met prinsen, prinsessen, sultans, zwaardvechters en buik danseressen, dat is de duizelingwekkende show The Fire of Anatolia, foto: pr

de Faam | 2007 | | pagina 40