kij ken lezen I u isteren Huur, I nu uw CV-ki waardecheque Alstublieft! 0118-635256 of 0117-440433 -essent i Delta Gasservice Win een dvd van Piet Piraat! dé Weekkrant samen met goed voor 125 euro korting Bel nu ons informatienummer of stuur de antwoordstrook op. De Faam Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 6 Slapeloze nachten... door josie kneepkens VLISSINGEN - Een spijkerbed, een kamer met veel te smalle bedden en een kamer met gi gantische boxen waaruit harde dreunmuziek komt. Eén ding is zeker, in Motel Insomnia in Vlissingen zul je zeker geen oog dicht doen. Gelukkig voor de bezoekers is de Oude Timmerfabriek.in Vlis singen dan ook geen echt mo tel, althans nog niet. In de toe komst zal het wel deze bestem ming krijgen. Het kunstenaars project 'Motel Insomnia', een initiatief van Stichting Het Zuid- licht, speelde hier alvast op in en liet tien kamers inrichten door architecten en beeldend kunstenaars. Het project duurt nog tot en met 18 februari. In de stromende regen wandel den de eerste bezoekers afgelo pen donderdagavond de Oude Timmerfabriek op het Schelde- terrein binnen. Het gigantische spookgebouw straalt aan de buitenkant een mengeling uit van oude vervlogen tijden en iets onwerkelijks. Afgebladder de verf, enorme fabrieksramen, vaak met een gebroken ruitje en de gloed van paars licht op de bovenverdieping, doen je in een wel heel typisch sprookje wa nen. In de entree worden de be zoekers verwelkomd met champagne of glühwein. Het is koud in de gigantische ruimte. Veel mensen besluiten hun jas sen aan te houden, maar de sfeer is er niet minder om. Nieuwsgierig wandelen ze met hun glaasje, kamer na kamer binnen, om verrast te worden door de eigenheid waarmee el ke kamer ingericht is. Een geur van latex komt ze tegemoet. Ka mer tien is ingericht als een soort oud Romeins badhuis. De drie bedden van witte tegels lij ken niet echt comfortabel te lig gen. Kamer negen is er één voor wel heel erg smalle mensen, zo verraadt de deuropening al. De Om 20.30 uur start in de lob by een nachtclub met gezel lige zitjes rond een groot po dium. Uit de boxen schalt ja ren dertig muziek. Tegen het rode achterdoek dansen schaars geklede vrouwen. In een hoekje achteraf, zit een vrouw met haar borsten ont bloot in haar eentje. Veel be zoekers kijken haar even nieuwsgierig aan en lopen dan enigszins ongemakke lijk weer door. De nachtclub is donderdag 15 februari nogmaals te zien. Zaterdag 17 februari heden de Nighthawks at the Diner Rood op. Zondag 18 febru ari speelt het akoestisch trio JAB in de lobby. Meer infor matie is te vinden op- www.motelinsomnia.nl. twee bedden zijn zo smal dat zelfs een slank iemand er net één been in zou kunnen leggen. De badkamer heeft het meeste bekijks. De douche, het bad, de wastafels, het toilet en zelfs de wc-rol zijn uiterst smal. Het le vert enthousiaste reacties op. De kamer met het spijkerbed heeft iets lugubers. Het licht gaat van tijd tot tijd uit, er blaast wind van ventilatoren en uit boxen klinkt het geluid van storm en onweer. Tien kamers. Tien sferen. Tien totaal verschillende inrichtin gen allemaal met één doel: sla peloze nachten. Welkom in Mo tel Insomnia. Er is weer een nieuw en span nend avontuur van Piet Piraat op dvd (Piet Piraat en het Vlie gende Schip) verschenen en lezers van deze krant maken kans op een gratis exemplaar. Het enige dat je hoeft te doen is de volgende zin af te maken en een smsje te versturen: De vorige film van Piet Piraat en z'n vrienden heette Piet Piraat en de Betoverde Sms het antwoord naar nummer 2121 als volgt: begin het bericht met WIN(spatie)) PIRAAT (spatie) en vervolgens het juiste woord. U ontvangt 1 SMS-bericht te rug a 40 ct. De winnaars worden z.s.m. op de hoogte gesteld. Het nieuwe avontuur van Piet Piraat en zijn scheepsmaten begint als de Scheve Schuit in volle zee op een ander schip botst. Ze ontdekken dat het om de Wankele Walvis gaat, een schip dat door Neptunus is vervloekt en waarvan de be manning in stenen beelden is veranderd. Kapitein van de Wankele Walvis is de mooie Marilyn. P iet is op slag verliefd en wil de vloek ongedaan maken. Daar voor moeten de beelden besprenkeld worden met het blauw uit de regènboog. Maar hoe geraken de piraten aan dat stukje regenboog? Dan ontdekt Piet dat de Wankele Walvis een vliegend schip is. Om het mechanisme in wer king te zetten, hebben ze een blauwe parel nodig. Samen met Berend en Steven vaart hij naar Oestereiland. Stien blijft achter. Zij is jaloers op de mooie Marilyn en pro beert dan ook om één en ander in de war te sturen. Op Oes tereiland loopt ook al niet alles volgens plan voor Piet en co. J Zullen ze aan een parel geraken? De nieuwe dvd Piet Piraat en het Vliegende Schip is vanaf 14 februari verkrijgbaar in de winkel. Vul deze antwoordstrook in en stuur deze op naar Delta Gasservice, Antwoordnummer 613, 4330 WB Middelburg. (Postzegel niet nodig) Naam Voorletters Dhr. Mevr. Straat Huisnummer Postcode Telefoon Woonplaats E-mail Huur, lease of koop nu uw CV-ketel bij Delta Gasservice en u ontvangt een waardecheque! Deze cheque geeft u recht op een eenmalige korting van 125 euro. Deze korting krijgt u als u uw oude ketel vervangt door een energie-zuinige HR-ketel uit de Delta Gasservice Keurselectie. www.deltagasservice.nl Hoe oud is uw CV-ketel? jonger dan 12 jaar ouder dan 12 jaar Bel mij voor: een vrijblijvende afspraak met een adviseur een afspraak voor een serviceabonnement Stuur mij een informatiepakket Een rustige nacht kun je in het Vlissingse Motel Insomnia niet verwachten, foto: izaak verkeste Vraag naar de voorwaarden. Niet in combinatie met andere acties.

de Faam | 2007 | | pagina 6