ostoen inspire Bouwen met een Hart voor u! VELUX gaat voor zonne-energie! VELUX® Bostoen in Zeeland Bouwen met oog voor detail )f buitenzonweringen rolluiken de, :ers t Zeeland aan je voeten Tuiv/"NN/tiitlDe Faam Caljouw Rademaker v^uiIerI VERHUIZINGEN Verhuizingen in binnen- en buitenland Piano- en vieugeltransport Antiekvervoer Meubelopslag Overzeeverpakkingen De 1996 Wij zijn gevestigd te: www.caljouw-rademaker.nl www.bostoen.nl ZUINIG OP RUIMTE.NL www.velux.nl Kunststofmontagebedrijf F.P. POORTVLIET Kunststof kozijnen Dakgoten met sierklossen Dakkapellen Volledige kunststof www.fppoortvliet.nl Opvallend, exclusief en zelfs spectaculair wonen? Nog even wachten en de verkoop van De Scheldewachters gaat van start. Hier woont u op loop afstand van het centrum van Goes binnen de privacy van uw eigen, comfor tabele appartement. Met een fabelachtig uitzicht dat zijn weerga niet kent Uw woning is op kilometers afstand zichtbaar. Dat is pas wonen op hoog niveau! SCI UUQCl goes Voor wonen op hoog niveau kijkt u alvast op www.descheldewachters.nl of belt u 0113 - 271977 Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 34 Kuipersweg 23/25 De Roterij 17 Verrijn Stuartweg 26 Ambachtsstraat 20 4338 PH Middelburg 4328 BB Burgh-Haamstede 4462 GE Goes 4538 AW Terneuzen 0118 -626 649 ©0111 -650 165 ©0113-227 062 ©0115-617 840 Bostoen heeft een zeer succesvolle start gemaakt in Nederland. Binnenkort start de bouw van du tiet sta woningen. In Hulst, Clinge. Tetneuzen en Goes zullen de eerste Bostoen woningen worden gebouwd. Bostoen is daarnaast, in samenspraak met de gomeento Terneuzen bezig met het ontwikkelen van een gloednieuw kantoorpand wat een plaatsje zal krijgen op de toplocatie Handelspoort Zuid. Bostoen heeft zijn bouwproces ol geheel aangepast aan du Nedurlundsc markt, dit betekent dat du woningen die worden aan geboden en worden gebouwd geheel voldoen aan het gekiende bouwbesluit. Do technische installaties in de woningen worden aangelegd dop! erkende Nederlandse installateurs, kortom ook hier is de kwaliteit gewaarborgd Bostoen Is or van overtuigd dat zijn in Belgid alom geprezen prijs-kwaliteitverhouding ook in Nederland een succes zal worden. Nieuwsgierig geworden? Neem contact met onze directeur Nederland Dhr. van Bundcrcn, mobiel telefoonnummer 06-53215685 en ervaar wat Bostoen voor u kon betekenen. Voor meer informatie kijk op de uitge breide website: Elke klant heeft specifieke wensen en dat beseffen ze bij Bostoen maar al te goed. Bostoen is in staat om elke woning juist dat persoonlijk tintje te geven, door het aanbrengen van specifieke details, waarmee uw woning zich onderscheid van de andere woningen. Bostoen kan u uitgebreid adviseren in het j kiezen van die specifieke details welke u woning oen oigen karakter geven i Uiteraard wordt ook hiervoor geheel vrijblijvend aon aanvullende offerte gemaakt. Wilt u luiken aan de gevel, interieurtimmerwork, een open haard, een mooi vormgegeven trap bij Bostoen kan het allemaal, en dit op oen hoog afwerkingniveau en tegen aeu betaalbare prijs. Bostoen bezorgt u binnen zeer korte termijn een uitgebreide offerte voor uw woning. Desgewenst verzorgen wij al in het offerte- i stadium een 3d tekening, zodat u exact kan zien hoe u woning er straks uit komt te zien. Postbus 118 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-432464 Fax 0115-432235 VELUX introduceert buitenzonweringen en rolluiken op zonne-energie. Geheel snoerloos, milieubewust en met de afstandsbediening vanuit uw luie stoel te bedienen. Wanneer u voor 1 april a.s. een buitenzonwering of rolluik aanschaft, hebben wij voor u een verrassing in petto. Een VELUX specialist installeert dan geheel gratis het door u gekochte product Uw VELUX dealer vertelt u er graag meer over. Kijk voor meer informatie en voor een dealer bij u in de buurt op www.velux.nl. Wij doen u graag vrijblijvende prijsopgave Dekkersweg 12 Nieuwdorp Tel. 0113-613395

de Faam | 2007 | | pagina 34