VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE fc Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 30 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg MANDATERING Burgemeester en wethouders van Midaelburg en de burgemeester van Middelburg maken bekend dat zij bij besluit van 6 februari 2007 hebben besloten om het Overzicht Mandaat, Vertegenwoordiging en Onderteken ing te wijzigen. Deze wijziging betreft een aantal toevoegingen waar onder het beslissen op aanvragen op grond van de Verordening leerlingenvervoer gemeente Middelburg. Deze wijziging is met terugwerkendebracht in werking getreden vanaf 1 januari 2007. Het totale overzicht, waarin deze wijzi ging is verwerkt en de zesde wijziging zelh liggen voor iedereen ter inzage bij de informatiehoek in het stadskan toor, Kanaalweg 3. Daar kan men des gewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen-. GOEDKEURING WIJZIGINGS PLAN EX ARTIKEL 11 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat hun besluit ex artikel 11 van de Wet op de ruimtelijke ordening (WRO) van 10 januari 2007 tot wijziging van het bestemmingsplan voor het perceel Breeweg 102 bij besluit van 30 janua ri 2007, nummer RMW0701119/ 172/12 is goedgekeurd door Gede puteerde Staten van Zeeland. Het wij zigingsplan betreft de vergroting van een agrarisch bouwblok ten behoeve van de plaatsing van een mestbassin. Het goedkeuringsbesluit, alsmede het vaststellingsbesluit en het desbetreffen de wijzigingsplan liggen gedurende zes weken, van 16 Februari tot 29 maart 2007 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende de termijn van terinzage- legaing kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Gedurende de beroepstermijn kan tevens een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend bij ae voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien er binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking, voordat op dat verzoek is beslist. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan de Kroo Ruitersport te Nieuw- en Sint Joosland voor het oprichten en veran deren van een inrichting bestemd voor het bedrijfsmatig houden van paarden en pony's als onderdeel van de mane ge, het geven van rij-, spring- en dres- suurlessen, het verhuren van boxen als pensionplaatsen voor stalling paarden en pony's van derden, het houden en organiseren van (hippische) evene menten, zoals nationale en internatio nale spring- en dressuurwedstrijden, alsmede voor het houden van pony kampen, ruiter arrangementen, buiten- ritten en demonstraties op allerlei gebieden van de paardensport. De inrichting is gelegen aan de Boomdijk 1 te Nieuw- en Sint Joosland, kada straal bekend gemeente Middelburg, sectie X, nr. 1127 gedeeltelijk, 2906, 2964, 3030 en 3031 Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf 15 februari tot en met 28 maart 2007 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aange vraagd, telefoonnummer 67 52 48. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Beroep Van 16 februari tot 29 maart 2007 kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grona van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voor zitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geheven. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbeschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een vergunning als li li I bedoeld in artikel 8.1lid 1onder a en c van de Wet milieubeheer is inge diend door Ridaa BV. voor het oprich ten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van het ingieten van lagers en lagerbussen met witme- taal. De inrichting is geprojecteerd aan de Ampèrewea 42, kadasfraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 625. Een ontwerpbeschikking is opgesteld waarin wij voornemens zijn om de gevraagde vergunning te verlenen. Inzage De aanvraag, de ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen vanaf 15 februari tot en met 28 maart 2007 elke werkdag tijdens kantooru ren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakba lie dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf tele fonisch bij de afdeling te worden aan gevraagd, telefoonnummer 67 52 48. Desgevraagd wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Zienswijze In de periode vanaf 15 februari tot en met 28 maart 2007 kunnen gemoti veerde zienswijzen over de ontwerpbe schikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Het is ook mogelijk om uw zienswijze mon deling in te dienen. U kunt hiervoor een afspraak maken via telefoonnummer 67 52 48. Degene die een zienswijze heeft inge diend kan ons gemotiveerd verzoeken om zijn persoonlijke gegevens niet ter inzage te leggen en aan andere toe te zenden. Burgemeester en wethouders van Middelburg zullen de Wet open baarheid van bestuur als afwegingska der gebruiken voor de beoordeling of er reden is het verzoek om geheimhou ding van de persoonlijke gegevens te honoreren. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Achter de Houttuinen 48: plaatsen rolluik; Koestraat 30: plaatsen antenne- opstelpunt; Lange Delft 25: vernieuwen pui, entree en reclame; Lange Delft 38: vernieuwen pui, entree en reclame; Langeviele 33/37: wijzigen reclame; Langeviele 47: veranderen binnenin richting, herstel plafonds en stucwerk en herbouw tuinmuur; Markt: aanpassen verlichting; Molenwater 99: aanleggen helling- baan; Molenwater 99: gedeeltelijk veran deren Stadsschouwburg; M. Smallegangehof 23: veranderen trapsparing; Noordweg 493-495: wijzigen inde ling en functie; Ooststraat 2A: verbouw werkplaats (voormalige sportzaal) tot woning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend, alsmede een gedoogbe- sluit is genomen (tussen haakjes staat de datum van verzending): Achter de Houttuinen 10: sloop schietbaan en kantoorunits (2-2). Grootmede 92: vergroten kap (2-2). Kruitmolenlaan 185: voldoet aan brandveiligheidsvoorschriften (2-2). Nieuwe Haven 39: gedoogbesiuit voor bouwen loggia in het achter- dakvlak zonder dat de daarvoor ver eiste monumenten- en bouwvergun ning zijn verleend (5-2). Noordweg 283: wijziging op een eerder verleende bouwvergunning d.d. 28 november 2005 voor het uit breiden van de woning 31 -1 Oosterscheldestraat 213: vernieu wen serre (2-2). Pottenmarkt 5-7: verwijderen dak bedekking met asbesthoudende onderdelen van een achterbouw (6- 2). Prinses Margrietstraat 16: uitbreiden woning (2-2). Prooijenseweg 14: bouw woning (1 - 2). Segeersstraat 70: vervangen houten kozijnen (7-2). Sint Laurenslaan 20: plaatsen kap op garage (1-2). Votaweg 27A: bouw vrijstaande woning (7-2). Usselstraat 66: plaatsen bijkeuken (7-2). Zuster van Donkstraat 4, Arnemuiden: bouw schuur/garage (1-2). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en bouwvergunningen is verleend: Vlasmarkt 11bouw dakterras met toegangstrap. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 16 februari tot en met 29 maart 2007 voor een ieder ter inza ge bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belangheb bende die het niet eens is met de ver leende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een ziens wijze naar voren heeft gebracht 'danwel aan wie redelijkerwijs niet worden verweten daartegen leen zienswijze te hebben inge bracht), kan tijdens genoemde inzag etermijn een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor VRIJSTELLINGSPROCEDURE Koudekerke - het vergroten van een woning Langeweegje 43 (art. 15 Wet RO); Westkapel Ie - het bouwen van een garage Utrechtsestraat 8 (art. 19, lid 3 Wet RO); - het vergroten van een woning/plaat sen kap op garage Bel linkstraat 2 (art. 15 Wet RO); Zoutelande - het vergroten van een berging Jan van Gent 11 (art. 1 9, lid 3 Wet RO); - het' plaatsen van een garage Zuidstraat 6 (art. 19, lid 3 Wet RO) De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergunning te verlenen door toepas sing van genoemd artikel. In ver band hiermee liggen de ontwerp vriistellingsbesluiten en de relevante stukken van 15 februari t/m 28 maart 2007 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u mon deling of schriftelijk een zienswijze tegen een bouwplan bij het college indienen. BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Aagtekerke - het slopen van een woning Aagtekerkseweg 8; Grijpskerke - het plaatsen van een opbergloods Rorikshilweg 1 Koudekerke - het vergroten van een strandpaviljoen Strandweg; noemd besluit komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrij ving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gron den van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Rouaansekaai 25: storten beton- vloer kelder. Sint Janstraat 58: isoleren kapcon structie, vernieuwen goot, plaatsen twee dakramen. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 16 februari tot en met 29 maart 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen net ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (als mede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswij ze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd be-roepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vèreist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrecnter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 16 febru ari tot en met 29 maart 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Hoogstraat 20: het verwijderen van Leger des Heilssymbolen uit de glas-in-lood-ramen. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. - het bouwen van een garage Bigaekerkseweg 67; Meliskerke - het tijdelijk plaatsen van 2 units Burg. Adelaarstraat 2; Serooskerke - het vergroten van een woning Vrouwenpolderseweg 15; Veere het bouwen van een serre Baljuwstraat 11 - het vernieuwen van kozijnen/veran deren gevelindeling Kaai 109; - het veranderen van een woning tot hotelkamers Markt 29; Westkapelle - het vergroten van een bedrijfsloods Prelaatweg 9; - het vergroten van een woning/plaat sen kap op garage Bellinkstraat 2; - het vergroten van een woning Zuidstraat 5;(2e fase) Zoutelande - het plaatsen van een kap op garage Swaalingestraat 40; Wij wijzen u erop dat tegen deze aan vraag om een bouw-/sloopvergunning géén"bezwaarschrift ingediend kan wor den. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). Lees verder op pagina 31

de Faam | 2007 | | pagina 30