Klaas, wat bewonderen wij jou! Pa, ma, jullie zijn fantastisch! Hart onder de riem van bezorgde moeder Tf^v/aJNffAiiilDe Faam OVER TWEE WEKEN LEEST U IN DEZE KRANT WELKE INZENDINGEN Kus van Anthonie, Gerda en BELOOND ZIJN MET ONZE VALENTIJNSPRIJZEN! 1111% Woensdag 14 februari 2007 - Pagina. 17 Op 32-jarige leeftijd kwam Klaas van der Schoor alleen voor zijn gezin te staan. Plot seling overleed zijn vrouw. Hij bleef achter met zijn drie- dochtertjes, waarvan de jongste nog maar zes weken was. Zijn wereld stortte in. Na een paai" jaar kwam Cor- rie op zijn weg met haar twee kinderen. Na verloop van tijd besluiten ze te trouwen. Me dio 20Q1 krijgt Corrie allerlei vage klachten. Na vele on derzoeken krijgen Klaas en Corrie te horen dat ze MS heeft, een agressieve vorm. Ze gaan een zware tijd tege moet, want hoe hou je vanuit je rolstoel je gezin draaiende. Klaas stort zich op zijn gezin. Ook hun huis wordt aange past. Klaas steekt stevig de handen uit de mouwen. Waar de aannemer 's mid dags stopt, gaat hij tot laat in de nacht verder. Dit alles om de kosten te drukken. Boven dien krijgen ze door allerlei bezuinigingen geen huis houdelijke hulp meer. Naast zijn drukke baan als verte genwoordiger is Klaas huis houdelijke hulp, boodschap penjongen, wijkverpleger voor Corrie en een echte va der voor de kinderen. On danks zijn grote zorgen om zijn Corrie maakt hij nog vaak grappen en grollen. Dat houdt hem op de been. Maar achter zijn ogen zien we soms een traan. Tot hem zouden we willen zeggen: Lieve Klaas een dikke kus en wat bewonderen wij jou, hoe jij je gezin runt en nog tijd hebt voor je vrien den. Lenie en Wïm de Visser Ja Anthonie, wie had dat ge dacht? Datje zo werd verrast! Jij bent mijn grootste valentijn. Ik wilde je het nog even laten weten. Voordat je het zou vergeten. Een dikke knuffel van je vrouw. Gies: Elke keer als jij me aankijkt. Dan voel ik dat ik thuis ben. Elke keer als ik aan jou derde Dan weet ik dat ik juist ben. 'Altijd heb ik je lief, Clouseau Bedankt voor een liefdevol- en respectvol jaar. Ik heb, dankzij jou, weer vertrouwen gekregen in de toekomst. Ik hou van jou!!! xxxjeliefie Davied, Your the best thing that ever happened to me. I love you. Happy Valentine, xxx Eveline Middels deze hartekreet wil ik mijn man laten weten dat hij een eersteklas schat is. Hij staat altijd voor iedereen klaar, en in het bijzonder voor mij en onze dochter. We hebben door de ja ren heen al veel meegemaakt, leuke en minder leuke momen ten. Maar hij weet van het leven altijd één groot feest te maken. Kortom, Gamal bedankt voor je gouden hart! Wij vinden het leuk om onze opa en oma te verrassen. Omdat oma en opa (Baard) altijd goed voor ons zorgen als papa en ma ma aan het werken zijn. Veel liefs, Comé Alyssa Hé, gouden mannetje! (Mr. Mambo) Ik wil je zeggen dat ik onwijs veel van je hou. Ondanks onze moeilijke start ben ik ervan overtuigd dat we het zullen redden samen. Ik zal me er 1000% voor inzet ten. Heel erg veel liefs, je popje Lieve Sylvia, Je bent mijn kind, reeds 23 jaar. Vele situaties hebben wij samen meegemaakt. Tijden van scheidingen, vreug de, pijn en verdriet. Je hebt dat leven niet verdiend. Ondanks alles wil ik jou zó véél geven. Ik wil alleen zeggen dat ik zó véél van jou hou En jou een goed leven toewen sen zal. Je mammie, Yvonne Lieve Resy, Ik ben al gek op jou vanaf de eer ste dag. Op je mooie ogen en je lieve lach. Heb je leren kennen als een zelf standige wouw. En ondanks ons kleine dipje, hou ik heel veel van jou. We kunnen samen lachen en hebben ook af en toe een traan. Maar ik hoop dat onze liefde al tijd blijft bestaan. Veel liefs van jouw snoepje. Jaco, Ik wilde effe zeggen dat ik van je hou. Dikke kus, Rimanda xxxxxxx Lieve Johnny, Met jou wil ik samen honderd worden! Love you. Jouw Druppeltje. Lieve Patrick, De verhuizing van Brabant naar Middelburg, was voor mij en mijn kinderen een hele grote stap. Maar dankzij jouw liefde en steun hebben wij hier eindelijk ons plekje gevonden. Liefs van Heidi. Lieve (o)pa Bert en (o)ma Nel, Veel geluk in jullie nieuw wo ning en nog vele jaren samen. Ook oma Mary Sies. Bedankt voor alles! Liefs, Erwin, Elles, Daryl, Martin, Jeanine en Jeroen. Allien is jou naam. Schrijf ik hem fout, dan treft mij de volle blaam. Jij bent mijn stille Valentijn. Als jij het goed vindt, wil ik meer dan alleen maar 'gedag'. Niet alleen jouw naam is mooi, De Kerstman. Rien, Jij bent mijn rots in de branding. Ik hou van je. Elly. Ik wil Edwin bedanken voor zo veel kleine dingen. Dingen die voor een ander mis schien heel vanzelfsprekend zijn. Na een emotionele zware tijd, kwam Edwin op mijn pad en hij heeft mijn hart weer opengezet voor de liefde. Ik durf weer te verhouwen, duif weer te geven om en te houden van. Bedankt dat je mij mezelf laat zijn, lieve, lieve Ed! Heel veel xxx, jouw meisieü Voor onze lieve opa en oma Kamperland, Omdat ze iedere vrijdag voor ons klaarstaan. Het is een feest om bij ze te zijn. Ik wil als bezorgde moeder mijn kinderen (dochter en aanstaande schoonzoon) een hart onder de riem ste ken. Er is in twee jaar tijd zo veel ellende, ziekte van Krohn en reuma, in hun le ven gekomen. Bovendien kregen ze te maken met werkgevers die het niet meer konden opbrengen deze mensen in dienst te houden. Dan volgt het CWI, UWV, reïn tegratiebureaus en een bende aan onkosten (tele foontjes, bezoekjes, dokto ren, papieren rompslomp) Mijn dochter heeft met veel moeite ander werk gevon den. Ze zit aan de reuma remmers, maar gaat nu ge woon naar haar baas. Terwijl het werk onder haar niveau ligt. Maar ze voert het toch met plezier (en pijn) uit. Mijn dochter en schoon zoon raken door dit alles (bureaucratie) wel hun ge loof in de maatschappij kwijt. Wat wel heel erg is als je eerst zo zonnig in het le ven stond. Wilma Als een visser die dobbert met zijn bootje op zee. En neemt voor thuis een vers visje mee. Als een boer die ploegt zijn land. Wel de aardappels brengt hij thuis. Niet het zand. Ik ben en werkende alleenstaan de moeder met veel onregelma tige diensten,o.a. avonddien sten. Ondanks haai- zwakke gezond heid is haar niks teveel! Marlies Roos Dennis, Onze exploderende liefde komt als puzzelstukjes bijeen, wan neer onze harten samensmel ten. Chantal Voor de liefdes van mijn leven. Voor mijn allerliefste schatten. Omdat jullie mij compleet ma ken. Heel bijzonder vind ik dat! Ik hou heel veel van jullie! Kusjes van jullie vrouwtje en mama. A.M. Jacobse Lieve opa en oma, Wij willen jullie even zeggen hoeveel wij van jullie houden. Jullie zijn erg belangrijk voor 'ons. We hopen samen nog vele, ge zellige dagen te mogen hebben. Dichtbij, ver weg ongrijpbaar spookje door mijn brein. Met je blauwe jas, op je blauwe fiets. Straal je licht af, helemaal gratis en voor niets. Met je twee stoere mannen kom ik je soms tegen met eèn lach. Je kijkt naar mij en zegt gedag. Dan voel en hoor ik met veel ge luid. De vlinders vliegen in en uit mijn buik. Soms ben ik voor mijn werk ver weg, in hitte of extreme kou. Dan merk ik, jij zit in mijn hoofd, wat is dit nou? Pijn op afstand doet ook zeer, en is eigenlijk gelach. Niet alleen 14 februari is een Va lentijnsdag maar ook iedere vrij dag! De kleindochters, Eva en Lisa Gijzel Kees zonder Betty is als een lamp zonder licht, levenloos en koud. Blijf daarom altijd bij me zodat we samen schijnen, warmte en liefde uitstralen. Kees van Zwieten. Renate, Ik wou even zeggen dat ik ont zettend veel van je hou. Ik ben gek op je. xxx Winston Voor het allermooiste en aller liefste meisje. Daniela. I love You. xxx Arjan. Liefde is liefde. Liefde is jou. Ik wil je hiermee"*zeggen. Hoeveel ik van jou hou. Liefde is zilver. Liefde is goud. Lieve John, Ik hou veel van jou. Loes Meijer Liefste (Gordon). Wij horen bij elkaar! Als de vogels in de trek op een rij. Niet alleen, maar wel zo vrij. Zo zijn er vele dingen om ons heen. Die doen we samen. Al lijkt 't soms alleen. Maar weet heel goed. Ik kan nooit zonder jouw goede moed. Liefs van je vrouw Miriam. Ik wil mijn lieve moeder in de bloemetjes zetten. Mijn moeder die al op leeftijd is, staat altijd voor mij klaar. Roosje. Lieve Natalie, Nog maar vier jaartjes oud. En toch al vier jaar vriendinnen! Dat gaan we volhouden hè? Liefs, Emmely. Ik wil Tini Jongepier in het zon netje zetten. Ze is zelf al 81 jaar en zorgt voor haai" twee zussen, van 94 en 90 jaar. Een paar keer per week loopt ze naar Dauwendaele om voor hen te zorgen. Dat verdient een bloemetje. Conie Zwemer. Na een relatie van 27 jaar kwam ik alleen te staan met mijn zoon. Mijn ouders heb ben mijn zoon en mij steeds opgevangen en financieel geholpen; daar ik door mijn ex een grote schuld had. Ik ben een jaar flink ziek ge weest en ik zit nu met een minimumloon. Mijn ouders nemen dikwijls mijn zoon mee voor een leuk dagje uit. Daar ben ik ze zeer dankbaar voor. Mijn moeder is 75 jaar en heeft twee kunstheupen, mijn vader is 78 jaar en heeft drie bypasses gehad. Pas zijn door de storm mijn schuttin gen en een schuurtje kapot gewaaid. Mijn vader stond de volgende dag hier te hel pen opruimen. Ik heb de middelen niet om ze eens van harte te bedanken. Ik zou graag van de Valentijns- actie gebruik willen maken om ze te bedanken. Want ik - en natuurlijk ook mijn zoon Stefan - waardeer hun hulp heel erg. Pa, ma, jullie zijn fantastisch. Bedankt voor al les! Hetty en Stefan

de Faam | 2007 | | pagina 17