Hazeltje Stop moddervoetjes VERBOUWINGSOPRUIMING nu 10 tot 30 korting op diverse instrumenten ód 'jÜ L) Muziekcentrum Middelburg wij zijn gesloten van 19 t/m 28 februari Kinderdag verblij f "De Reiziger" VERS RUNDVLEES lange delft 80 0118 - 63 52 52 Kom met je vriendje of vriendinnetje zaterdagavond 10 februari a.s. verkleed naar onze Dan betalen jullie samen slechts 3,00. Dus 2 voor de prijs van 1 Wij gaan dansen op carnavalsmuziek, spelen de afvalquiz en spetteren en plonsen. Vrijburgbad BOER IN GEMEENTE VEERE? NIEUWE OPTIE IN DE ZORG! Van harte aanbevolen. Tel. 06-53 25 07 08 8." per kilo VLEESVEEBEDRIJF J. GOUD Telefoon: 0113-639644 Speelveldjes in Meanderhof in slechte staat iDe Faam Woensdag 7 februari 2007 - Pagina 4 WSBL Ci Aanvang: 18.30 uur - Einde: 21.30 uur Speciaal voor kinderen uit groep 4 t/m 8 van het basisonderwijs. Entreeprijs: 3,00* ongediplomeerden alleen toegang onder begeleiding van minimaal één zwemmende volwassene Sportweg 2 - 4387 PM Vlissingen T: 0118-486820 www.vrijburgbad.nl O/'* j '\$k Stichting In de Vrijheid zoekt een boerenbedrijf dat wil overgaan naar zorg. In het kader van nieuwe economische dragers op het platte land is zorg een interessante optie om tot een vast inkomen te komen. Nodig: een boerderij met min. 3 ha grond direct aan sluitend. Wilt u eens praten over deze mogelijkheid? Stichting In de Vrijheid, awbz-erkend, reeds 15 jaar in de zorg. Mail: R.E. Jorritsma, rem.go@hotmail.com Nicolaas Beetslaan 15 4382 CE Vlissingen Telefoon: 0118-411521 E-mail: postbus@hazeltje-vlissingen.nl Website: www.hazeltje-vlissingen.nl Erkend particulier kinderdagverblijf. Tegemoetkoming in de kosten van de overheid. Openingstijden: 7.00-19.00 uur Kleinschalig, huiselijke sfeer, grote tuin, in rustige woonwijk met goede parkeergelegenheid. KDV Hazeltje is persé geen schooltje! 1 groep van 12 kindplaatsen van 0-4 jaar. Gediplomeerd personeel. Heeft u interesse, neem gerust contact op en natuurlijk mag u altijd vrijblijvend komen kijken. Wel graag van tevoren een afspraak maken De landelijke schoorsteenveger Ook gespecialiseerd in schoonmaken van gaskachels, gevelkachels, c.v.'s en geisers. rechtstreeks van onze boerderij in Baarland. Bij u thuis bezorgd in pakketten van 20 kilo voor - Voor informatie en/of bestellingen Burgemeester Vogelaarstraat 17 4435 AR Baarland i Van het door ons gefokte "Blonde d'Aquitaine" vleesvee, laten wij regelma tig een vrouwelijk dier slachten door een ambachtelijke slager. Het gehele rund wordt gelijk verdeeld over alle pakketten, zodat u van elke vleessoort een deel krijgt in de verhouding zoals die aan het rund gezeten heeft. Het pakket bestaat uit: Gehakt, soepvlees, schenkels, tartaar, sukadelappen, lendelappen/entrecote, kogelbiefstuk, bieflappen, rosbièf, soep beentjes, haasbiefstuk, magere lappen, biefstuk, lever, riblap en hamburgers. Voor de kinderen in De Meanderhof zijn de speelveldjes niet meer te gebruiken. Modder en hon denpoep belemmeren het speelplezier. foto: jaap wolterbeek MIDDELBURG - Kleine kinde ren in de Middelburgse wijk Me anderhof met hun voetjes in de modder. Dat moet volgens voorzitter Rob Dreesens van Stichting 't Meandertje. snel stoppen. Een brief naar de bur gemeester en wethouders en in zet van de omwonenden horen bij de actie. "De staat van de veldjes in deze wijk is al jaren slecht. Kinderen kunnen niet fatsoenlijk spelen. Het is drassig en vies. Veel hon denpoep. Wij willen graag met de gemeente meedenken en hebben een plan. Iets vriende lijks voor de jeugd. In onze buurt zijn 150 kinderen. Voor hun wil len we de veldjes omtoveren tot kleine pleintjes waar ze spelen en waar de ouders gezellig zit ten", zegt Dreesens. De mensen die hun hond uitlaten zouden dat voortaan langs het water of op de overlopen moeten doen. "Het speelterrein heeft nu een wipkip, een klein huisje waarvan het touw spoorloos is en een glij baantje. Wij willen er een Jeu de Boulesbaan, een groot damspel, hinkelbaan en een knikkerpotje hij". Stelt PrPPQ£>nc \ir\r\i- \Ir,rA„r l""1^ zorgen auto's op de stoeprand voor overlast in de Meanderhof. "Bijna ieder huishouden heeft een auto. Dan krijgen hun kin deren ook een rijbewijs en ko men er meer auto's. Die zetten ze het liefst voor het eigen huis. Met gevolg dat ook brandgan gen geblokkeerd zijn. Een gele streep op de stoepranden bij de speelveldjes en de inloop van de paden scheelt een hoop ellen de", weet Dreesens. Het liefst wil het bestuur van 't Meandertje van de gemeente begeleiding bij een werkprogramma voor de problemen. De bewoners van de wijk doen veel zelf. Zo zijn ook eerdere problemen opge-

de Faam | 2007 | | pagina 4