Kijken zonder kabels Bijzonder tasje Stevige Hieperdepieper! Actief met muziek zonder haken en ogen Slaapverwekkend dé Weekkrant De Faam Zelfs als je privé en werk zo veel mogelijk gescheiden wilt houden, is de kans groot dat je met je collega's meer tijd doorbrengt dan met je vrienden. Om die tijd ook een beetje aangenaam te houden, is een klein ge baar soms genoeg. Zoals het onthouden van verjaarda gen. En als je een klein ge baar niet genoeg vindt, kun je die verjaardag eens flink uitpakken met deze Birth day Kit. Vrolijke lampjes, die op de usb aangesloten kun nen worden, een feestelijk muismatje, een hoedje en een kleurrijke display om nog eens te on derstrepen dat het om een verjaardag'gaat. En als slag room op de taart zorgt een screensaver voor een onver getelijke boodschap. Info www.x-tremegeek.com. Ben je ook iemand die 's avond maar niet in slaap kan komen, omdat er 101 gedach ten door je hoofd gaan? De nieuwe 'Goto- sleep' claimt deze gedachten af te kunnen leiden. Hoe? Door een lichtpuntje waai-je je op moet concentreren. De lichtsterkte is zo afgesteld dat het de aanmaak van me- latonine - de stof in ons lichaam dat ons slaperig maakt - niet beïnvloedt. Door de Gotosleep even bij een lamp te houden, wordt een patroon opgelicht en door hier op te focussen, ontstaat er een vorm van meditatie, waardoor je eenvoudiger in slaap zou moeten komen. Meer informatie is te vinden op de websi te www.glotosleep.co.uk. Er zijn diverse activiteiten waar bij het - vooral dankzij de mo derne technieken - mogelijk is om tegelijkertijd muziek te be luisteren. Om de persoonlijke muziekkeuze niet aan de omge ving op te dringen, wordt daar bij ook veelvuldig gebruik ge maakt van oordopjes. Met alle nadelen van dien, want het snoertje van de oordopjes blijft vaak achter van alles haken. Erg lastig. Dat vond de bedenker van de Tunetether ook. HSf snoertje kan aan de Tunetether bevestigd worden en hoeft daarna niet meer om de nek, zodat je geen risico meer loopt om door je eigen oordopjes ge wurgd te worden. De nieuwko mer heeft al een eigen website: www.tunetetlier.com. beetje beweging op jouw bureau? Zet deze hamster dan naast de pc, sluit 'm aan op de USB en kijk hoe hij beweegt terwijl jij typt En als de baas kritiek heeft, om dat de hamster jou van je werk zou afleiden..dan kun je hem simpelweg het te gendeel bewijzen door te la ten zien dat de hamster sneller in zijn molen gaat rennen als jij sneller gaat ty pen. Voor je het weet heeft iedere collega dan z'n eigen hamster! Kijk op de site www.megagadgets.nl voor meer informatie. Zittend achter je pc, wer kend aan steeds dezelfde dingen, in een ruimte met steeds dezelfde collega's. Behoefte aan een beetje le ven in de brouwerij? Een De echte tv-liefhebber wil zich en hangt een satellietschotel om onbeperkt - te kunnen be niet laten beperken door het aan z'n televisie. Om die beel- kijken is inmiddels een handig aanbod van de kabelexploitant den door het hele huis - weder- apparaatje op de markt: de Gi- gaVideo80. De GigaVideo80 zendt het audio- en video signaal draadloos door muren en plafonds. Kabels leggen en gaten döor het plafond bo ren is dus helemaal niet nodig. Er kunnen 2 bronnen gelijktijdig aangesloten worden, waarna er eenvoudig geschakeld kan wor den tussen beide sig nalen, zonder om- pluggen. Kijk voor meer infor matie op de site www.marmitek.com. Zo op het eerste gezicht lijkt het een gewone lap toptas. Weliswaar een mooi exem plaar, maar niet echt een nieuwe v uitvinding. Maar T op het tweede ge zicht wordt duidelijk waarom Eva meegekregen. Laptop, dit koffertje een plek op deze iPod of ander audio appara- pagina verdient...hij be- tuur dat in de tas past, kan schikt namelijk over inge- worden aangesloten. Verder bouwde, superdunne, NXT zijn er speciale zakken voor speakers. Of hij...misschien het vervoeren van pennen, kunnen we in dit geval beter notities en CD's. Op de site spreken over 'zij', want deze www.g-techworld.com wordt bijzondere tas heeft de naam meer informatie verstrekt. Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn: een hoes waarbij jouw digi tale camera, PDA, PSP of MP3 volledig beschermd is tegen krassen, zonder het verlies van functionali teit. En toch bestaat het en het komt nog van een Neder lands bedrijf ook. De EasyCover, want zo heet dit bijzondere product, doet zijn naam eer aan, want dankzij hoogwaardige siliconen is deze beschermhoes stevig en toch flexibel en - dus - eenvoudig in gebruik. En ze hebben ook nog eens trendy kleuren, dus op de ze manier kun je je ook met jouw camera onderscheiden. Momenteel zijn er voor zo'n &asyCaver twintig verschillende camera*? beschermhoesjes verkrijgbaar en meer informatie wordt vers trekt op www.coverinstyle.nl. m

de Faam | 2007 | | pagina 43