Leven is 'n grap tempo-team DistdO Scheldemond Informatieavonden Fred Benson Afrikaanse trots BEZORGERS»,v Waar Talenten en U bent welkom op: Studenten van Roosevelt staan op het toneel dé Weekkrant Dagblad De Telegraaf en De Telegraaf op zondag D,é school voorVMBO (LWOO), HAVO en VWO Algemene informatieavond donderdag 15 februari (o.a. sportkassen, VWO+) gebouw A: aanvang 19.30 uur Extra voorlichtingsmiddag woensdag 28 februari voor belangstellenden die niet in de gelegenheid waren om onze Open Dagen te bezoeken. U kunt zich hiervoor aanmelden via: post@scheldemond.ni Een moderne, veilige leeromgeving Met unieke computer- en multimediavoorzieningen 3SL: Sport, Service, Security Leisure Groot succes met sportklassen en dansmodules De Faam Woensdag 7 februari 2007 - Pagina 37 Hoewel Vitesse-aanvaller Fred Benson (22, foto) vorig jaar met Jong Oranje Europees kampioen werd, neigt hij te gaan spelen voor het nationale elftal van Ghana. 'De keuze voor je land is een keuze op basis van ge voel', vertelt de spits. 'Hoe wel ik inmiddels langer in Nederland woon dan ik ooit in Ghana heb gedaan, is mijn Afrikaanse trots groter. Al is het alleen maar vanwege de afkomst van mijn familie. Met Ghana deelnemen aan het WK van 2010 in Zuid-Afrika, dat zou toch geweldig zijn? Voor elke Afrikaan is dat het sum mum, omdat we ons als continent dan moeten la ten zien aan de rest van de wereld. Veel mensen heb ben een verkeerd beeld over Afrika, ze denken dat we nog in hutten wonen. Nou, ik heb altijd in een huis gewoond.' Studenten van de Roosevelt Academy spelen komend weekend het stuk Universal Grammar in het Spiegeltheater. foto: izaak verkeste door elly de feuter MIDDELBURG - It's all a joke! Als je het leven niet kunt veranderen, maak er dan een grap van. Dat is één van de lagen die stu denten, als onderdeel van hun studie aan de Roos evelt Academy, in de theaterproductie Univer sal Grammar over moeten zien te brengen. Universal Grammar, ofte wel algemene spraakkunst, is een Engelstalige politie ke satire. Tragisch maar komisch ontvouwt zich het verhaal van een fictieve historische dag in het leven van een academisch, van oorsprong Russisch, echt paar. De twee leven na veel omzwervingen in Maast richt en doceren aan de universiteit. Hij confor mist, zij erudiet, met She- akspeare als inspiratie bron. Een hectische en snel veranderende wereld om hen heen dwingt tot keuzes maken. Maan Leo en Sarah Leker zijn twee studentes die te zien zijn aanstaand weekend. Maan: "Het stuk is ge schreven door Sergey Avrutin, docent cognitieve wetenschappen aan de Roosevelt en werd geregis seerd door zijn vrouw Das- ha Krijanskaia. Zij is hoofd van ons Theater Departe ment. Hun ervaringen als academisch echtpaar zijn in het stuk zeker terug te vinden." Sarah: "De hele productie ligt in onze han den. Het stuk is opge bouwd als een academisch werk met een vertaler en voetnootspreker ter illus tratie van de veelheid aan kennis die we aangereikt krijgen." Op zaterdag 10 fe bruari om 20.00 uur en zondag 11 februari om 14.00 en 20.00 uur is Uni versal Grammar te zien in het Spiegel Theater in Mid delburg. Gratis kaartjes zijn verkrij gbaar via 0118- 655500 of info@roac.nl. INDUSTRIE Havenwerkers m/v vooreen bedrijf in Vlissingen - Oost. Als havenwerker houd je je bezig met het laden, lossen en verplaatsen van goederen van schepen, vracht wagens en treinen. Voor deze functie is het belangrijk dat je in het bezit bent van een VCA- certificaat, eigen ver voer, plus twee jaar rijbewijs-B. Je werkt binnen een 3- ploegensysteem. Enthousiasme en motivatie zijn belangrijker dan ervaring! Informatie: 0118 41 48 70, Marjolein Vermeule, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen www.tempo-team.nl Zo werkt het. KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in VLISSINGEN Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging van maandag tot en met zaterdag in de ochtenduren tot 07.00 uur De Telegraaf op zondag tot 09.00 uur Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden SCHELDEMOND A Weyevlietplein 7 13 postbus 69 4380 AB Vlissingen tel. 0118 479400 fax 0118 479444 e-mail: post®$eholdomond.nl, internet: www.seheldemond.nl

de Faam | 2007 | | pagina 37