BreedUit Sik. Deelnemers gezocht SWI ZAIB* Film Gore langer in de bioscoop Zeebra Tours B.V. LNICf\ IN VI_IMIPN«3ENI Trio Niet Schieten houdt 'oprecht' van Reimerswaal dé Weekkrant De Faam unn Huishoudbeurs Amsterdam mmmiiwn, Een4-gangen surprisediner met als thema Zeeuwse lekkernijen. Harcourt Danssalon Grandcafé vs>s^7s<s» V L_ Woensdag 7 februari 2007 - Pagina 24 Nieuwendijk 23, Vlissingen Bij de jachthaven 0118-441337 Reserveren gewenst 3-GANGEN KEUZEMENU a 17.95 Tompoes van gerookte zalm en roomkaas Doperwtensoep met katenspek Carpaccio met Parmezaanse kaas Wijtingfilet met Hollandse kruidenkorst Rundersteak met waterkerspuree en gebakken champignons Zweeds varkensfilet met zuurkool en een romige mosterdsaus Crème brulee van hazelnoot en peer Koffie met luxe chocolade Iedere 2de 4de zaterdagavond van de maand LIVEMUZIEK 19.00/23.30 uur Maandschotel Runderstoofschotel Stroganoff Incl. bijpassende garnituren 12,50 op=op van 10 t/m 18 februari 2007: Bus inclusief entree voor 35,00 32,50 of 27,50 p.p. Het bedrag ligt aan uw opstapplaats. Voor boekingen en info: Tel.: 0164 - 21 11 77 e-mail: info@zeebratours.nl of www.zeebratours.nl Een nieuw interieur, nieuwe ideeën!!! Geen vertrouwd maandmenu meer maar wij willen u lx per maand verrassen met een "thema-avond" (m.u.v. de zomermaanden) De 2e avond is: vrijdag 23 februari U bent van harte welkom v.a. 18.00 uur. Wij verwelkomen u met een aperitief. De prijs is 39,50 p.p. De volgende avond is vrijdag 23 maart Reserveren: 0118 - 41 25 00 Let wel!!! Vol Vol Harcourt Test Publishers zoekt deelnemers tussen de 18 en 55 jaar voor een onderzoek. Wat wij van u vragen? U wordt gevraagd om een vragenlijst in te vullen en mee te doen aan een capaciteitentest, de afname duurt ongeveer 3 uur. De afnamen vinden plaats in uw regio. Uw gegevens worden uiteraard anoniem verwerkt. Wat wij u bieden? 50 euro incl. reiskostenvergoeding. Interesse? Voor informatie en om uzelf in te schrijven kunt u contact opnemen met Harcourt Test Publishers via: www.harcourt.nl (Doe mee met onderzoek), via email: inschrijven@harcourt.nl of 020 - 485 2748. DÉ PARTNER IN PROFESSIONEEL TESTGEBRUIK lËs Test Publishers PAS GEOPEND I M GE N De tijden van de zeezenders, hippies, hotpants, plateauschoenen en glam rock! Afrokapsels, glitterbroeken met wijde pijpen. Soul en Motown en appelgroene auto's- De tijd dat de CD nog een LP was, wij gaan back in Time! Heimwee? In Classics Bar Swing Back kun je het allemaal weer beleven. So, be hip and let's SWING BACK! e PEK WEEr GECPENE) Badhuisstraat 12 4381LS Vlissingen VLISSINGEN - De Zeeuwse soulsensatie Boaz Black The Soul Patrol treedt za terdag 17 februari op in het Arsenaaltheater in Vlissin gen. Lezers van deze krant maken kans op vrijkaartjes voor de show. Twee jaar bestaat Boaz Black the Soul Patrol nu. De Zeeuwse muzikanten traden op tijdens de Gentse feesten, Marktrock in Leuven"de Sixties Night in Em- men en natuurlijk een echte thuiswedstrijd op het Bevrij dingsfestival in Vlissingen. De band kent een klassieke line up met een blazerssectie, ham- VLISSINGEN - De spraakma kende film An Inconvenient Truth is deze hele maand te zien in CineCity in Vlissingen. Dit is de verfilming van de presentatie waarmee de voormalige demo cratische presidentskandidaat Al Gore de wereld afreist om ie dereen op de hoogte brengen van de wereldwijde klimaatpro blematiek. In het kader van de landelijke klimaatcampagne 'HIER' ontvangen alle Zeeuwse voortgezet onderwijs-scholen de film op dvd. Scholen die met goede ideeën komen om iets aan het klimaatsvraagstuk te doen kunnen een optreden van Ali B winnen. mond-orgel, piano, bas, gitaar en drums, begeleid door drie achtergrondzangers en lead zanger Boaz Black (die dan weer verrassend blond is). Aangevuld met twee schitterende danse ressen is Boaz Black the Soul Patrol daarmee meteen de grootste soulband van Zeeland. Spetterend Het optreden in het Arsenaal theater wordt een spetterend gebeuren, zo verzekert de band in een persbericht. Het is de eer ste kennismaking van het pu bliek met de vernieuwde show van Boaz Black. Volgens het persbericht van de band wordt het 'anderhalf uur non-stop soul power till you drop'. Daarin zijn de vertrouwde soulkrakers van grootheden als Sam Da ve, Wilson Picket,1 Otis Redding en Solomon Burk aangevuld met nieuw ingestudeerd werk. Lezers van dé Weekkrant ma ken kans op vrijkaartjes voor de voorstelling. Daarmee kun je - samen met een vriend- of vriendin - naar de show die za terdag 17 februari te zien is in het Arsenaaltheater. Lees hier naast meer over de wedstrijd. Kaarten Kaarten voor de show kosten vijf euro. Ze zijn in de voorver koop te halen bij Zwier Gitaar bouw aan de Nieuwendijk 75 in Vlissingen of Snack-A-Delic aan RILLAND - Het trio Niet Schieten is vrijdag 16 febru ari te zien in dorpshuis Luctor et Emergo in Rilland. Met hun nieuwe programma Lo verboys trekken Arend Edel, Erik Jobben en Maarten Hen nis door het land. De drie cabaretiers gaan op zoek naar de grenzen van 'zo wat alles'. Dat resulteert in spitsvondig cabaret, prikke lende humor, krankzinnige in vallen en verrassende liedjes. Waarbij zij het doen voorko men alsof de voorstelling speciaal voor het publiek in de gemeente Reimerswaal geschreven is: "De mensen van Podium Reimerswaal zijn intelligent en zitten vol hu mor. Dat heb je lang niet overal. Je voelt dat je iets te rug wil doen voor deze fijne, eerlijke mensen. Wat is er dan mooier dan een unieke voorstelling over een uniek publiek". Onnodig te zeggen dat hetzelfde werd gezegd van het publiek en de organi satie in alle steden en kernen die het trio aandoet. De regie is in handen van Vin cent van den Elshout. De voorstelling in dorpshuis Luc tor et Emergo begint om 20.00 uur. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar via 0113-551552 Beterschap' Stuur een Zonnebloem- kaartje: een gelukwens die dubbel telt! Verkrijgbaar bij onder andere AK* kijk voor verkooppunten op www.zonnebloem.ni Zanger Boaz Black, foto m. kent

de Faam | 2007 | | pagina 24