Knallende sport Onze Club iezenluisteren timXapp raassen MOENS TEGELWERKEN TEGELS NODIG? Kom dan kijken in onze showroom! Onze straat ligt open! OPRUIMING dé Weekkrant De Faam Schietsport [Treffers niet getroffen door wetgeving Kort sport Blind in beeld Nek zit in de weg Sportboulevard Coppoolse is top Laatste derby Garfields tweede leven La Jones is terug JcldA Ami-de- Fotocursus voor beginners op de gehele wintercollectie! öfavenstraat 3 IVüddefbiijfg NET DAT BEETJE EXTRA schadeherstel roland poppe vof schoolstraat 24 vrouwenpolder telefoon: 0118-59.62.62 www.poppeautoschade.nl ervaren touringcarchauffeurs (m/v) parttime touringcarchauffeurs (m/v) Huishoudbeurs 2007: Een stout dagje uit! €33,00 10-35% korting op vele wand- en vloertegels. Woensdag 31 januari 2007 - Pagina 5 Ondanks de terrorisme-dreiging wereldwijd heeft schietvereniging De Treffers in Vrouwenpolder weinig hinder ondervonden van fors aangescherpte wetgeving. De administratieve voorscliriften zijn wat toegenomen. Schietverenigingen mogen en willen zelf ook geen opleidingsmogelijkheden bieden voor mensen met kwade bedoelingen, foto: cor dorland door peter vrancken VROUWENPOLDER - "Klein maar fijn", is een gevleugelde uitspraak. Schietvereniging De Treffers in Vrouwenpolder telt 52 leden en bestuurslid Petra de Jong is heel gedecideerd. "Echt nieuwe leden weiven doen we niet, we hebben het meer van de mond-op-mond-reclame. En dat is maar goed ook, want nieu we leden worden door ons pri ma opgevangen en krijgen altijd een een-op-een-begeleiding." "En omdat we niet zoveel leden hebben, zijn onze banen ook niet overvol en komt iedereen ruimschoots aan bod." Ruim een halve eeuw biedt De Treffers op donderdagavond en zaterdag voor vele vormen wapens moge lijkheden om de schietsport te beoefenen. Het clubgebouw aan de Fort den Haakstrraat is daar op ook helemaal ingericht. Petra de Jong somt op: "Klein kaliber geweer, karabijn, pistool, groot i kaliber pistool en karabijn en luchtpistool. Staand, liggend en geknield." Schieten lijkt zo een voudig. "Maar probeer het maar eens om hoog te scoren met vijf schoten op een kaartje. De eerste vier gaan nog wel, maar die vijf de..." Concentratie is een eerste vereiste, een goede ademha lingstechniek een tweede tech nische eis om hoog te scoren. "En dat vergt veel oefening." Het wereldwijde terrorisme is aan de schietsport niet voorbij gegaan. Nieuwe leden moeten altijd een verklaring omtrent hun gedrag overleggen. En schietverenigingen zijn nu ver plicht aangesloten bij de lande lijke schietbond KNSA. Verder moet heel nauwkeurig een ad ministratie bijhouden waai- mu nitie vandaan komt en waar het blijft. Meer informatie over Schietvereniging De Treffers is verkrijgbaar via Petra de Jong, 0113-552842. Voor de functie van technisch directeur bij eredivisieclub Sparta Rotterdam is Danny Blind in beeld. De uit Oost- Souburg afkomstige Blind praat deze week opnieuw met de leiding van Sparta. Judoka Elisabeth Willeboord- se ontbrak afgelopen week end bij het wereldbekertoer nooi in Sofia. De Middelburg se judoka wordt gehinderd door stijve nekspieren en wil de kwetsuur met rust laten genezen. De contracten voor de reali satie van een Sportboulevard tussen Vlissingen en Middel burg zijn getekend. Naast een atletiekbaan en een hockey- accommodatie komt er ook een zorghotel. Korfrbalvereniging TOP is zo tevreden over trainer Edwin Coppoolse, dat zijn contract met een jaar is verlengd. Cop poolse is aan zijn eerste sei zoen bezig bij de club uit Ar- nemuiden. Omdat De Noormannen uit Westkapelle komend seizoen overstappen naar het zater dagvoetbal stond afgelopen zondag de laatste derby tegen Domburg op het programma. Het duel werd, voor het eerst sinds vele jaren, gewonnen door De Noormannen (1-0). Op de dvd Garfield 2 vertrekt de wereldberoemde kat samen met Jon en Odie naai* Londen. Hier loopt hij zijn dubbelganger Prince tegen het lijf, een kat met blauw bloed in de aderen en ei genaar van een reusachtig land goed. De twee worden per on geluk verwisseld en Garfield ge niet van zijn nieuwe luie leventje als rijkeluiskat! Er is alleen één probleem: de snode Lord Dargis wil van Garfield af. Ex tra's onder meer: de negen levens van Garfield met audio- commentaar; tekenen met Jim Davis; pen inkt: Het ma ken van een Garfield strip; exclusieve Garfield strip; Gar fields doolhofspel; Odies fotoalbumspel; A Puit-Feet Tale: het maken van de film en verwijderde scènes. N *.V V* i 1 Nadat haar debuutal- 1. bum in 2002 werd j f 'j JyA uitgebracht, barstte v I 1 er een enorme Norah -/V. Jones-mania los die t. resulteerde in zo'n - ,V* achttien miljoen ver- ■/•;*- 'j kochte exemplaren V» van Come Away - With Me. Een toepasselijke titel, de hele wereld ging met No rah mee. De in 1979 in New York geboren zangeres trad op in alle belangrijke talkshows, van Leno tot Letterman, van Sa turday Night Live tot Barend Van Dorp. Come Away With Me bereikte zodoende in 31 landen de platinastatus. In Ne derland stond Jones bijna drie jaar onafgebroken in de Ne derlandse album top 100 en won ze een Edison. Nu is La Jo nes terug met haar derde album Not Too Late, een plaat die ze grotendeels zelf schreef en die ze tot haar intiemste tot nu toe rekent. Op zaterdag 24 maart 2007 start er een nieuwe fotocursus voor beginners in Goes. De cursus omvat 10 zaterdagochtenden waarbij er bij goed weer ook regelmatig buiten gefotografeerd gaat worden. De cursus is uitermate geschikt voor een ieder die zijn fotografie technisch, maar ook inhoudelijk wil verbeteren. Zaterdag 3 februari: aanvang cursus Adobe Photoshop in Bergen op Zoom. 2 t/m 10 juni: fotoreis Bretagne. 29 iuni t/m 3 juli: fotoreis Luxemburg. 20 t/m 26 september: fotoreis New York. Voor uitgebreide informatie kunt u contact opnemen met: Ludwig van Hooren Vakfotografie Tel. 0164-249 678 of 06-21 856 964 Industrie-, architectuur-, reclame- en huwelijksfotografie E-mail: info@ludwigvanhooren.nl Internet: http://www.ludwigvanhooren.nl In deze periode speciale actieprijzen: 2 dagfilms 1 week 6,00 3 dagfilms 1 week 8,00 4 dagfilms 1 week 10,00 Viduet Middelburg www.viduet.nl Beenhouwerssingel 7 Moens STOFFERING Eiken eethoek 4 stoelen tafel Teak eethoek 200/90 6 stoelen 1.450,- 795,- Bankstellen Senioren opgelet! 2,5 zits 2 fauteuils 1.250,- 2,5 zits 2 fauteuils €~5r575'l- 4.000,- Losse banken 425,- 875,- Quick-step €-35795" 32,- Matrassen koudschuim 90/200 99,- Pocket 90/200 200,- Coupons tapijten HALVE PRIJS Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland Telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij zoekt voor het seizoen 2007: voor binnen- en buitenlandse reizen. Graag zien wij uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een recente pasfoto en cv tegemoet. U kunt deze o.v.v. sollicitatie zenden aan: Touringcarbedrijf van Fraassen B.V., President Rooseveltlaan 768, 4382 NB Vlissingen Met onze luxe touringcar inclusief koffie/thee met cake via verschillende opstapplaatsen naar Amsterdam. 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 en 17 februari Voor info boekingen: 0118-419220 - E-mail: vanfraassenbv@planet.nl Italiaanse porcelanato vloertegel 60x60 van 55,- voor 39,95 /m2 Uit voorraad leverbaar. Kijk voor meer info op www.moenstegelwerken.ni Showroom Fagotweg 17 (industrieterrein Mortiere), tel. 0118 - 60 11 39, www.moenstegelwerken.nl Woensdag t/m vrijdag van 10.00-17.30 uur en zaterdag van 10.00-15.00 uur.

de Faam | 2007 | | pagina 5