HAPRO PREfcELTA BV tempo-team WERKNET Accountmanagers m/v BELGIUM BVBA Theo de Jonge Roosevelt kijkt naar Aristoteles Volksdansen in het café Band Krezip bevrijdt Vlissingen zoekt: voor werken in Terneuzen omg. Antwerpen/Gent stellingbouwers pijpfitters brandwachten onderhoudsmonteurs en personen die opgeleid willen worden voor brandwacht. DSBjp BANK Bij serieuze interesse kunt u contact opnemen met: Tel. 0032-93644070 of GSM: 0032-473565902 BMÏffilMlPe Faam Jongeren met grijze haren... DOOR INEKE VAN WALLENBURG GAPINGE - Dertig jaar gele den begonnen ze als jonge renkoor Gapinge/Veere. Als de leden het zo naar hun zin hebben, dat er veel blijven hangen en de eerste grijze haren komen in het zicht, dan moet je toch van zo'n naam af. Koor Groot Veere werd het toen. Dat koor viert de komende tijd dus een jubileum. De leden van het koor komen inmiddels ook uit dorpen als Vrouwenpolder, Serooskerke en Grijpskerke. Ongeveer dertig mannen en vrouwen komen-re gelmatig in Gapinge samen om te zingen. Wat er kenmerkend is aan het koor Groot Veere. "De gezellig heid", zegt dirigent Corrie van Maldegem, direct. Van Malde- gem is er zelfbij vanaf het begin. Samen met organist Henk van Gilst geeft ze leiding aan het koor. "Alles gaat op vrijwillige basis", zegt ze. "Voor iedereen is het ge- [•JÏJ Het koor Groot Veere be staat dertig jaar. Vanwege dat jubileum werkt het kooi de komende maanden vijf keer mee aan diensten in de PKN-kerken van de plaatsen waar de koorleden vandaan komen. Gapinge was afgelo pen zondag het eerst aan de beurt. De overige optredens zijn: 11 februari in Veere, 11 maart in Grijpskerke, 25 maart in Serooskerke en tot slot op 20 mei in Vrouwen polder. De diensten begin nen om tien uur en plaatse lijke muzikanten verlenen ook hun medewerking. woon hobby en de gezelligheid staat voorop." Het koor treedt normaal een paar keer per sei zoen op in kerkdiensten op Walcheren. Het repertoire be staat uit christelijke liederen, maar is wel zeer divers. Vanwe ge het jubileum is er nu een druk programma voor de ko mende maanden. Woensdag 24 januari 2007 - Pagina 40 Terwijl de helikopter de Zeeuwse band Racoon naar de meest uiteenlopende plekken in Nederland brengt, landt Krezip voor een act op het Bellamypark. De ze band komt later met een nieuwe cd uit. Het is een tijd je rustig geweest rondom de ze Tilburgse act. MIDDELBURG - In de Roos evelt Academy in Middel burg is vrijdag 26 en zaterdag 27 januari een conferentie over de verschillende aspec ten van de erfenis van Aristo teles. Aristotelian Encounters gaat over de invloed van Aristote les op academische discipli nes als logica, natuurkunde, metafysica, economie, ethiek, politiek en drama. Aanvang is om 9.00 uur. Meer informatie is te vinden op de website www.aristot- leconference.org. MIDDELBURG - Volksdans groep Nieuwland geeft vrij dag 26 januari een demon stratie in Grand Café Buiten rust in Middelburg. Het café is aan de Buiten ruststraat 221. Aanvang: 14.30 uur. VLISSINGEN - Niet Ra coon, zoals de fans hoop ten, maar Krezip komt naar het Bevrijdingsfes tival op zaterdag 5 mei in Vlissingen. Zit u vanuit het UWV minimaal een half jaar in de WW of in de WAO en tï wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Harrie van der Peijl Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland info@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.drwerkt.nl centrum loopbaanrealisatle bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling Tempo-Team Werknet is voor Hapro International in Kapelle dringend op zoek naar: Assemblagemedewerkers (m/v) Het assembleren van autodakkoffers. Denk hierbij aan werkzaamheden als afbraamwerkzaamheden, het monteren van sloten en de complete eind- assemblage. Voor deze functie moet je in het bezit zijn van enige assemblage-ervaring. Dit betreft een functie in dagdienst. Orderpicker/reachtruckchauffeur (m/v) In het magazijn worden orders voor zonnebanken en dakkoffers verzameld met behulp van een reachtruck. Je moet nauwkeurig kunnen werken en in het bezit zijn van een geldig reachtruckcertifi- caat. Dit betreft een functie in dagdienst. Montagemedewerker (m/v) Het monteren van zonnebanken. Denk hierbij aan werkzaamheden als het leggen en aansluiten van kabelbomen in de zonnebank, het monteren van div. elektrotechnische componenten, de eindcon trole en het verzendklaar maken. De werkzaamhe den zijn technisch van aard dus een afgeronde LBO-opleiding en affiniteit met elektro-werkzaamhe- den zijn noodzakelijk. Dit betreft een functie in dag dienst. Medewerker afdeling kunststof (m/v) Bij de afdeling kunststof worden de kunststof delen voor zowel dakkoffers als zonnebanken geprodu ceerd. De afwerking gebeurt d.m.v. een handmati ge freesbewerking. Voor deze functie geldt dat je handig moet zijn om deze werkzaamheden uit te kunnen voeren. Dit betreft een functie in twee-ploe gendienst. Voor alle vacatures geldt dat je in het bezit moet zijn van de volgende eigenschappen: - Kwaliteitsbewustzijn - Stressbestendig - Flexibel (in drukke tijden kan gevraagd worden voor overwerk) - Eigen vervoer - Nederlandse taal in woord en geschrift beheersen - Aansluitend cv Heb je interesse reageer dan snel en wellicht ben je op korte termijn aan de slag. Tempo-Team Werknet Koevoetstraat 47 4611 PB Bergen op Zoom 0164-259300 A Goed voor je geld DSB Bank N.V. is de jongste en sportiefste bank van Nederland. Ze heeft zich ten doel gesteld de beste consumentenbank van Nederland te worden. DSB Bank heeft ambitie en is sterk groeiende! DSB Bank N.V. biedt hypotheken, leningen, spaarproducten en diverse verzeke ringen. Deze producten worden samengesteld op basis van jarenlange ervaring in de markt. Hierdoor kunnen wij uitstekend inspelen op de wensen en behoef ten van onze klanten. We bieden onze producten aan via het directe verkoopkanaal, internet en 20 onaf hankelijke verkooppunten. Hierbij is de rol die de accountmanager speelt van groot belang. Wij bieden: Een interessante, uitdagende en verantwoordelijke functie Werken binnen een gezonde en groeiende organisatie Informele werksfeer Interne en externe opleidings mogelijkheden Een ondernemerscultuur Rookvrije werkomgeving; niet- rokers genieten de voorkeur Uitstekende provisieregeling Goede pensioenregeling Aantrekkelijke personeels- condities Spreekt deze functie je aan? Mail je brief met CV naar personelediensten@dsbbank.nl Een schriftelijke sollicitatie met CV kun je richten aan: DSB Bank N.V. Afd. Werving Selectie, T.a.v. Dhr. H. Maas Postbus 65,1687 ZH Wognum Heb je nog vragen over deze functie, bel dan naar de afdeling Werving Selectie op telefoonnr.: 088 372 59 00 Wij hebben diverse andere functies vacant. Voor meer informatie: www.dsbbank.nl en www.baanwissel.nl Werken bij de jongste en sportiefste bank van Nederland?! DSB Bank maakt werk van je carrière! Voor onze nieuwe vestiging in Middelburg, een monumentaal pand gelegen aan de Londense Kaai, zijn wij op zoek naar (Aankomend) (fulltime) Als (Aankomend) Accountmanager ben jij hét financiële speerpunt van het DSB Bank filiaal in Middelburg. Na een gedegen inwerkperiode, die bestaat uit een 6-weekse pro duct- en verkooptraining, zul je met ondersteuning van de commerciële binnendienst en je coach, zelfstandig klanten ontvangen. Je adviseert op basis van het op te stellen klant profiel en verkoopt vervolgens binnen de WFT normen, de producten die DSB Bank te bieden heeft. Naast het advies welke je de klant geeft zul je diverse opleidingen doorlopen op het gebied van wetgeving, hypotheken en kredieten. Je krijgt veel verantwoordelijkheden en alle gelegenheid op leidingen te volgen en je verder te ontwikkelen en door te groeien. Wij vragen: MBO/HBO werk-en denkniveau Bij voorkeur 1 jaar werkervaring in een commerciële flinctie Affiniteit met financiële dienstverlening Teamspeler Commercieel gedreven Klantgericht Flexibel Zelfstandig Verantwoordelijkheidsgevoel Bereidheid om verdere opleidingen te volgen Bereidheid om in de avonduren en op zaterdag te werken

de Faam | 2007 | | pagina 40